Toplam 138 Sayfadan Sayfa 82 İlkİlk ... 3272808182838492132 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1377 adet sonuctan sayfa basi 811 ile 820 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TT 2017 Turnuva Elemeleri Saldırı ve Savunma Raporları

Uye Rutbesi

Alıntı Jolly Jokers kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ortam kızgınlaşmış rapor atayım keyiflenin biraz

http://travian-reports.net/tr/report/167110fa8b0

http://travian-reports.net/tr/report...6a,1671176725b

bunlar ilk köydendi çok gereksiz bu köy la :P

Şimdi bunlar askeriyen geliştirmediğim ama lazım köyden

http://travian-reports.net/tr/report/167118924a6

Bir yerlere asker kestirmeyi çok seviyorum onlarda madalya alsın anlatabiliyor muyum :P

Dip Not: Saldırıda 744.yüm ve TOP10 da 2048 kesimim var Hala yılmadım ayaktayım.
    ne güzel senin gibiler lazım eğleniyor eğlendiriyorsun aynı taktikle gidiyoruz ama sen biraz fazla bonkörsün gibime geldi

Alıntı cypruslee kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ustam yanlış düşünüyorsunuz ben size katılmıyorum...FORUMDA PROPAGANDA DONUYOR.BAKIN SURDA 3 KİŞİ BİRBİRİNE SALLAMIŞ SİZ DE HEMENE GENELE VURMUSSUNUZ

HER EKİBE HER BİR OYUNCUYA İHTİYAC VARDIR . 10 TANE 1 TL DE 10 TL EDER ,2 TANE 5 TL DE ...

SAYIDAN ZİYADE İŞ YAPICAK HERKESİN GELMESİ LAZIM

Bırakın Dostum burada duyar kasmayı. Cof'tan yetkili bir isim olarak daha dün burada hodri meydan çeken sizlerdiniz. Kendini bilmez 1-2 insanın dolduruşuna gelip ortalığı yaygaraya vermekten vazgeçin. Her oyuncudan gelen her söyleneni dikkate alamazsınız. 1-2 Kişi burada yem atıyor sizde oltaya geliyorsunuz. Adamların söz hakları bile yok. Turnuva Boyunca TURKEY' in COF'un ŞAHMARAN'ın ''Yetkili isimleri'' tırnak içinde yazıyorum yetkili isimleri bu süreç boyunca çok daha fazla sağ duyulu olmalıdır. Kimse sizin burada ego savaşınıza kurban gitmek zorunda değil. Türkiye için mücadele vermeye gelen olaylardan haberi olmayan bir çok insan var. Kimse arada kalıp bu ego savaşına ortak olmak zorunda değil.
    Benim dünyamda ölmeyi düşünmeden önce
    yaşanmaya değer bir ömür sürmen gerekir.

ustam yanlış düşünüyorsunuz ben size katılmıyorum...FORUMDA PROPAGANDA DONUYOR.BAKIN SURDA 3 KİŞİ BİRBİRİNE SALLAMIŞ SİZ DE HEMENE GENELE VURMUSSUNUZ

HER EKİBE HER BİR OYUNCUYA İHTİYAC VARDIR . 10 TANE 1 TL DE 10 TL EDER ,2 TANE 5 TL DE ...

SAYIDAN ZİYADE İŞ YAPICAK HERKESİN GELMESİ LAZIM

noT: WANLI NICK I KIMINDI ?
    kım kullanıyordu ,birlkte oynamıstk ztn de unuttm
    Mufreze ölüleri say!!!
    Seyduna, birliği NORTH.W., dostları ile birlikte milyonlarca hammadde harcadı, savunma için milyonlarca korkusuz askerini feda etti. Ve bu şaheseri ilk olarak kurma başarısını göstererek oyunun galibi oldu.

Alıntı Strunk kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bırakın Dostum burada duyar kasmayı. Cof'tan yetkili bir isim olarak daha dün burada hodri meydan çeken sizlerdiniz. Kendini bilmez 1-2 insanın dolduruşuna gelip ortalığı yaygaraya vermekten vazgeçin. Her oyuncudan gelen her söyleneni dikkate alamazsınız. 1-2 Kişi burada yem atıyor sizde oltaya geliyorsunuz. Adamların söz hakları bile yok. Turnuva Boyunca TURKEY' in COF'un ŞAHMARAN'ın ''Yetkili isimleri'' tırnak içinde yazıyorum yetkili isimleri bu süreç boyunca çok daha fazla sağ duyulu olmalıdır. Kimse sizin burada ego savaşınıza kurban gitmek zorunda değil. Türkiye için mücadele vermeye gelen olaylardan haberi olmayan bir çok insan var. Kimse arada kalıp bu ego savaşına ortak olmak zorunda değil.
    bak benı terslemene ragmen sana sonuna kadar katılıyorum ..cok guzel yazmıssın cok guzel noktalara değinmişsin.ama benım oyuncu arkadaslarım cıkıp burda turkeylere haddlerini bildirelim , vaktı geldı gıbı acıklamalarda bulunuyor mu ? ( hayır. ) pekı turkeyden yazan bu ruzgar arkadas bırlıgınde yonetıcı mı ? ( evet. ) pekı bu arkadas cıkıpta benı ve arkadaslarımı haddinizi bildiricez dedıgınde gelıp bır turkey asıl yonetıcılerı ses cıkardımı ? ( hayır. ) son olarak hadı ben bu admaa kızdım saldırdım yıktım bu sefer cof turklere saldırıyor denılcek mı ? ( evet ).

BURDA YA oyuncular boyundan buyuk konusmuycak ? eğer konusurlarsa da ona hadlerini kendı yonetıcılerı vericek ? eğer onlarda vermıyorsa edepsizce konusan bırı karsısında had bildirmesini de iyi biiliriz diyorum.

yanı ego fln laflarınız pek hoş olmasada , diğer yazdıgın kısımlara katılıyorum.
    CYPRUSLEE
    ZANAŞA NAZDROVİA COF

Alıntı wanlı kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Mufreze ölüleri say!!!
    eyvallah reisssssssssssss
    finalde hep birlikte sayıcaz inşallah
    CYPRUSLEE
    ZANAŞA NAZDROVİA COF

Kıdemli Üye
    Uye Rutbesi
    ultrAslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bak benı terslemene ragmen sana sonuna kadar katılıyorum ..cok guzel yazmıssın cok guzel noktalara değinmişsin.ama benım oyuncu arkadaslarım cıkıp burda turkeylere haddlerini bildirelim , vaktı geldı gıbı acıklamalarda bulunuyor mu ? ( hayır. ) pekı turkeyden yazan bu ruzgar arkadas bırlıgınde yonetıcı mı ? ( evet. ) pekı bu arkadas cıkıpta benı ve arkadaslarımı haddinizi bildiricez dedıgınde gelıp bır turkey asıl yonetıcılerı ses cıkardımı ? ( hayır. ) son olarak hadı ben bu admaa kızdım saldırdım yıktım bu sefer cof turklere saldırıyor denılcek mı ? ( evet ).

BURDA YA oyuncular boyundan buyuk konusmuycak ? eğer konusurlarsa da ona hadlerini kendı yonetıcılerı vericek ? eğer onlarda vermıyorsa edepsizce konusan bırı karsısında had bildirmesini de iyi biiliriz diyorum.

yanı ego fln laflarınız pek hoş olmasada , diğer yazdıgın kısımlara katılıyorum.
    yıktırıcan kendini illa
    OLD BUT GOOD

ltx Game of Teuton & s9 Serintürk & Inx Game of Teuton

Rüzgar troll' ün ağa babası ne yöneticisi ben anlamadım. Neredeymis yönetici ben göremedim? Siz bakınca göremiyor musunuz bu adamın boş gezenin boş kalfası olduğunu ? Bunu mu ciddiye alıyorsunuz gerçekten. Kendimizi kandırmayalım . Siz buna inanıp buna göre davranıyorsanız. Eyvallah öyle olsun , ama gören okuyan herkes farkında zaten her şeyin. İşin en komik tarafı '' CHM '' . Serverda kafaya oynayan bir hesabın rüzgarla münakaşaya giriyor olması , en çok buna güldüm ben. Sanki sebep aranıyor gibi bir şeyler için ama , ben yanlış düşünüyor olayım.
    Benim dünyamda ölmeyi düşünmeden önce
    yaşanmaya değer bir ömür sürmen gerekir.

Alıntı wanlı kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bu demek oluyor ki ruslar yine favori.iyiki gelmemişiz
    #elemede finalde turklerle kapişacagima gül gibi tr svleri var.
    kesinlikle. rusların almama şansı yok zaten
    zekiyim ama aptal değil.
    Birileri demişler hakkımda o öldü, şimdi yazsınlar Liseli geri döndü..
    Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

Alıntı zekiLiseli kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    kesinlikle. rusların almama şansı yok zaten
    nasılsın yiğidim ? Özlettin kendini. Bu arada 3 harfliler sayesinde türkler birleşiyor. Kaç tane birlik 3 harflilere inat egolarını, hırslarını, nefretlerini bırakıp birleştiler.
    Bu acı geçiyo mu ?

Alıntı Özdemir kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    nasılsın yiğidim ? Özlettin kendini. Bu arada 3 harfliler sayesinde türkler birleşiyor. Kaç tane birlik 3 harflilere inat egolarını, hırslarını, nefretlerini bırakıp birleştiler.
    evet, bir koalisyon kurulduğu doğru. siz com da olanları ayrı tebrik ediyorum. büyük bir erdem büyük bir özveri, ama güneydoğunun eksikleri çok büyük. üç harfliler de aksamalar sezdim. ruslarda da gerileme var a grubunu izleyen bilir. (safireni bir kenara mı bıraksak )

korkarım ki, güneydoğu çok uluslu yapı.. bir arada tutması zor. Allah kolaylık versin sadece ortak düşmana karşı birleşmek yeterli olmayacak gibi.
    zekiyim ama aptal değil.
    Birileri demişler hakkımda o öldü, şimdi yazsınlar Liseli geri döndü..
    Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

Toplam 138 Sayfadan Sayfa 82 İlkİlk ... 3272808182838492132 ... SonuncuSonuncu