Toplam 138 Sayfadan Sayfa 94 İlkİlk ... 44849293949596104 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1377 adet sonuctan sayfa basi 931 ile 940 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TT 2017 Turnuva Elemeleri Saldırı ve Savunma Raporları

Neden kimse rapor paylaşmıyor? Konu başlığına göre burada rapor paylaşımları olması gerek, oysa rapor hariç her türlü didişme var Lütfen saldırı ve savunma raporlarını buradan paylaşın, eleme için bi sinerji finaller için umut olur belki
    Manışar tarafından (11-07-2017 Saat 15:06) değiştirildi.

Alıntı Manışar kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Neden kimse rapor paylaşmıyor? Konu başlığına göre burada rapor paylaşımları olması gerek, oysa rapor hariç her türlü didişme var
    Turkey ve üç harfliler arasında savaş var ama duyuran bir medya organı yok taraflardan biri de ilan etmek istemiyor, yabancılarda saman altından su yürütüyor.
    zekiyim ama aptal değil.
    Birileri demişler hakkımda o öldü, şimdi yazsınlar Liseli geri döndü..
    Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

Alıntı zekiLiseli kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Turkey ve üç harfliler arasında savaş var ama duyuran bir medya organı yok taraflardan biri de ilan etmek istemiyor, yabancılarda saman altından su yürütüyor.
    O kadar gerdinizki ortami el birligi ile yok 3 harfliler yok turkey birligi yok su yok bu diye simdide yorumlama yaparak ustunede yabancilar saman altindan su yurutuyor diyorsun.
    Biz bir vadiden Allah diye haykırırız;
    Bu ses diğer vadiden ...
    HÜRRİYET diye yankılanır....

Alıntı KuRGaN kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    O kadar gerdinizki ortami el birligi ile yok 3 harfliler yok turkey birligi yok su yok bu diye simdide yorumlama yaparak ustunede yabancilar saman altindan su yurutuyor diyorsun.
    mancolarla birbirine giren türkler ortalığı germedi yani ?
    Bu acı geçiyo mu ?

Alıntı Özdemir kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Mnyk mısın :s :s hırsızın suçu yok tabikide :s

Alıntı cypruslee kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    savaş sadece sahada olmaz mert bilirsin
    sizle hiç sınır olamadık galiba hep terste kaldınız o yuzden hep sınırlarla savastık sizin saldırıları hep savunarak geçirdiydik

heycanla bekleyin bakalım.finallere gelin ama , ister orda ister burda farketmez kanka..tr serverlarından sıkılmıssınızdır sizde artık.ne kadar rakipte olsak adam gibi adamlarsınız ;
    Bu sene saha dışı savaşı yapamadınız mı yoksa son kozu mu oynamadınız sn kıbrıslı. Turkey henuz sağlam durunca ıskıllenmeye başladım açıkçası

Alıntı KuRGaN kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ben haftalardır yokum. Bence oyun oynamak ile racon kesmek arasındaki farkı oturtamadığımızdan milletçe kaybediyoruz. Zekiyim ama aptal değil yıkılsam tebrik ederim. Bence iki bölge köf ismi adı altında birleşsin. Vaatlerim büyük.
    zekiyim ama aptal değil.
    Birileri demişler hakkımda o öldü, şimdi yazsınlar Liseli geri döndü..
    Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

Bizim birlikte saldırı puanıda yok savunma puanıda
    Savaş var mancınıklı saldırı var dıyorsunuzda ben neden goremıyorum bunları Ya bizimkiler defans yapmıyor ya saldırdıklarımız köyü boşaltıyor herhalde ortada bir mancınıklı saldırı lafı dolaşıyor ama çözemedim koyun raporda gorelım
    GöZGöZ

Alıntı 10urkaya kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bizim birlikte saldırı puanıda yok savunma puanıda
    Savaş var mancınıklı saldırı var dıyorsunuzda ben neden goremıyorum bunları Ya bizimkiler defans yapmıyor ya saldırdıklarımız köyü boşaltıyor herhalde ortada bir mancınıklı saldırı lafı dolaşıyor ama çözemedim koyun raporda gorelım
    Sen yine 200 de mı oynuyon asagıda gören olmamış seni hiç

Alıntı Özdemir kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Mocalarla girenler ortaligi germedi demedim veya onlarda geriyor seklinde bir cumlede kurmadim.
    Turnuva basladigi gun itibari ile velli basli 3 veya 5 hesap defamli forumda gerginlik pesinde .. Cof lar iyi durust masallahlari var diye bir dusuncemde yok.

Ben suan turkey birliklerindeyim. Temsilcisi oldugum hesababin merkezine turkey birliklerinden mancinikli saldiri geldi sifirladilar. Bahanelerine bakinca 15 li lazimmis vatandasa. Peki 15 liyi x hesabi alirken senin gozun neye bakiyordu ? Cumlesine cevap verende yok. Ve sifirlayan o hesaplar hala turkey de ne yapalim simdi siz bunu yaptiniz diye dusmanmi olayim.

Eleme bu turnuva ya gider ayak ortaligi bu kadar germenin manasi yok. Sana mancinik atiyorsa sende ona at.
    Biz bir vadiden Allah diye haykırırız;
    Bu ses diğer vadiden ...
    HÜRRİYET diye yankılanır....

Toplam 138 Sayfadan Sayfa 94 İlkİlk ... 44849293949596104 ... SonuncuSonuncu