Toplam 138 Sayfadan Sayfa 64 İlkİlk ... 1454626364656674114 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1377 adet sonuctan sayfa basi 631 ile 640 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TT 2017 Turnuva Elemeleri Saldırı ve Savunma Raporları

Uye Rutbesi
    __ErSiN__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gökhan kardeş milletin hatası yüzünden benim mi özür falan dileme mi bekliyorsun yeter dedik da.
    Senelerdir bu sıkıntıları çekiyoruz çare yok.Birbirimizi kırmayalım diyorum hala yok uzatan falan istersen devam da edebilirim ama etmicem ancak iyi temennilerimi iletiyorum ��

Bazen özlersin ama o gelmez...

Alıntı CHM kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    zaten oo silmiyor admın silmeye almış direk birşey demeden sen olayı anlamadın dostum
    olayı hiç okumadımki onuru tanıdığım için aramızda olan bişeydi o bu konudan bağımsız ayrı bişey

Uye Rutbesi
    Croft ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı __ErSiN__ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Gökhan kardeş milletin hatası yüzünden benim mi özür falan dileme mi bekliyorsun yeter dedik da.
    Senelerdir bu sıkıntıları çekiyoruz çare yok.Birbirimizi kırmayalım diyorum hala yok uzatan falan istersen devam da edebilirim ama etmicem ancak iyi temennilerimi iletiyorum ��
    Bak ne güzel diyosun keşke bu yazdiklarini başta yazsaydin bana hakaret içerikli msj atmadan önce yazssaydin hoş olurdu bu olaylar buraya gelmezdi dediğin gibi uzatmaya gerek yok olan oldu sağlık olsun
    CROFT @HMET

Alıntı osmancan71 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    yalnız o değilde onur herkes hesap silmeyi 1 kere tatmalı heralde hiç silmedim nasıl birşey merak ediyom
    Benımkınıde admın sılmeye aldı.
    Sonra durum cıddıye bınınce açtı ceza olarak bırer sevıye depo ındırdı bıraktı Yazan kurallarıda uygulamadı cezasızda acmadı sacma sapan ıkılı bır dıyalog gectı aramızda bayagı amaçsızca bir diyalogtu sonra açıldı hesap ama oturduk konustuk kafasına gore ıs yapıyor dedık kızdık sildik.

Başına oyle bır durum gelmesını ıstemem ama gelırsede SILME Kenarda oyun oyna fazla ona buna laf atma ıstedıgın kadar multı ıle oyna gıkını cıkartmıyorlar sadece kuyruklarına basmıcan eş dost denk gelmıcen hepsi bu Ismını saklı tut bır nane olmuyor
    GöZGöZ

şimdi turnuvada barış dönemi yok mudur?akıl edip yeni okudum konuyu

Adam ifşalanıyor bir de utanmadan foruma gelip sizin hatanız filan diyor pişkin pişkin.Böylelerine oynatmayacaksın oyunu.Pcye format at oyun silinsin kardeşim ne diyim sana başka.

Ne köy silinmeye başladı arkadaş durduk yere. Yağma listesinde yer açılıp duruyor.

anlamadim bn olayi hesap kitlenmiş 1 gün kitli kalmis sonra acilmiş cezasiz , öncelikle m.h ler her ihlalde ceza uygulamayi brakti ihlalin derecesine bagli olarak cezasiz acilip tekrarlanmamasi durumunda sikinti yapilmiyor bir nevi uyari sistemi yani cezasiz acilmasi bu kitlenen hesabin kusursuz oldugunu göstermez , ha şu oyunda haksiz kitlemeler hatta hesap silmeler oluyorama bnce sayisi cok az genelde bi yerde hata yapiliyor tor dan tek bi sefer giriş yapilmasi veya eklenti olan bi sunucudan hesap acilmasi bi hesabi kitletmeye yetiyor yani kurallar uygulansa serverdaki hesaplarin minimum %95 i kitlenir

ama bnm anlamadigim şu madem travian yönetimine tepki göstereceksin kendi hesabinin kitlenmesini niye bekledin ? daha önce başkalari haksiz yere hic kitlenmedimi bu politik duruşu ozmn sergileseydin hesap silmek icin bahane aranmiş bnm anladigim o yoksa 1 gün kitli kaldi bn 24 saat geri düstüm traviani protesto edip siliyorum başkanlara sesleniyorum bla bla bla . tarzi bi aciklama cok komik olmuş

Kıdemli Üye
    Uye Rutbesi
    ultrAslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı _köle_ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    anlamadim bn olayi hesap kitlenmiş 1 gün kitli kalmis sonra acilmiş cezasiz , öncelikle m.h ler her ihlalde ceza uygulamayi brakti ihlalin derecesine bagli olarak cezasiz acilip tekrarlanmamasi durumunda sikinti yapilmiyor bir nevi uyari sistemi yani cezasiz acilmasi bu kitlenen hesabin kusursuz oldugunu göstermez , ha şu oyunda haksiz kitlemeler hatta hesap silmeler oluyorama bnce sayisi cok az genelde bi yerde hata yapiliyor tor dan tek bi sefer giriş yapilmasi veya eklenti olan bi sunucudan hesap acilmasi bi hesabi kitletmeye yetiyor yani kurallar uygulansa serverdaki hesaplarin minimum %95 i kitlenir

ama bnm anlamadigim şu madem travian yönetimine tepki göstereceksin kendi hesabinin kitlenmesini niye bekledin ? daha önce başkalari haksiz yere hic kitlenmedimi bu politik duruşu ozmn sergileseydin hesap silmek icin bahane aranmiş bnm anladigim o yoksa 1 gün kitli kaldi bn 24 saat geri düstüm traviani protesto edip siliyorum başkanlara sesleniyorum bla bla bla . tarzi bi aciklama cok komik olmuş
    2 dönemde 1 trx de yaşanan bir birliğin mh yi protesto edip oyun ortasında birlikçe hesapları silmesi ile sonuçlanıyor genelde

zzzz

diğerleride vah kardeşim vay kardeşim...
    OLD BUT GOOD

ltx Game of Teuton & s9 Serintürk & Inx Game of Teuton

Uye Rutbesi
    A.S.Ş. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Turnuva grupları barış dönemine dahil değil..
    GAUL's POISON
    Don't Afraid, A.S.Ş. is Coming!
    No Pain, No Again. It is only a "Poison"

Toplam 138 Sayfadan Sayfa 64 İlkİlk ... 1454626364656674114 ... SonuncuSonuncu