Toplam 138 Sayfadan Sayfa 62 İlkİlk ... 1252606162636472112 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1377 adet sonuctan sayfa basi 611 ile 620 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TT 2017 Turnuva Elemeleri Saldırı ve Savunma Raporları

Uye Rutbesi
    baydarian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı cypruslee kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Asteğmen kubilayda türkiye cumhuriyetindeki ordudaki askerlerden biriydi .ama kimse ona senin dediğin gibi demedi .
    Düşünce yapınız cok yanlış hocam . Croft ahmet abimiz heralde yaşını fln bilmem kndisini de tanımıyorum ama aynı ekipteyiz . Böyle haksızlık karsısında susmayan abilerimizle birlkte oynamak bize gurur veriyor .
    Adam cıkmış üzüntüsünü dile getiriyor , destek olamıyorsan köstekte olma hocam .
    bu kadar sikinti yapmaya gerek yok. Sucu olan kisi burada veryansin etmez ve eger admin hesabi kitleyip cezasiz aciyorsada ona kimse sen suclusun diyemez.

Arkadasin emeklerine yazik olmus ama silmek care degil. S1 de sildik ondan once s6 da sildiler sonuc ne yada kimin runda. Bence croft ahmet bir daha dusunmeli silme isini ve iyi oyunuyla burada dalga gecenlere gerekeni yapmali.

Herkese iyi oyunlar.
    S7 piton, S4 baydarian , s7 baydarian her daim ZÜLFİKAR...

Uye Rutbesi
    Croft ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı cypruslee kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Asteğmen kubilayda türkiye cumhuriyetindeki ordudaki askerlerden biriydi .ama kimse ona senin dediğin gibi demedi .
    Düşünce yapınız cok yanlış hocam . Croft ahmet abimiz heralde yaşını fln bilmem kndisini de tanımıyorum ama aynı ekipteyiz . Böyle haksızlık karsısında susmayan abilerimizle birlkte oynamak bize gurur veriyor .
    Adam cıkmış üzüntüsünü dile getiriyor , destek olamıyorsan köstekte olma hocam .
    +++++++++++++
    CROFT @HMET

Uye Rutbesi

Alıntı __ErSiN__ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sen kimsin sana kumpas yapsınlar la birader adam söylüyor suçunu ifşa oldun hala konuşuyorsun yüzsüzlüğün bu kadarı da ayıp
    sen kimsin realde nesin boş boş konuşuyon tanımadığın insanlar hakkında admin tanıyon mu sen yada sistemi biliyon mu gevezelik yeri değil burası senın gibi karakterliler yüzünden bu oyun bu seviyede

Uye Rutbesi

Alıntı TravianTR kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

hesabınıza hammadde gönderen hesapların sadece iki tanesini incelediğimde, bu hesabın kullandığı ağı kullanan 402 bot hesabın silinmeye alındığını görmekteyim.

Bot hesaplar tespit edilmesi halinde toplu olarak silinmeye alınmakta, ancak bot hesapların kullandığı aynı ağı kullanarak oyuna devam eden ilk birlik olma başarınızdan dolayı sizi tebrik ederim.

Yapılan işlemlerde bir hata bulunmamakta. Aynı durumun tekrarlaması durumunda bir çok hesabı silmek zorunda kalacağız ki, bizi bu duruma zorlamayarak gerekli düzenlemeleri yapacağınızı umuyorum.

Saygılarımla
    402 bot hesap olsa hesabı 100 defa silersınız cezasız açıcaksınız bide güldürmeyin bizi eğer idaalıysanız bırakın numaranızı özelden hatalarınızı yüzünüze vurayım zar_Adam inceleyin bakalım onda kaç hesap bağlanmış iftira dır yaptığınız

kendi açıklarınız yüzünden kaç kişi daha ne kadar bu oyuna bırakıcak 3.5 kişi kalmış onlarada aynı halt yapıyorsunuz

BİZ BU OYUNU OYNUYORUZ DİYE İNSANLARI SALAK YERİNE KOYMAYI KESİN

Alıntı TravianTR kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

hesabınıza hammadde gönderen hesapların sadece iki tanesini incelediğimde, bu hesabın kullandığı ağı kullanan 402 bot hesabın silinmeye alındığını görmekteyim.

Bot hesaplar tespit edilmesi halinde toplu olarak silinmeye alınmakta, ancak bot hesapların kullandığı aynı ağı kullanarak oyuna devam eden ilk birlik olma başarınızdan dolayı sizi tebrik ederim.

Yapılan işlemlerde bir hata bulunmamakta. Aynı durumun tekrarlaması durumunda bir çok hesabı silmek zorunda kalacağız ki, bizi bu duruma zorlamayarak gerekli düzenlemeleri yapacağınızı umuyorum.

Saygılarımla
    bunun ss i alalım ilk defa bu hesaptan bi üyeye cevap verildiğini görüyom

Uye Rutbesi

Alıntı osmancan71 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    bunun ss i alalım ilk defa bu hesaptan bi üyeye cevap verildiğini görüyom
    Onuda kafa ıyı değilken yazmış

Biz bunu ifade ettiğimizde bir çok kişi güldü. Yıllardır çeşit çeşit durumlar yaşadık ama kımseye anlatamadık. Insanın başına gelmedikçede kimse anlamaz bunuda cok ıyı bılıyorum.
    Gelelim croft ahmet abının hesabının durumuna. Buda onlardan biri olma olasılıgı varmıdır ? evet vardır. Olabilir. Orasını bılemem fakat bıldıgım tek birşey var. HESAP SİLMEK ÇÖZÜM DEĞİL. Bız bu hataya dustuk siz düşmeyin emekler gıdınce ınsan sınırlenıyor evet ıstemedıgı seyler yapıyor haklısınız ama sonrasında oturup aklı selım dusununce hata oldugunun farkına varıyorsunuz.

Tek çözüm ne yapıyorsanız yapmaya devam edin. Fakat top10'a gırmeyın. Kuyruguna bastıgınız canını yaktıgınız adamları onceden tanıyorsanız cok fazla canını yakmayın kı eş dost akrabalarını devreye sokmasın.. Emın olun bunu yaparsanız kımse karışmaz hesabını kıtlenmez ceza yemezsiniz... Denendi onaylandı Sizde deneyin demek istediğimi anlıcaksınız

Tekrardan geçmiş olsun umarım haksız yere kitlenmek gibi bir durum travıan oynayan kımsenın başına gelmez. Temennimiz bu ama cok zor..
    GöZGöZ

Uye Rutbesi

Alıntı SiverekLi-Eyyup kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ulan Ahmet 402 tane hesap açmışsın halen abi defçi ayarla bize diyorsun.
    eyup abi ah ettım ondan oldu

Uye Rutbesi
    __ErSiN__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben seninlede aynı birliklerde çok oynadım CHM speed de merak etme herkesi tanırım ama bizde dünkü çocuk değiliz ben diyorum ki hata olabilir ama bunun şahısla ne alakası var . Ne anlamak istediğine bağlı benim anlattıklarım neyse siz hakkınızı arayın belki yardımcı olurlar.

Cevap vermeyecektim ama bir insanın bu kadar avukatı olunca mecbur kalıyorsunuz.

Bazen özlersin ama o gelmez...

Uye Rutbesi

__ErSiN__

BAK KARDEŞİM BEN NEDEN SINIRLIYIM
    Benım evın karşısında market var sahıbı 48 yaşında adam eve gidip oyunu açamıyor telefon gıremıyor dukkandakı pc de oynuyor sadece

sabah beni aradı hesap silinmeye alındı sandım kendı aldı bılmıyor bi gittim akşam adamın yanına hesap siliniyor bu adam napa bilir en fazla yenı hesap açar felan onu bıle beceremez ya sonra o gun 5.6 kişi kitlenmiş admın msj bak boş bir mesaj atmış sende suçunu kabul et diyince şartel atıyor

BENLE OYNAYAN ADAM BENİ BİLİR AZ ÇOK KALBİNİ KIRDIYSAKTA ÖZÜR DİLERİM

Toplam 138 Sayfadan Sayfa 62 İlkİlk ... 1252606162636472112 ... SonuncuSonuncu