Toplam 138 Sayfadan Sayfa 130 İlkİlk ... 3080120128129130131132 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1377 adet sonuctan sayfa basi 1,291 ile 1,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TT 2017 Turnuva Elemeleri Saldırı ve Savunma Raporları

Alıntı Wlerox kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yapacağınızı Yaptınız Ne Bu Üste Çıkma Çabası?Herkes Cofun Nasıl Birlik Olduğunu Gördü
    dedi kuyruk acılının biri xd
    Emperor of HZZ/Mer-And&KaSiS /// TR Eleme - For Larathian /// iso

Uye Rutbesi

bkz. örnek 1

olayları bilmiyorum. fakat diyelim dediğiniz gibi TURKEY yönetiminin yanlış bir politikası sonucu 2 oluşum karşı karşıya geldi. buna karşılık olarak neden olaylardan haberi olmayan üyelere operasyonlar düzenleniyor.
    neden direkt olarak yönetim veya demirbaş oyuncular hedef alınmıyor.
    ben olaya başka bir bakış açısı kazandırmak istiyorum ve diyorum ki bu sözde savaş 2 birliğin danışıklı dövüşü olabilir.
    ''ya şu aradaki çerezleri temizleyelim zaten finalde yardımları dokunmaz, çok iyi oyuncu değiller bilet almasınlar, sınırdaki tanınmadık oyuncuları yıkalım, bize de antrenman olur. bu adamlar turnuvayı tecrübe etmeyi haketmiyor acemiler , silelim'' kararları mı çıktı acaba ?

olaylardan bihaber oyuncuları yıkıp suç şunun suç bunun demeyi ben çok da doğru bulmuyorum açıkcası.
    • Bir Corleone'yi kandırabileceğini sana Barzini mi söyledi?

Uye Rutbesi
    Wlerox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı PsiGoPaT kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    dedi kuyruk acılının biri xd
    Ne hissettiğini merak etmistim...

Uye Rutbesi
    baydarian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı caporegime kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    olayları bilmiyorum. fakat diyelim dediğiniz gibi TURKEY yönetiminin yanlış bir politikası sonucu 2 oluşum karşı karşıya geldi. buna karşılık olarak neden olaylardan haberi olmayan üyelere operasyonlar düzenleniyor.
    ben olaya başka bir bakış açısı kazandırmak istiyorum ve diyorum ki bu sözde savaş 2 birliğin danışıklı dövüşü olabilir.
    ''ya şu aradaki çerezleri temizleyelim zaten finalde yardımları dokunmaz, çok iyi oyuncu değiller bilet almasınlar, sınırdaki tanınmadık oyuncuları yıkalım, bize de antrenman olur. bu adamlar turnuvayı tecrübe etmeyi haketmiyor acemiler , silelim'' kararları mı çıktı acaba ?

olaylardan bihaber oyuncuları yıkıp suç şunun suç bunun demeyi ben çok da doğru bulmuyorum açıkcası.
    üstad yapma etme yahu, acemi adamın sınırda ne işi var. sınır hattına kuruluyorsa bi oyuncu yeterli madee akışı yada şahsi defi olmak zorunda. bunu sağlayamayacaksa iç bölgelerde oynayacak ve oyununu geliştirecek.
    S7 piton, S4 baydarian , s7 baydarian her daim ZÜLFİKAR...

Uye Rutbesi

kim ak kim kara seçemeyince random kim kimi tutarsa indiriyor işte durum bundan ibaret
    hello world tarafından (16-07-2017 Saat 23:30) değiştirildi.

Alıntı caporegime kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Bu bir bakış açısı ancak keseri kendi tarafına yontarsan..oyun başlamadan önce forumda asarız keseriz diyen TURKEY birliğinin ana kadrosundaki oyuncular niye uzak diyarlara göç ettide..kendi oyuncularına griye yaklaşmayın biz yokken sizi orada ezerler demedi? niye asacaz kesecez diyenler sıcak bölgeye gelemedi? bence hocam sen karşı ekibi suçlamadan önce kendi birliğinin yöneticilerine sor biz niye bu haldeyiz diye?

Uye Rutbesi
    bekir_87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı baydarian kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    üstad yapma etme yahu, acemi adamın sınırda ne işi var. sınır hattına kuruluyorsa bi oyuncu yeterli madee akışı yada şahsi defi olmak zorunda. bunu sağlayamayacaksa iç bölgelerde oynayacak ve oyununu geliştirecek.
    Katılıyorum ++++

Hırs yapmadan olan bir savaş faydalı bile olabilir, herkez eksiklerini görmüş olur.

Ilk defa 2x oynuyoruz sevdim ben bu hızı agam tam bizlikmis
    MiLaN_ İs Coming !! -- ŞAHİ ® - GECE

https://www.youtube.com/watch?v=kUH4hP6QlHE

Değişik kafalar çözemiyorum. O yıktığınız ekibi, oyuncuları finalde gelin aynı bölgede oynayalım diye çağırmayacak mısınız ? Madem türklerle birbirinize girmeyi istemiyodunuz kuzey batıya gitseydiniz yoksa polonyalı gardaşlarınızla aranızda sıkıntı mı çıkardı ? TÜRK YIKAN ADAMLAR FİNALDE TÜRKLERİ YANLARINA ÇAĞIRDIĞINDA KARAKTERİNİZİ GÖRÜCEZ
    Bu acı geçiyo mu ?

Uye Rutbesi
    baydarian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı bekir_87 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum ++++

Hırs yapmadan olan bir savaş faydalı bile olabilir, herkez eksiklerini görmüş olur.

Ilk defa 2x oynuyoruz sevdim ben bu hızı agam tam bizlikmis
    valla ekipte sevdi.
    deli gibi asker basılıyor köy atılıyor. çok altın harcamaya da gerek kalmıyor ne zaman sahneye çıkacan Bekir Başkannnnnn
    S7 piton, S4 baydarian , s7 baydarian her daim ZÜLFİKAR...

Toplam 138 Sayfadan Sayfa 130 İlkİlk ... 3080120128129130131132 ... SonuncuSonuncu