Toplam 138 Sayfadan Sayfa 132 İlkİlk ... 3282122130131132133134 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1377 adet sonuctan sayfa basi 1,311 ile 1,320 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TT 2017 Turnuva Elemeleri Saldırı ve Savunma Raporları

Onu bunu boşverin. Kimler kimleri nasıl kullanmaya çalışıyor kendine tampon yapmaya çalışıyor bi onları düşünün derim
    Emperor of HZZ/Mer-And&KaSiS /// TR Eleme - For Larathian /// iso

Uye Rutbesi
    baydarian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı caporegime kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    hocam en basitinden kendi dostlarımdan örnek vereyim.
    trabzon ve yomra hesapları (geçen gün yıkılan hesaplar) benimle birlikte geldi. adamların hiçbir olaydan haberi yok. rastgele açtık hesapları.
    ki zaten backstreetboys bu arkadaşlarımla konuştu ona da sorabilirsin.tanıdık çıktılar falan . tamamen random oyuncularız.

ayrıca adamları antrenman tahtası olarak kullanıyorlar. ''e bize karşı duramayan ruslara nasıl karşı duracak'' aynı şey değil hocam. orda dostunu düşmanını server başından beri biliyorsun önlemini ona göre alıyorsun.
    ben herhangi bir saldırı almadım cof ekibinden fakat yönetimin bu konuda sessizliğini yanlış buldugum için günler önce birlikten çıktım kendi arkadaşlarımla bağımsız takılıyorum.
    bu sebepsizce yıkılan adamlardan defans isteyeceksiniz arkadaşlar . kafa cof hesaplarının, ortalama ve kendi halinde turkey oyuncularını yıkmasına rekabet denmez düşmanlık denir.
    sizlerin görüşünüz nedir bilemem ama ben art niyetli oldugunu düşünüyorum her iki tarafında

aslında forumda yazılanlar nedeniyle ve orta yol bulunamaması nedeniyle bu noktaya gelindi. bir konuda haklısınız emekler zayi oluyor ve oyuncular küsüyor. ama şöyle düşünün lütfen kimse açıktan diplomasi yapılmayan yerde kendine yakın rakip oyuncu istemez. keşke bunlar hiç yaşanmasaydı...
    S7 piton, S4 baydarian , s7 baydarian her daim ZÜLFİKAR...

beyler hepiniz konu hakkında fikir sahibisiniz belli. en azından yorumlarınız çok keskin ve çok net oldugu için bu sonuca vardım.
    tekrar söylüyorum ben yıkılmadım , saldırı almadım ama bu benim olaya müdahil olmamı engellemiyor. ben bu sürtüşmelerden rahatsızım.
    '' bilip bilmeden konuşmayın'' diyeceğinize lütfen bilgilendirin. kemal başer çıktı dedi ki sınıra gelmeyin dedik geldiler yıkılan veya rahatsız olan arkadaşlar turkey yönetiminde arasın suçu dediler. ben eski bir turkey oyuncusu olarak merak ediyorum. bu forumda TIRSIN ULAN a bazı ithamlarda bulunuldu ve anında turkey yönetiminden birkaç arkadaş konuya dahil oldu. peki bu konuda neden görüşlerini belirtmiyorlar ? tırsın ulan önemli de biz '' sıradan '' oyuncular değersiz miyiz ?
    sonra burda turkey i savunuyormuşuz gibi saçma bir durum oluşuyor
    • Bir Corleone'yi kandırabileceğini sana Barzini mi söyledi?

Alıntı EdgarDaviDs kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Özellikle Cypruslee ve Zaharya nın attığı mesajdan çok etkilendim. Adamlar yıkmaya geldiler.Yıktılar veya kesildiler benim için mühim olan yaklaşımları oldu. Bana göre anlatılanlar gibi değil.
    Anlatılmaz yaşanırlar zaten. Özellikle kıbrıslı içten pazarlıklıdır. Bir iki sene oyna görürsün. zaharyayı bilemem.
    mordekai tarafından (16-07-2017 Saat 23:12) değiştirildi.

Alıntı COF Kemal Başer kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    kim vesile olduysa, bu tezgahı kim hazırladıysa! ısrarla ve inatla getirdiyse, hesabını sorsun oyuncular onlardan.

Yan bölgeye gelmek değil mesele, "oyun başlamadan yapılan iğrenç mesaj ve tahrikleri unutmamak lazım". Tüm COF Birliğini inatla +/- ye birileri düşman etmeye, savaş çıkarmaya adeta uğraştı! Bunu oturup parçaları birleştiren herkes görür.

Forumda 3-5 tane oyuncu, günlük girip COF a laf soktu, düşmanlık etti. Akıl mantık dışı mesajlar attılar. Bu fitili ateşleyip şimdi kenara çekildiler!

Bu savaşı başlatanlar +/- dedir!
    Adam bu yazdiginda hakli.. Lakin eksik kismi var.

Icerisinde bulundugum Turkiye olusumu ve diger tarafta ki COF olarak oynayan arkadasları tam tabiri ile bir birine kırdırmak adina Elemelerin baslangicindan bu zamana akil almaz bir bicimde mikser gorevi yapan 5 bilemediniz 10 forum kullanici elinden geleni yaptilar.

- Şahsi dusmanliginiz varsa buraya karistirmayin. Yablis hatirlamiyorsam buna benzer bir cumleyi ya Kemal veyahut Zaharya da yazmisti. Yazilani okumak farklidir kucuk beyinlerinde algiladiklari farkli. Ellerinden geldigi kadar ortalik karistirildi. Suanda olanlar oluyor.

Hakli veya haksiz aramak yersiz. Şuan gec kalinan bir durum yok. En kalabalik ulke mensuplari biziz grupda. Oturup anlasin diger ulkelerden gelenler ile ugrasmak daha makbul
    Biz bir vadiden Allah diye haykırırız;
    Bu ses diğer vadiden ...
    HÜRRİYET diye yankılanır....

Kıdemli Üye
    Uye Rutbesi
    ultrAslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı caporegime kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    beyler hepiniz konu hakkında fikir sahibisiniz belli. en azından yorumlarınız çok keskin ve çok net oldugu için bu sonuca vardım.
    tekrar söylüyorum ben yıkılmadım , saldırı almadım ama bu benim olaya müdahil olmamı engellemiyor. ben bu sürtüşmelerden rahatsızım.
    '' bilip bilmeden konuşmayın'' diyeceğinize lütfen bilgilendirin. kemal başer çıktı dedi ki sınıra gelmeyin dedik geldiler yıkılan veya rahatsız olan arkadaşlar turkey yönetiminde arasın suçu dediler. ben eski bir turkey oyuncusu olarak merak ediyorum. bu forumda TIRSIN ULAN a bazı ithamlarda bulunuldu ve anında turkey yönetiminden birkaç arkadaş konuya dahil oldu. peki bu konuda neden görüşlerini belirtmiyorlar ? tırsın ulan önemli de biz '' sıradan '' oyuncular değersiz miyiz ?
    sonra burda turkey i savunuyormuşuz gibi saçma bir durum oluşuyor
    turkeyin yöneticisi yokki tırsının ise en az 3 kullanıcısı bu forumda dogal olarak tırsın aleyhine yada lehine olan şeylere cevap veriliyor, ama turkeyden kaç yönetici burada ? yada kim turkey yöneticisi? anlamissinizdir.
    OLD BUT GOOD

ltx Game of Teuton & s9 Serintürk & Inx Game of Teuton

Uye Rutbesi

15 dakika ve 1 m yağmamı hesaba göre saatte 4m yani günde yaklaşık 100 m yağma buda haftada 700 m demek açıklayın ben öldüm
    TX2-CHM/YUNUS

Uye Rutbesi
    rüzgar46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sizin neyin kafasını yaşıyorsun sunuz cof bizim eleman lari yıkıyor kimse ses çıkarmıyor kana kan isteriz

Uye Rutbesi

Alıntı rüzgar46 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sizin neyin kafasını yaşıyorsun sunuz cof bizim eleman lari yıkıyor kimse ses çıkarmıyor kana kan isteriz

canım benim senin yüzünden düşen bin parça ama hangi yüzünden bulamadım daha
    TX2-CHM/YUNUS

Uye Rutbesi
    rüzgar46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Bazor kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    canım benim senin yüzünden düşen bin parça ama hangi yüzünden bulamadım daha
    Kes trasi yüzmu varda yüzüm düştü deyisin Hahaha ��

Toplam 138 Sayfadan Sayfa 132 İlkİlk ... 3282122130131132133134 ... SonuncuSonuncu