Toplam 138 Sayfadan Sayfa 95 İlkİlk ... 45859394959697105 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1377 adet sonuctan sayfa basi 941 ile 950 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TT 2017 Turnuva Elemeleri Saldırı ve Savunma Raporları

Alıntı zekiLiseli kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ben haftalardır yokum. Bence oyun oynamak ile racon kesmek arasındaki farkı oturtamadığımızdan milletçe kaybediyoruz. Zekiyim ama aptal değil yıkılsam tebrik ederim. Bence iki bölge köf ismi adı altında birleşsin. Vaatlerim büyük.
    Bak arkadas kime dokunsan hakli. Kimse haksizim demiyor. Ayni turkunun hep nakaratini konusuyoruz. Ben bunun gereksizligini anlatiyorum.
    Biz bir vadiden Allah diye haykırırız;
    Bu ses diğer vadiden ...
    HÜRRİYET diye yankılanır....

Alıntı KuRGaN kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Mocalarla girenler ortaligi germedi demedim veya onlarda geriyor seklinde bir cumlede kurmadim.
    Turnuva basladigi gun itibari ile velli basli 3 veya 5 hesap defamli forumda gerginlik pesinde .. Cof lar iyi durust masallahlari var diye bir dusuncemde yok.

Ben suan turkey birliklerindeyim. Temsilcisi oldugum hesababin merkezine turkey birliklerinden mancinikli saldiri geldi sifirladilar. Bahanelerine bakinca 15 li lazimmis vatandasa. Peki 15 liyi x hesabi alirken senin gozun neye bakiyordu ? Cumlesine cevap verende yok. Ve sifirlayan o hesaplar hala turkey de ne yapalim simdi siz bunu yaptiniz diye dusmanmi olayim.

Eleme bu turnuva ya gider ayak ortaligi bu kadar germenin manasi yok. Sana mancinik atiyorsa sende ona at.
    Ortalık gerilmesin demeniz aynı aman ali rıza bey ağzımızın tadı kaçmasın demekle aynı durum. Olan şeyleri yokmuş gibi göstermek uzun vadede herkese zarar verecek. Ayrıca siz 3 harflimisiniz yoksa turkey misiniz önemsemem doğruları söylerim
    Bu acı geçiyo mu ?

Kıdemli Üye
    Uye Rutbesi
    ultrAslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

O kadar gerdinizki ortami el birligi ile yok 3 harfliler yok turkey birligi yok su yok bu diye simdide yorumlama yaparak ustunede yabancilar saman altindan su yurutuyor diyorsun.
    ingilizce bir metin vardı içerisinde kaç tane f harfi var sayın diyordu 20 kelimelik bir yazıydı sanırım, herkes hatalı sonuc buluyordu o kelimelerin arasında 'OF' vardı ve o "of"daki f harfini beyin sürekli arka plana atıp görmemeyi saglıyordu,

işte bu anlattığım bu oyuncular için geçerli ismi yugi ve üstteki isimli üye beyin tarafından es geçiliyor artık bizim ekip tarafından.

Görmemeyi seçince oyun ve forum daha güzel. Size de tavsiye ediyorum.
    OLD BUT GOOD

ltx Game of Teuton & s9 Serintürk & Inx Game of Teuton

http://travian-reports.net/tr/report/167502c6e05 pek parlak bi rapor değil ama olsun.def çekince saldırıya devam etmediler.

Bak arkadas kime dokunsan hakli. Kimse haksizim demiyor. Ayni turkunun hep nakaratini konusuyoruz. Ben bunun gereksizligini anlatiyorum.
    Üzüldüm, düşürmüşsün.
    zekiyim ama aptal değil.
    Birileri demişler hakkımda o öldü, şimdi yazsınlar Liseli geri döndü..
    Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

Alıntı Özdemir kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ortalık gerilmesin demeniz aynı aman ali rıza bey ağzımızın tadı kaçmasın demekle aynı durum. Olan şeyleri yokmuş gibi göstermek uzun vadede herkese zarar verecek. Ayrıca siz 3 harflimisiniz yoksa turkey misiniz önemsemem doğruları söylerim
    yahu sen halen gene trollemekle mi uğraşıyorsun milletin sayfasını
    iş kur da yeni fırsatlar var

http://travian-reports.net/tr/report/167502c6e05.çok başarılı bi rapor değil ama olsun.defans çekince devam etmediler.

Uye Rutbesi
    çiçili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Büyük Hilmi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    yahu sen halen gene trollemekle mi uğraşıyorsun milletin sayfasını
    iş kur da yeni fırsatlar var
    Ooooo kanki sen buralardamisin
    TR8 KÜRŞAD_40 CERİ TR5 GLACİER S3 DESPİSE53 S6 AGRESİFHADEME S1 VSUA ,CİCERO53,ROMALI KASAP S12 MABED,S17 CRB_WARİOR 3X DREAMSOLDİER ...
    BÜYÜK ADAM OLMANA GEREK YOK ADAM OL YETER.

Alıntı zekiLiseli kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Üzüldüm, düşürmüşsün.
    Dusurmussun?
    Bu ses diğer vadiden ...

Alıntı ultrAslan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ingilizce bir metin vardı içerisinde kaç tane f harfi var sayın diyordu 20 kelimelik bir yazıydı sanırım, herkes hatalı sonuc buluyordu o kelimelerin arasında 'OF' vardı ve o "of"daki f harfini beyin sürekli arka plana atıp görmemeyi saglıyordu,

işte bu anlattığım bu oyuncular için geçerli ismi yugi ve üstteki isimli üye beyin tarafından es geçiliyor artık bizim ekip tarafından.

Görmemeyi seçince oyun ve forum daha güzel. Size de tavsiye ediyorum.

Sahislarin hatasi olabilir. Hatali sahislarin bulundugu bir grup da hatali davranmaya devam edebilir. Derdimiz cof degilki eger derdimiz buysa cofun hatalari isimli bir sayfa aciniz suclasinlar/ savunsunlar.
    Ayne sekilde derdimiz Adamus da degil eger derdimiz adamus ise ayni cof icin acilak sayfadan adamis ada acilsin.

Elemelerde durum bu ise turnuva daki durumu dusunemiyorum.
    Bu ses diğer vadiden ...

Toplam 138 Sayfadan Sayfa 95 İlkİlk ... 45859394959697105 ... SonuncuSonuncu