Toplam 138 Sayfadan Sayfa 113 İlkİlk ... 1363103111112113114115123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1377 adet sonuctan sayfa basi 1,121 ile 1,130 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TT 2017 Turnuva Elemeleri Saldırı ve Savunma Raporları

Alıntı Turkish Power kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Tırsın Ulan ın ne egosunu gördün??
    En iyi benim falan dedide bizim mi haberimiz yok
    puhauahua 3 cumlesinden birinde kendini oven tirsin ulan omerden bahsedmiyorsun degil mi?

Alıntı COF Kemal Başer kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Az kitap oku, köylere bakmaktan beynin bulanmış. Ata sözlerini bile kavrayamıyorsun.
    Laf oyunu yapma bana genel başkancık git suya dal sen kimin beyni bulanmış herkes biliyor .
    istanbul buluşması yap da biz de gelelim yada izmir bulışmasına gelelim ama Biletlerimizi sen alırsın geliriz
    • Sıradanız ama ön sıradan

Ruslar buraya bakıp gülüyorlar bence
    TS2 VicariouS
    tx2 vicariouSTR
    COM/FR/UK/GER- VicaRiouSs

Alıntı Jalapeno kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    puhauahua 3 cumlesinden birinde kendini oven tirsin ulan omerden bahsedmiyorsun degil mi?
    Laa TIRSIN ULAN Ömer forumda msj bile attıgını görmüyorum hangı postunda gelmiş kendini övmüş bir gösterde bilelim..

TIRSIN ULAN & mezarSoyucu

Alıntı GALENDER kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bunun için oyuncu profiline bakman yada geçen finallerde mimara 500k bile defans koyamadan kendi hesabına bile bakmadan cof oyuncularını yargılama haddini kendinde bulmuş bir oyuncu olmasını yeterli olarak görüyorum.
    al iste diger dengesizde burada egoyu aciklamasina bak

Hadi örnek bir 3 cümle göster de dediklerin lafda kalmasın kanıtlanmış olsun ?
    • Sıradanız ama ön sıradan

Alıntı MezarSoyucu kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Laa TIRSIN ULAN Ömer forumda msj bile attıgını görmüyorum hangı postunda gelmiş kendini övmüş bir gösterde bilelim..
    ne alaka foruma mesaj yazmamak la sen niye yokusa yatiyorsun simdi tirsin ulan omer 3 cunlesinden birinde kendi altindanlardan yaptiklarindan. Yok ben sunu kurdum sunu yaptim diye anlatmiyor mu illa foruma cikip bagirmasi mi gerekiyor illa sizin istediginiz sartlar altinda mi olacak. Ayriyetten forumdada bir suru yazilari var. Hepsini gectim adami sende cok iyi taniyorsun da nasil utanmadan hayir egolu degil diyebiliyorsun.

Alıntı IHaliloW kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Hadi örnek bir 3 cümle göster de dediklerin lafda kalmasın kanıtlanmış olsun ?
    Nasil ya sen simdi diyorsun ki tirsin ulan 3 cumlesinden biri para muhabet degil. Veya o cirtlak sesi ile ben sunu yaptim sunu kurdum diye sacmalamiyor mu diyorsun ?? Kusura bakma ben omeri 5 sene once hayatimdan cikardim traslarini kaydetmiyorsum ama bende tirsin ulanin cok guzel screenshoti var atayim istersen nasil adam oldugunu herkese gosterelim?

ne alaka foruma mesaj yazmamak la sen niye yokusa yatiyorsun simdi tirsin ulan omer 3 cunlesinden birinde kendi altindanlardan yaptiklarindan. Yok ben sunu kurdum sunu yaptim diye anlatmiyor mu illa foruma cikip bagirmasi mi gerekiyor illa sizin istediginiz sartlar altinda mi olacak. Ayriyetten forumdada bir suru yazilari var. Hepsini gectim adami sende cok iyi taniyorsun da nasil utanmadan hayir egolu degil diyebiliyorsun.
    Evet ömer abiyi cok ıyı tanıyorum tanıdıgım ıcınde egolu bırı olmadıgını soylüyorum...!
    Tanısan böyle dusunmezsın zaten

TIRSIN ULAN & mezarSoyucu

Alıntı cypruslee kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    anlamadıgınız şey şu.
    biz birbirimie kinimiz var diye bırbırımıze rakıp felan olmuyoruz.sadece türkey sadece konusuyor.sadece güzel yazıyor .ama iş icraate gelınce olmadıktan sonra soylenenlerın ne onemı var ?

fatu dıyordu bızde ruslar gıbı tek gece 20 koye sıfırlama atar 3-4 unu sıfırlarız .2-3 gunde bır yaparız. rusları soyle yıkarız boyle yaparız.

buyrun baba elemede yapın bızde tamam dıyelım.

turkeydekı arkadasların yonetım ve oyun anlayısı uymuyor bize. onların toz pempe hayalleri için ne benim ne de ekıbımın harıcayacagı 1 yıl olamaz.

buyrun elemede kendılerını gostersınler ? bizde kendımızı gosterelım ..sonucunda herkes zaten bılet alıcak.

diğer sızın gıbı turk arkadaslarımız da bazı şeylerı gorebılsınler.
    LÜTFEN HER YAZILANA IYI NIYETE INANAMAYIN.COF UN DA ISTEDIGI TEK SEY SU AVRUPADA FINALİ KAZANMAK YANI BASKA BISEY DEIL.
    Dostum ben taraflı yazmıyorum farkındaysan. Her iki taraf içinde söylüyorum. Farkındalık yaratmak için.

Burada problem yaşayan kişi sayısı 5-10 birbiriyle savaşacak kişi sayısı 500 =)

Halbuki polonyalılar gayet iyi bir server çıkarıyorlar, her iki ekipte yüklense öyle vurduğunun yarısı boşa gitmez karşılığı olur. Böyle bir sinerji oluşması benim gibi düşünen oyuncuların beklentisidir.

Dediğim gibi neyse ne herkes biletini alsın. Cemil ile server başlamadan evvel bir konuşmamız olmuştu bu doğrultuda ama şu saatten sonra görüyorum ki bazı şeyler mutlaka yaşanacak kaçarı yok.
    Dostuysanız Kazanmaya Mahkumsunuz!!!
    HİLAL BİRLİKLERİ

Toplam 138 Sayfadan Sayfa 113 İlkİlk ... 1363103111112113114115123 ... SonuncuSonuncu