Toplam 138 Sayfadan Sayfa 29 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1377 adet sonuctan sayfa basi 281 ile 290 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TT 2017 Turnuva Elemeleri Saldırı ve Savunma Raporları

Alıntı 10urkaya kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    La oglum harbiden sıkıntılısınız
    Lan madem birbirinizi yicektiniz de bizi niye davet ettiniz. Hani telefonlardaki sv öncesi dostluk kardeşlik mesajları çok merak ediyorum.

Alıntı Leon Troçki kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Lan madem birbirinizi yicektiniz de bizi niye davet ettiniz. Hani telefonlardaki sv öncesi dostluk kardeşlik mesajları çok merak ediyorum.
    hahahah gel sen adama sekil semal yap burada sonra sor hani sevgi kardeslik asdasd

TIRSIN ULANN beni arıyormuş sağda solda.Adamus birliklerinden tehditler alıyorum.Herkes kendi profilini oynuyor işte.

Alıntı Yugi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    TIRSIN ULANN beni arıyormuş sağda solda.Adamus birliklerinden tehditler alıyorum.Herkes kendi profilini oynuyor işte.
    yugicim soyle sagda solda aramasin bana gelip sorsun kasbaksdalsd

Alıntı manisali kullanıcısından alıntı Mesajı göster

coflarla uğraşmaktansa polonyalıların önünü kesmek mantıklı, cofları azcık anlasanız Ruslardan sonraki en güçlü millet Türkler olur
    AT sizin yol sizin sürün -- ye AT lari millet oyuncu görsün şaka bi yana bn izleyiciyim hocam kimseyle ugrastigim yok 2 nüfuslu bi hesabim var ordan inceledim haritayi dikkatimi cekti uyariim dedim

Alıntı Nozzle(-_+) kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    hahahah gel sen adama sekil semal yap burada sonra sor hani sevgi kardeslik asdasd
    Sevmim la adamı ama beni davet edenlerin vaadi oldu. Her iki tarafında. ;D

Elemede, finalde birbirinizle savaşacaginiza gelin tr sv lerine orda rezil etmeyin kendinizi.
    Seyduna, birliği NORTH.W., dostları ile birlikte milyonlarca hammadde harcadı, savunma için milyonlarca korkusuz askerini feda etti. Ve bu şaheseri ilk olarak kurma başarısını göstererek oyunun galibi oldu.

Yugi biz Tırsın Ulan olarak seviyoruz seni öyle arama durumları yok yani kendini bu kadar değerli hissetme

Alıntı xxlargex kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yugi biz Tırsın Ulan olarak seviyoruz seni öyle arama durumları yok yani kendini bu kadar değerli hissetme
    Herkese mesaj atıyor abiniz.Ömer abine sor bakalım niye arıyormuş beni?

Herkese mesaj atıyor abiniz.Ömer abine sor bakalım niye arıyormuş beni?
    Yugi bas harfin K mi ?
    Bu acı geçiyo mu ?

Toplam 138 Sayfadan Sayfa 29 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonuncuSonuncu