Toplam 138 Sayfadan Sayfa 138 İlkİlk ... 3888128136137138
Toplam 1377 adet sonuctan sayfa basi 1,371 ile 1,377 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TT 2017 Turnuva Elemeleri Saldırı ve Savunma Raporları

Alıntı Turkish Power kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Boşverin elemeyi finali Game of Thrones a 1 saat kaldı
    Birkaç bölüm biriksin de izleriz. Aman spoiler vermeyin
    Conqueror ( COF -RH ! )

Uye Rutbesi

Alıntı conqueror41 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Birkaç bölüm biriksin de izleriz. Aman spoiler vermeyin
    spoiler : khalesiyi çatur çutur
    TX2-CHM/YUNUS

Alıntı like the wind kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    2 Gündür Birçok yazı yazılmış hepsinide okudum. Rüzgar ile olan ilk yazıyı koyan kişiyim. Neden Niçin..???
    uzun zamandır Diplomaside neler konuşuldugunu, Cofların TURKEY ve ANA Yönetim konusunda neler düşündüğünü ögrenmek istedim.
    Okuduklarım yetti. Cofların ve Cof genel Yönetiminin ne yapmak istediği belli. Gerek Kemalin sözlerinden gerekse Sefanın sözlerinde Sezinlediğim ANA YÖNETİMİNİZ özür dilemedikçe ve bize biat etmedikçe bu yıkımlar saldırılar olacaktır. Oyun başlamadan önce Her iki birliğinde KAFA oyuncuları vede Ana yönetimi 2011 deki o ELEME Serverinde VEDE eski savaşlarda oldukları apaçık ortada.
    Burdan HERKESE SESLENİYORUM OOO SERVERRRLERR BİTTİİİİ... Geçen Serverdeki Olaylarrda biiitttttiii.

SİZLERİN BU KAFASIZLIĞINDAN DOLAYI BİR ÇOK OYUNCU FİNALE GELMEYECEK BU GİDİŞLE. Nasıl mı ÇOK BASİT. BAZI COF VE TURKEY ELEMANLARININ YIKIMLARINI BİLİYORUM GÜCÜ YETENE DALINIYOR GENELDE. ENGELLEYİN BUNU YOKSA HER İKİ BİRLİKTEKİ UFAK HESAPLARININ VEDE BÜYÜK HESAPLARIN YAN KÖYLERİNE SALDIRILAR BAŞLAYACAK BU GİDİŞLE.

Oyun başlamadan önce Antreman Olsun her iki birlikte Provasını yapsın diyenlerdendim ama MANZARA Bambaşka oldu. Gerek oyun başlamadan önce gerekse sonra.

Turkey Birliklerinin + - ye gitmesinin Coflarla alakası olduğunu zannetmiyorum KEZA AN- Birliklerinin değişmez bölgesi + - dir. FATU beni çağırdıgında vede görüştüğümüzde FİNALLERDE Coflarla çok iyi iş yapabiliriz demişti. Samimiyetine inanmasam sözünü bile etmem burda.

ÇOK ŞEY YAZMAK İSTİYORUM AMA BIKTIM SIKILDIM ARTIK. GERÇEK BİR SAVAŞ OLACAKSADA BEN VE TANIDIGIM BİRÇOK KİŞİ FİNAL SERVERİNE GİTMEYECEĞİZ. COFTADA TURKEYDEDE BİRÇOK TANIDIGIM KİŞİYE İLETTİM BUNU

SAVAŞACAKSANIZ ANLAŞIN ARANIZDA PROVANIZI ADAM GİBİ YAPIN GİDİP 3-4 KÖYLÜ UFAK HESAPLARA ELLEMEYİN ÖZELLİKLEDE REİSLEMEYİN. EE ADAM ZATEN BİLET BİLE ALAMAYACAK DERSENİZ OYUNCUSU REİSLENEN YIKILAN HER BİRLİK OTOMATİKMEN TEPKİ GÖSTERECEKTİR.

Devreye girmek için biraz geç kalmadınız mı Bünyamin Bey?

Bu forumda kan gövdeyi götürürken, abileri olarak neden susturmadınız? Aşağıdaki sözünü alıntılıyorum. Manzarayı önceden görmek lazım. Senin bile forumun en kanlı zamanında yazdıkların , hadi beni geçtim, diğer oyuncular tarafından şaşkınlıkla izlendi. "Bünyamin Abi nasıl böyle yazıyor" diye.

"Oyun başlamadan önce Antreman Olsun her iki birlikte Provasını yapsın diyenlerdendim ama MANZARA Bambaşka oldu. Gerek oyun başlamadan önce gerekse sonra.

Eğer ekibinizde tek bir kişi Polonyalıları dikkate almış olsaydı, iki birlik muazzam strateji çizebilirdi. Ama geçmiş yazılarıma bakın "Türkiye birlikleri tüm stratejisini ve planını COF'a yönelik yapıyor. Hesaba katmadığı şeyler var" derken bunu kastediyordum.

Fatu polonya liderine yazınca iyi,
    biz yazınca kötü...

Diplomasimize laf soktunuz. Düşman da olsak her ülke ile temasta olmak zorundayız. Yhau geçen sene sen oynadın bizimle, Rus Liderler ile görüştük. Konuştuk sabaha kadar. Ne olduk "rusçu" mu olduk? Adamlara oyunda en büyük darbeyi biz vurduk! İnkar edebilir misin?

Sen geçen yıl hem eleme hem finalde COF İçerisinde oynamış her şeyi apaçık görmüş birisi olarak, sence oyun başlamadan ve başladığı andan beridir +/- tarafından uygulanan çirkin ithamları hakettik mi?

Polonya 700 bilet istiyormuş dedik, "yaygara koparan sizinkiler oldu" çıkıp da "durun arkadaşlar bu iş öyle değil" demediniz. Kenara çekilip izlemek, olacakları tahmin edip forumdaki çocukları susturmak bu kadar zor muydu?

Benim kişiliğim, karakterim hakkında onca çirkin şey yazıldı! Buna müsade edildi.
    COF Birliği hakkında bir ton yazı yazıldı, müsade edildi.
    Sonra neden savaşıyoruz?

Aynı T.C. numaralarını taşımak bizi Türk yapmaz. Suriyelere de veriyoruz o numaradan!
    Bizi Türk yapan ahlaki değerlerimizdir! Türk adetlerimizdir.
    Burda Turnuvanın en iyi ekibine bu kadar karalama kampanyası yapmak yerine daha farklı bir yaklaşım olmalıydı.

Lideriniz FaTu İstanbul Buluşmasına gelip, bizimkilerle buluştuğunda ileriye yönelik stratejilerinden konuşmalıydı. 3 lafından 5 i "Kemal Başer şöyle kötü böyle kötü..."

Bu mudur başkanlık? Bu mudur yapıcı olmak?

Saygılar Bünyamin Bey.
    COF Kemal Başer tarafından (17-07-2017 Saat 08:22) değiştirildi.

Uye Rutbesi
    atigun90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı like the wind kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Turkey Birliklerinin + - ye gitmesinin Coflarla alakası olduğunu zannetmiyorum KEZA AN- Birliklerinin değişmez bölgesi + - dir.

finalde büyük hedefler belirleyen bir birlik nasıl olur da elemede Türkler arasında en iyi stratejinin kurulacağı bölgeye değilde 'değişmez bölgesine' gider? bu gibi sebeplerle mi bölge seçimi yapılıyor ?
    atigun90 tarafından (17-07-2017 Saat 10:14) değiştirildi.
    midnighT | s4 | 2013 - 2015/2

Alıntı COF Kemal Başer kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Devreye girmek için biraz geç kalmadınız mı Bünyamin Bey?

Bu forumda kan gövdeyi götürürken, abileri olarak neden susturmadınız? Aşağıdaki sözünü alıntılıyorum. Manzarayı önceden görmek lazım. Senin bile forumun en kanlı zamanında yazdıkların , hadi beni geçtim, diğer oyuncular tarafından şaşkınlıkla izlendi. "Bünyamin Abi nasıl böyle yazıyor" diye.

"Oyun başlamadan önce Antreman Olsun her iki birlikte Provasını yapsın diyenlerdendim ama MANZARA Bambaşka oldu. Gerek oyun başlamadan önce gerekse sonra.

Eğer ekibinizde tek bir kişi Polonyalıları dikkate almış olsaydı, iki birlik muazzam strateji çizebilirdi. Ama geçmiş yazılarıma bakın "Türkiye birlikleri tüm stratejisini ve planını COF'a yönelik yapıyor. Hesaba katmadığı şeyler var" derken bunu kastediyordum.

Fatu polonya liderine yazınca iyi,
    biz yazınca kötü...

Diplomasimize laf soktunuz. Düşman da olsak her ülke ile temasta olmak zorundayız. Yhau geçen sene sen oynadın bizimle, Rus Liderler ile görüştük. Konuştuk sabaha kadar. Ne olduk "rusçu" mu olduk? Adamlara oyunda en büyük darbeyi biz vurduk! İnkar edebilir misin?

Sen geçen yıl hem eleme hem finalde COF İçerisinde oynamış her şeyi apaçık görmüş birisi olarak, sence oyun başlamadan ve başladığı andan beridir +/- tarafından uygulanan çirkin ithamları hakettik mi?

Polonya 700 bilet istiyormuş dedik, "yaygara koparan sizinkiler oldu" çıkıp da "durun arkadaşlar bu iş öyle değil" demediniz. Kenara çekilip izlemek, olacakları tahmin edip forumdaki çocukları susturmak bu kadar zor muydu?

Benim kişiliğim, karakterim hakkında onca çirkin şey yazıldı! Buna müsade edildi.
    COF Birliği hakkında bir ton yazı yazıldı, müsade edildi.
    Sonra neden savaşıyoruz?

Aynı T.C. numaralarını taşımak bizi Türk yapmaz. Suriyelere de veriyoruz o numaradan!
    Bizi Türk yapan ahlaki değerlerimizdir! Türk adetlerimizdir.
    Burda Turnuvanın en iyi ekibine bu kadar karalama kampanyası yapmak yerine daha farklı bir yaklaşım olmalıydı.

Lideriniz FaTu İstanbul Buluşmasına gelip, bizimkilerle buluştuğunda ileriye yönelik stratejilerinden konuşmalıydı. 3 lafından 5 i "Kemal Başer şöyle kötü böyle kötü..."

Bu mudur başkanlık? Bu mudur yapıcı olmak?

Saygılar Bünyamin Bey.
    Kemal Efendi Forumda dikkat edersen Coflara Laf bile etmedim. (700 BİLET HARİÇ) Aksine geçen seneki taktik ve stratejisi her zaman övmüşümdür. Vede Finalde Fatuya Coflarla birlikte olalım diyen birisiyim halada aynısı söylüyorum.
    Daha 2 gün önce Rüzgar46 efendiye forumda akıllı ol yazma bu kadar diye mesajıda yazan benim. Dinlemedi yazdı yine oda onun sorunu artık.
    Oyun başlamadan önce Ugurun ithamları nı gördüm hoşuma gitti mi, gitmedi. Gerekli açıklamayı sen yaptın zaten (Bu şahsi konu oldugu için kesinlikle birşeyler yazmam)
    TURKEY lerde ana yönetimde yoktum ilk başta vede normal bir oyuncu olarak geldim. Kim nerden geldi kim kimdir bilmem etmem. Oyun başladıktan sonra işler istediğim gibi gitmedi vede taşın altına elimizi soktuk mecburen.Turkey=m nin başkanlığını aldım.
    Cofların Tırsın Ulan ile ilgili kelimeleride hoş değil. Sizler neden susturmadınız ekibinizi ???
    Kemal iyisin hoşsun seni severim bilirsin ama kendine de öz eleştiri getirirsen daha iyi olacak.
    SENDE - FATUDA - UGURDA - ZAHARYADA Ön yargılısınız maalesef özellikle sizlerin 4'ü bana hiç masal anlatmayın birbiriniz hakkında.
    Geçen eleme ve finalde sizlerle oldum teşekkür ederim. Ama Coflardan biri olmadığımı sende biliyorsun. Birliğe başkanlık yap dediğinde bile olmaz diyen birisiyim.
    İş işten geçmedi daha oturup konuşun Nasıl bir yol izleneceği hakkında inan bana eğer adam gibi bir formül bulup sunarsanız vede TURKEY ler kabul etmezse ben kendim olarak burayı bırakacağım. İkinci bir 2011 yaşamak istemiyorum O dönemdede Bir çok oyuncu gitmedi finale yine aynısı olacak.
    Şunu da belirteyim ki TURKEY ler adına kesinlikle yazmıyorum. HALA Ana yönetimde değilim, olmakta istemiyorum Sadece Birlik başkanıyım. Hatta başkan bile olmak istemiyorum.

Alıntı atigun90 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    finalde büyük hedefler belirleyen bir birlik nasıl olur da elemede Türkler arasında en iyi stratejinin kurulacağı bölgeye değilde "değişmez bölgesine" gider? bu gibi sebeplerle mi bölge seçimi yapılıyor ?
    Ona TURKEY Genel Yönetimi Cevap Verecek Ben değil.
    Benimki sadece bir tahmin zannetmiyorum dedim farkındaysan. Çıkarlar evet Coflar için gittik derler bizde biliriz neyin ne oldugunu.

Alıntı atigun90 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    finalde büyük hedefler belirleyen bir birlik nasıl olur da elemede Türkler arasında en iyi stratejinin kurulacağı bölgeye değilde 'değişmez bölgesine' gider? bu gibi sebeplerle mi bölge seçimi yapılıyor ?
    İnş ruslar +/- de oynar bu yıl
    hani hiç deişmiyolar ya

varmı türkiye yönetimi bilmem ama ?
    Adamlar birlik isminde takıntılılar , bölge konusunda takıntılılar

bazı şeyleri anlamıyolar knkim . Zannediyolar ki bize yakınlar diye biz adamları yıkıyoruz ?

yahu yıktıgmz adamların yüzde 75 i ni cof a aldrdım , uzunca konusup . Bu adamlar yakın diye tehdit görsem su an yine tehdit olabilir. , bi gxe cıkar saldırır , cok mu zor .

o türkey yönetimi cıkıcak ben burdayım diyecek ! Cıkıp konusulacak bu konular , gerekirse istanbulda buluşucas.
    CYPRUSLEE
    ZANAŞA NAZDROVİA COF

Toplam 138 Sayfadan Sayfa 138 İlkİlk ... 3888128136137138