Toplam 138 Sayfadan Sayfa 107 İlkİlk ... 75797105106107108109117 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1377 adet sonuctan sayfa basi 1,061 ile 1,070 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TT 2017 Turnuva Elemeleri Saldırı ve Savunma Raporları

Alıntı MezarSoyucu kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Nolur gıpta et benı kardeş uykusuz kalıyorum sen benı gıpta etmedıgın her gece....
    İşiniz gücünüz TIRSIN ULAN ın attıgı koylerde parasında...
    Biz kendı aramızda eglenıyoruz arkadas sanane bızım ordumuzdan sanane bızım oyun tarzımızdan....!
    Sen git gösteriş budalası arkadaşlarına gıpta et hadı aslan parçası
    Sen dedin biz iyi oyuncuyuz kendi emeğimize aldık tılsımlı diye bende diyorum madem oyuncusun hodri meydan. Her mesajı üstüne alınma ortağına cevap verdim. Biz gösteriş yapmıyoruz forumda senin gibi atıp tutan sonra yıkılanların mesaj atıp kardeş köyü ver demelerine gülüyoruz sadece hepsi bu iyi oyunlar.
    TT Unique Quartet
    s8 Galender
    s6 Müfreze Ağaları

Alıntı GALENDER kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sen dedin biz iyi oyuncuyuz kendi emeğimize aldık tılsımlı diye bende diyorum madem oyuncusun hodri meydan. Her mesajı üstüne alınma ortağına cevap verdim. Biz gösteriş yapmıyoruz forumda senin gibi atıp tutan sonra yıkılanların mesaj atıp kardeş köyü ver demelerine gülüyoruz sadece hepsi bu iyi oyunlar.
    TIRSIN ULAN egoist dedın profılıne bak dedın... baktık profılde senın okudugunu anlamyan bıri oldugunu anladık sımdı konuyu nereye getırdın doymuyorsunuz neye doymadıgını ıns anlamıssındır

Evet senden bireysel olarak cok cok iyi oyuncuyum
    Ama her iyi oyuncuda yıkılabılır ordusu ucabılır...!
    Çünkü travian bir ekip oyunu

Bir gün bunu anladıgında travıanı ogrenmıs olucaksın...

TIRSIN ULAN & mezarSoyucu

Cof, türk oyunculara saldırı yok derken zaharya millete giriyordu galender sanırım konuya baya uzak, türkü türke kıran ++ dır
    TS2 VicariouS
    tx2 vicariouSTR
    COM/FR/UK/GER- VicaRiouSs

Aynı tas, aynı hamam.

Geçen finaller acısıyla tatlısıyla kapanmadı ne yazık ki. Birçok pişmanlıkla ve uhteyle kapandı. Bunlardan en önemlisi ise WoW'un basiretsiz TIRSIN ULAN'a verilmesiydi.

Serverda ki tüm diplomatik ilişkiler kimler tarafından yürütüldü? Herhangi birinizin rakip liderlerin isimleri hakkında dahi bir fikriniz varmı?

4 büyük operasyon ve kesilen 6 milyon defansın koordinasyonu kimler tarafından gerçekleştirildi?

WoW'un içerisinde bulunan 25M'ye yakın defansın yüzde kaçı WoW sahibi TIRSIN ULAN ve ekibine aittir? Hadi onuda pas geçelim, WoW beslenmesinde ki tahıl akışını sağlayan isimler kimlerdir?

Evet çok başarılı şekilde 2 adet inşa planı Rusların WoW'u 80'lerdeyken çalındı. 15 seviye ile oyun bitirdik. Bu, daha önceki turnuvaların toplamından daha fazla başarı demek. Ancak bundan neden kendinize pay çıkarma peşindesiniz? Neden birçok emeği yeriyorsunuz?

TIRSIN ULAN'a egosuz demek, bizlerin nazarında "İnsan nefes almadanda yaşayabilir" kadar inandırıcıdır. Daha fazlası değil. Bahsettiğimiz insan, sırf adı gözükmüyor diye birliğinin ismini "TIRSIN ULAN - TURKEY" yapıp, Travian Tournament resmi sitesinde nickinin gözükmesini sağlayan insandır.
    https://tournament2017.travian.com/hall-of-fame#wow_wow

Neyse ki ego nedir iyi biliyoruz, ancak TIRSIN ULAN bu konuda bizi daha fazla aydınlatmalı...

Evet arkadaşlar siz mükemmelsiniz, en egolu biziz haklısınız. Herkes burada icra ettiği iş kadar konuşsa sizlerin ağzınızı açmaya fırsatınız olmayacak, buna rağmen biz egoluyuz. Yıllardır aynı mevzu, bunu bizim taraftan inkar edende yok ne yazık ki.

Sıfırlamalar konusunda da arkadaşlarımı tebrik ederim. Biz bunları yapacağımızı, yaptıktan sonra ki sorumluluğun üzerimizden kalkacağını daha server bildirgesinde verdiğimiz Notadan duyurduk. Açık bir savaş ilanı bulunmuyor, dilerlerse TURKEY yöneticileri yine buradan ilan yapabilirler. Bizler arefeyi gösteriyoruz, ama bayramı koklatmayacağımızdan da kimsenin şüphesi olmasın. Aynı şekilde TURKEY birlikleride bizim saflarımıza sıfırlama operasyonu düzenleyebilirler. Güçlü olmak bir yana, zayıf olmak bir yana. Ben sırf Türk diye bileti haketmeyen bir insana bilet aldırılmasına razı değilim. Bunun için kendi ekibimizde bile ayıklamalar yapıyoruz. Sınır çatışmasından kaçınmak isteyen, sınıra gelmezdi.

Genel operasyonlar vb. İşlemler yorucu ve uzun sürüyor. Sıfırlamalar daha relax tonda ilerliyor. Umarım bundan sonra ki süreçte bu tarz raporları daha çok görürüz.

Saygılarımla
    CSD
    DieHard tarafından (15-07-2017 Saat 15:51) değiştirildi.
    3 Düşün 1 Oyna!
    Only CSD
    COF/Emirhan

Uye Rutbesi

Kardeş sen ne içtin ?
    Türk oyuncularını kim magdur etmıs?
    Sen gecen finalde varmıydın?
    Türkler ilkkez wow a seviye bastı? Bundan haberın varmı ?
    Senın yada bır baskasının aldıgı tılsımla degıl bizzat kendı emegıyle aldıgı ıkı tılsımla bastı hemde o sevıyeyı....

Hayır bilmiyorsun bari bilen birini getirde daha fazla rezil olma su adamı kaaleye alıp cevap vermenıze bıle gerek yok...!

Yazılan yazıdada egoist kokan bır durum yok...
    Eğitim seviyen nedir bilmiyorum ama biraz kitap oku kitap en azından yazılanı anlıyacak kadar bilgi herkese lazım olacaktır...!
    Kardeş sen ne içtin ?
    Sen geçen yıl tarihinde ilk kez seviyeyi nasıl bastın ?
    Sanırım hesabından asker bastın sonra bir wow köyü aldın.Sonrasında oraya yan köylerinden rota kurup yan köylerinden bastığın defanslar ile savunmanı kurdun.
    Kardeş sen ne içtin ?
    Oyun bitti dendikten sonra plan alıp seviye bastın diye o güne kadar yapmadıkların buhar mı oldu ?
    Kardeşim sen ne içtin ?
    Aynı serverda oynadık.Yaptıklarınızdan çok yapmadıklarınız yapamadıklarınıza şahit olduk.Hesap bazında diğer arkadaşın emeğine saygımızdan olumsuzlukları görmeden/takılmadan aynı hevesle desteklemeye çalıştık.Ama şimdi sen ne diyorsun?
    Bireysel çabası ile alınan plan ile seviye basımı..

Kardeş sen ne içtin ?
    TT Unique Quartet
    mnemonic / B
    oss of Müfreze
    COF ZERO

Alıntı triska kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    2x i ilkkez oynuyorum da matematik dersini 16 sene okudum ) Hesabında bir hata var askeri üsse girip yeniden hesaplama yap )

Bende yazımda aynı şeyi söyledim senin tanımlamana göre Türkey oyuncularının neredeyse tamamı cof için tehlike arz ediyor demektir.

Buda bana mantıksız geliyor.

Finalde bizimle oynarsanız yalnızca sizi rakip görmeyiz aksi halde herkesi yıkarız. Arap ile Polonyalı ile ittifak kurabiliyorsan neden Türkiye ile ittifak kuramıyorsun ???

Ben bu server bilet almaya geldim serverda bilet alamayacak yabancı oyuncu kalmayana kadarda Türk oyuncu yıkmam...

Bu şekilde düşünen azımsanmayacak sayıda oyuncu var...

Geçmişte genel başkanlık yapmış birisi olarak her iki tarafın yöneticilerini anlayamıyorum. Bunu nasıl göremiyorsunuz !!!!

İnsanız hesaplamada hata yapmışımdır ama söylediklerimin hepsi doğru.

Bişey sana mantıksız geliyor diye yanlış olcak diye bişi yok belki yanlış sendedir

Vallahi ittifak içinde olmak isteyen herkesle ittifak kuruldu biz çoğu rakibimizle beraber oynadık.

Vallahi bizimkiler kim onların için tehlike olduğun düşünürse gider yıkar küçük hesaplara gerek yok

Bilet istiyorsan git 300 300 lere bas nüfusunu al direk hiç kasmana gerek yok.

Birliklerinin birbiriyle ittifak yapmama sebebinin en basiti geçmiş serverlardan gelen savaşlarıdır.

Sen geçmişte yaptım diyosun bugün cofta veya turkeyde başkanlık yapan oyuncular

hepimizden çok fazla süredir yapıyor senin aklına gelen onlarında aklına gelmiştir

Alıntı mnemonic kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Kardeş sen ne içtin ?
    Sen geçen yıl tarihinde ilk kez seviyeyi nasıl bastın ?
    Sanırım hesabından asker bastın sonra bir wow köyü aldın.Sonrasında oraya yan köylerinden rota kurup yan köylerinden bastığın defanslar ile savunmanı kurdun.
    Kardeş sen ne içtin ?
    Oyun bitti dendikten sonra plan alıp seviye bastın diye o güne kadar yapmadıkların buhar mı oldu ?
    Kardeşim sen ne içtin ?
    Aynı serverda oynadık.Yaptıklarınızdan çok yapmadıklarınız yapamadıklarınıza şahit olduk.Hesap bazında diğer arkadaşın emeğine saygımızdan olumsuzlukları görmeden/takılmadan aynı hevesle desteklemeye çalıştık.Ama şimdi sen ne diyorsun?
    Bireysel çabası ile alınan plan ile seviye basımı..

Kardeş sen ne içtin ?
    O güne kadar yapılan emege saygısızlıgımız olsa profılımızde o yazı yazmaz sanırım kısısel tartısmalara ? .....
    Boş boş duran bır hesapmısız yaa herkes hesap sılerken hala ınsa nasıl alırız planları yapıyorduk sızler hesaplarınızı sılerken bılmem anlataıbldım mı ?
    Sirius tarafından (15-07-2017 Saat 16:18) değiştirildi. Sebep: Kelimelere dikkat edelim

TIRSIN ULAN & mezarSoyucu

Ruslar banko kazanacak kavga etmeyin.
    TS2 VicariouS
    tx2 vicariouSTR
    COM/FR/UK/GER- VicaRiouSs

Uye Rutbesi

O güne kadar yapılan emege saygısızlıgımız olsa profılımızde o yazı yazmaz sanırım kısısel tartısmalara ? .....
    Boş boş duran bır hesapmısız yaa herkes hesap sılerken hala ınsa nasıl alırız planları yapıyorduk sızler hesaplarınızı sılerken bılmem anlataıbldım mı ?
    Ben hesabımı silmedim.Az önce arkadaşıma üslup dersi verirken şimdi birden gerildiniz.
    Burada neden neyin çabasına girdiğinizi anlayamıyorum.Turnuvada bulunan her hesap icraatlarınızı da sizi de iyice görmüş/notunuzu vermiştir.

Orada olan oldu ve bitti.Ekibiniz ve siz çapınızı gösterdiniz.

Şimdi sıra bir diğerinde.Hep beraber göreceğiz neler olacak/olmayacak
    Sirius tarafından (15-07-2017 Saat 16:18) değiştirildi.
    TT Unique Quartet
    mnemonic / B
    oss of Müfreze
    COF ZERO

Bu yıl WOW'u satacak kimse bulamadık, ne yazık ki COF oyuncusu kuracak.

Kalan Türk oyuncularda bilet almak için sıfırlanan köylerine def koysunlar. 100k orduyu çaktıklarında tek köy de kalsalar bileti alırlar.

finalde de savaşırız diye "aba altından sopa göstermeyin" sınırda oyun başından bu yana yaşayacağımız kadar sorun yaşadık. Bunların olacağı belliydi. Sorumlusu +/- ye sizi kim getirdiyse onlardır! İyi niyetle atılmış tek bir adım olmadığı gibi oyun başlamadan forumda hiç hoş olmayan şeyler yaşandı. Bunlar çabuk unutuldu sanırım.

Neden TUNA - S&S - ÇAHRA - USTALAR - ŞAHMARAN ile sorun yaşamıyoruz? Aynı bölgede farklı isimde olmamıza rağmen?

Ar yu kola?

Herkes neyin neden olduğunu önce çuvaldızı kullanarak bir kurcalasın!

Birilerinin "özür borcu" var. Adam gibi adım atılmadığı sürece de COF Kanadı olarak ya herro ya merro yola devam! Gerçi karşıda o adımı atacak bir yönetici göremiyorum. Hepsi oyunun başlamasından 1 gün önce kredisini tüketti.

Atalarımızın da dediği gibi,

rüzgar eken, fırtına biçer.

*manidar.

Toplam 138 Sayfadan Sayfa 107 İlkİlk ... 75797105106107108109117 ... SonuncuSonuncu