Toplam 138 Sayfadan Sayfa 131 İlkİlk ... 3181121129130131132133 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1377 adet sonuctan sayfa basi 1,301 ile 1,310 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TT 2017 Turnuva Elemeleri Saldırı ve Savunma Raporları

Kıdemli Üye
    Uye Rutbesi
    ultrAslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı özdemir kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    değişik kafalar çözemiyorum. O yıktığınız ekibi, oyuncuları finalde gelin aynı bölgede oynayalım diye çağırmayacak mısınız ? Madem türklerle birbirinize girmeyi istemiyodunuz kuzey batıya gitseydiniz yoksa polonyalı gardaşlarınızla aranızda sıkıntı mı çıkardı ? Türk yıkan adamlar finalde türkleri yanlarına çağırdığında karakterinizi görücez
    welcome to 2014 fınals
    OLD BUT GOOD

ltx Game of Teuton & s9 Serintürk & Inx Game of Teuton

Uye Rutbesi
    bekir_87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı baydarian kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    valla ekipte sevdi.
    deli gibi asker basılıyor köy atılıyor. çok altın harcamaya da gerek kalmıyor ne zaman sahneye çıkacan Bekir Başkannnnnn
    Büyüğümüz sensin abi, tek lafinla ateş etmeye hazırız
    MiLaN_ İs Coming !! -- ŞAHİ ® - GECE

https://www.youtube.com/watch?v=kUH4hP6QlHE

Kıdemli Üye
    Uye Rutbesi
    ultrAslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BU POLONYALIYADA BİRİSİ RİCA ETTİ ÖYLE GİRDİK

OLD BUT GOOD

ltx Game of Teuton & s9 Serintürk & Inx Game of Teuton

Uye Rutbesi
    baydarian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı bekir_87 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Büyüğümüz sensin abi, tek lafinla ateş etmeye hazırız
    verilen emeğin hakkını almaya az kaldı. namluyu yağlamaya başlayın
    S7 piton, S4 baydarian , s7 baydarian her daim ZÜLFİKAR...

Uye Rutbesi

Alıntı ultrAslan kullanıcısından alıntı Mesajı göster

ufak bir ordu ancak bu kadar etkin kullanılırdı. tebrikler üstad

Geçin bu antrenman işlerini , daha iyi olma eksikleri giderme ayaklarını +\- de muhteşem bir direniş gösteriliyor , çinlilerle sürekli bir çatışma . köy reislemeler , sıfırlamalar , blok savunma kaydırmalar . Diğer sınırda 1-2 birliğin polonyanın güçlü oyuncularına karşı gösterdiği müthiş direniş . Bunlar süre gelirlen birde cof gelip 1-2 köy yıkıyor , bir birlik en fazla bu kadar zorlanabilir. Cof sadece ve sadece antipati topluyor , finallerde cofla oynuycak bir çok arkadaş bu politikadan ötürü vazgeçiyor , koca serverda önce yabancıları temizlemek varken veya bu savaşa omuz atıp yardımcı olmak varken köstek olan herkes elbet bedelini ödeyecek çok uzağa bakmayın bunu bizler ödeyeceğiz yine finalleri kaybederek yine ezilerek büzülerek... Yabancılar olanlara bir tarafıyla gülüyordur herhalde bu foruma baktıkça
    Benim dünyamda ölmeyi düşünmeden önce
    yaşanmaya değer bir ömür sürmen gerekir.

Uye Rutbesi
    bekir_87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ultrAslan kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Iyi calisiyorsun ustad tebrikler..
    MiLaN_ İs Coming !! -- ŞAHİ ® - GECE

https://www.youtube.com/watch?v=kUH4hP6QlHE

üstad yapma etme yahu, acemi adamın sınırda ne işi var. sınır hattına kuruluyorsa bi oyuncu yeterli madee akışı yada şahsi defi olmak zorunda. bunu sağlayamayacaksa iç bölgelerde oynayacak ve oyununu geliştirecek.
    hocam en basitinden kendi dostlarımdan örnek vereyim.
    trabzon ve yomra hesapları (geçen gün yıkılan hesaplar) benimle birlikte geldi. adamların hiçbir olaydan haberi yok. rastgele açtık hesapları.
    ki zaten backstreetboys bu arkadaşlarımla konuştu ona da sorabilirsin.tanıdık çıktılar falan . tamamen random oyuncularız.

ayrıca adamları antrenman tahtası olarak kullanıyorlar. ''e bize karşı duramayan ruslara nasıl karşı duracak'' aynı şey değil hocam. orda dostunu düşmanını server başından beri biliyorsun önlemini ona göre alıyorsun.
    ben herhangi bir saldırı almadım cof ekibinden fakat yönetimin bu konuda sessizliğini yanlış buldugum için günler önce birlikten çıktım kendi arkadaşlarımla bağımsız takılıyorum.
    bu sebepsizce yıkılan adamlardan defans isteyeceksiniz arkadaşlar . kafa cof hesaplarının, ortalama ve kendi halinde turkey oyuncularını yıkmasına rekabet denmez düşmanlık denir.
    sizlerin görüşünüz nedir bilemem ama ben art niyetli oldugunu düşünüyorum her iki tarafında
    • Bir Corleone'yi kandırabileceğini sana Barzini mi söyledi?

Uye Rutbesi
    EdgarDaviDs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

üstad yapma etme yahu, acemi adamın sınırda ne işi var. sınır hattına kuruluyorsa bi oyuncu yeterli madee akışı yada şahsi defi olmak zorunda. bunu sağlayamayacaksa iç bölgelerde oynayacak ve oyununu geliştirecek.
    Beni hatırladığını varsayarak yazıyorum çünkü seni bir yerlerden hatırlıyorum.Şimdi dün bana gelen saldırılar oldu evet sınırdayım. Def cekmek yerıne ara yaptım kestim.15 tarlamdan sadece 5 tarlam gıttı .3.5-4k ya yakın manco kestim. Aslında ben bunu foruma taşımayacaktım ama rüzgar sağolsun hemen koymuş ama sadece çakılanları ben ise önden giren orduları da attım ki herkes operasyonun fail olmadığını bilsin diye. Lafını üstüme alınarak yazdım.Çünkü sınırdayım ve dün gece bana gelindi. Keza şimdiye kadar COF tan kimseye gitmedim.Sonuçta finalde hep beraber olacağımıza inandığım için. Sağolsunlar saldıranların hepsi de mesaj atarak tebriklerini ilettiler bende kendilerine ilettim. En azından insanlar kin beslemeyecek. İleriyi düşünmek gerekir. Ama burada sen için yazmıyorum oyunu bilen de yazıyor bilmeyen de yazıyor. Herkes prof olmuş bu oyunda. Bilip bilmeden birşeyler yazmayın önce olayı öğrenin.

Özellikle Cypruslee ve Zaharya nın attığı mesajdan çok etkilendim. Adamlar yıkmaya geldiler.Yıktılar veya kesildiler benim için mühim olan yaklaşımları oldu. Bana göre anlatılanlar gibi değil.

Uye Rutbesi

Alıntı EdgarDaviDs kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Beni hatırladığını varsayarak yazıyorum çünkü seni bir yerlerden hatırlıyorum.Şimdi dün bana gelen saldırılar oldu evet sınırdayım. Def cekmek yerıne ara yaptım kestim.15 tarlamdan sadece 5 tarlam gıttı .3.5-4k ya yakın manco kestim. Aslında ben bunu foruma taşımayacaktım ama rüzgar sağolsun hemen koymuş ama sadece çakılanları ben ise önden giren orduları da attım ki herkes operasyonun fail olmadığını bilsin diye. Lafını üstüme alınarak yazdım.Çünkü sınırdayım ve dün gece bana gelindi. Keza şimdiye kadar COF tan kimseye gitmedim.Sonuçta finalde hep beraber olacağımıza inandığım için. Sağolsunlar saldıranların hepsi de mesaj atarak tebriklerini ilettiler bende kendilerine ilettim. En azından insanlar kin beslemeyecek. İleriyi düşünmek gerekir. Ama burada sen için yazmıyorum oyunu bilen de yazıyor bilmeyen de yazıyor. Herkes prof olmuş bu oyunda. Bilip bilmeden birşeyler yazmayın önce olayı öğrenin.

Özellikle Cypruslee ve Zaharya nın attığı mesajdan çok etkilendim. Adamlar yıkmaya geldiler.Yıktılar veya kesildiler benim için mühim olan yaklaşımları oldu. Bana göre anlatılanlar gibi değil.
    üstüne alınma üstad benim yazdığımı. senin nasıl bir oyuncu olduğunu son klasik s5 ten biliyorum. orada rakip olmamıza rağmen yasanılan olaylar ve senin wow kurma yolundaki ilerleyişinin engellenmesine rağmen nasıl bir tavır takındığına şahit oldum. yazdıklarımın seninle alakası yoktu sadece orada arkadaşa düşüncesinin yanlış olduğunu anlatmak istedim.

yaptığın ara ve o saldırıdan köyü kurtarman bile oyunculuğunun ispatıdır. yanlış anlaşıldıysam affola

Toplam 138 Sayfadan Sayfa 131 İlkİlk ... 3181121129130131132133 ... SonuncuSonuncu