Toplam 138 Sayfadan Sayfa 104 İlkİlk ... 45494102103104105106114 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1377 adet sonuctan sayfa basi 1,031 ile 1,040 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TT 2017 Turnuva Elemeleri Saldırı ve Savunma Raporları

Coflar yine korku imparatorluğu kurma peşinde. Turkey birliklerine sıfırlama onune def koyulması zor ordular ıle gözdağı veriyor ve "karşılık vermemnın olanaksız olduğu" düşüncesini empoze edıyolar. Turkey bu taktiği yerse fınalede moralmen bitik gırecekler. Yönetim boşluğu oluşacak nerde bu yonetım nerde savunma saldırı komutanı sorgulamaları baslıcak(bu sorgulamaları cof ajanlarıda koruklyecek içeriden yıkım yapılacak). Karşılık öncü ordular degıl yan koy yıkımıylada olsa verılmelı turkey tarafından

Alıntı çiçili kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    rüzgari niye kaçirdiniz şimdi üzdü
    Çinliler sevinmiştir bir kaç gün rahat uyurlar gözetlenmeden

Rüzgar banlı konuşuyoruz gelince cevapları verir hepimize
    AyyAş&KeDİ

Uye Rutbesi
    atigun90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı triska kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bu bakış açısı çok sığ;

Server 2x, hızlı asker gönderme tılsımı çıktığında koy üstüne bir 2x daha. 100 -100 koordinatı ile 50 50 koordinatı arası oldu mu sana 4 saat 45 dakika. Bu bir oyuncu için tehlikeli süreler anlamına gelir, senin mantığına göre her iki bölge oyuncuları koordinat gözetmeksizin birbirleri için tehlike arz ediyor demektir.

Rüzgar46 renkli bir karakter 8 senelik travian hayatımda daha evvel kimsenin aklına gelmeyen bir oyun felsefesi kendisine belirlemiş, sabah akşam casus basıyor birliği için istenen koordinatlarda casuslamalar yapıyor.

Şayet daha evvel 1 tane dahi COF oyuncusunu casuslamış ise hiç Türk Türk ü yıkıyor naraları atmanın manası yoktur, yapılan operasyon hem şeklen hemde stratejik olarak gerekli mantıklı bir operasyondur.

Ama ortada böyle bir durum yoksa COF birliklerinin izlemiş olduğu bu yol 3 senedir COF birliklerinin Avrupa arenasında ortaya koyduğu mücadeleye, çalışmaya zarar verir bir operasyondur.

Normal serverlarda yıllarca oynamama rağmen bu sene ilk kez turnuvada oynuyorum, server başlamadan forumda deklare ettiğim gibi esas yapılması gerekenin yabancı oyuncuları bertaraf etmek olması gerektiğini savunuyorum. Köy kurulumumu dahi bu doğrultuda yaptım. Polonyalılarla savaşmaya geldim sınır bölgede olmak istediğim için Turkey birliklerinde hesap açtım. Polonyalılar - + da olsaydılar COF birliklerinde hesap açardım. Bu şekilde düşünen 100 lerce oyuncu var. Şayet COF bizim mevcut kadromuz dışında Türk oyunculara ihtiyacım yok bu halimizle titretiriz biz Avrupayı diyorsa buda mantıklı ve gerekli bir operasyondur. Aynı şey Turkey birlikleri içinde geçerlidir.

Operasyondaki ordular gerçekten güzel , emeği geçenlere tebrikler.
    +/- ye hesap açmanın mantığını güzel açıklamışsın. gönül isterdi ki Türk birlikleri +/+ ve -/- ye yerleşsin, yabancılar araya alınsın ve bir önceki finalde eksik görülen yönlerimiz üzerinde (özellikle gri ve sınır) güzelce antreman yapılabilsin.
    atigun90 tarafından (15-07-2017 Saat 14:09) değiştirildi.
    midnighT | s4 | 2013 - 2015/2

Alıntı GALENDER kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Tırsın Ulan gibi ego manyağı oyuncular olmadan onlar elenerek yakalanacaktır . İki taraftada varsa çürük elmalar elensin . Kimsenin şüphesi olmasın 12000 kayıtlı oyuncu olan bir serverda zaten gerekli koşulları yerine getiremeyen oyuncular bence zaten oynamamalılar bu oyunu .
    Ego manyağı aramak için dürbüne ihtiyaç yok
    TS2 VicariouS
    tx2 vicariouSTR
    COM/FR/UK/GER- VicaRiouSs

Rüzgarın babası ceza vermiş.Cof erkekse diğer köylerime gelsin diyor.

Alıntı Yugi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Rüzgarın babası ceza vermiş.Cof erkekse diğer köylerime gelsin diyor.
    ))))) Bu güzeldi +++++

Alıntı _köle_ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ruzgar46 yi yikan zihniyeti kiniyorum

yikacak baska adam mi kalmadi casus basip eglenen ve kimseye zarari olmayan forumun eglencesini yiktiniz

hayir bide ruzgar46 yi tanimayip forum uzerinden atar yapiyodu yiktik simdi nerde tarzi konusan tipler komik oluyor rüzgar46 sifir nüfus bile kalsa atar yapar sonunada ''hahahaha" ekler rüzgar46 bir yaşam tarzidir

dip not: rüzgar46 n"AT"in kani yerde kalmicak zamani gelince hesabi sorulacak
    At dayanışması diyorsun

Türk birlikleri bir başarı yakalayacaksa Tırsın Ulan gibi ego manyağı oyuncular olmadan onlar elenerek yakalanacaktır . İki taraftada varsa çürük elmalar elensin.
    Tırsın Ulan ın ne egosunu gördün??
    En iyi benim falan dedide bizim mi haberimiz yok

Alıntı Turkish Power kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    At dayanışması diyorsun

Tırsın Ulan ın ne egosunu gördün??
    En iyi benim falan dedide bizim mi haberimiz yok
    Bunun için oyuncu profiline bakman yada geçen finallerde mimara 500k bile defans koyamadan kendi hesabına bile bakmadan cof oyuncularını yargılama haddini kendinde bulmuş bir oyuncu olmasını yeterli olarak görüyorum. Türkiye birlikleriyle bir alıp veremediğim yok ama içinde onlarca ekip barındıran bir ekipten sağlam bir ses çıkmaması doğal. Error birlikleri değil miydi ki finallerde başka bölgeye gidip rezil olan? O kadar ısrar ve Ricaya rağmen kimse kusura bakmasın her defasında uyarıldılar lütfen çapraz bölgeye gidin diye 3 asker köylü oyuncularımız var ve oyuncular haliyle Türkiye birliklerinden bazı oyunculara güvenmiyoruz güvenmeyeceğizde. Evet arkadaşlarımız çık iyi bildiğimiz insanlarda var ama yanlış yönetimler malesef
    TT Unique Quartet
    s8 Galender
    s6 Müfreze Ağaları

Alıntı triska kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bu bakış açısı çok sığ;

Server 2x, hızlı asker gönderme tılsımı çıktığında koy üstüne bir 2x daha. 100 -100 koordinatı ile 50 50 koordinatı arası oldu mu sana 4 saat 45 dakika. Bu bir oyuncu için tehlikeli süreler anlamına gelir, senin mantığına göre her iki bölge oyuncuları koordinat gözetmeksizin birbirleri için tehlike arz ediyor demektir.

Rüzgar46 renkli bir karakter 8 senelik travian hayatımda daha evvel kimsenin aklına gelmeyen bir oyun felsefesi kendisine belirlemiş, sabah akşam casus basıyor birliği için istenen koordinatlarda casuslamalar yapıyor.

Şayet daha evvel 1 tane dahi COF oyuncusunu casuslamış ise hiç Türk Türk ü yıkıyor naraları atmanın manası yoktur, yapılan operasyon hem şeklen hemde stratejik olarak gerekli mantıklı bir operasyondur.

Ama ortada böyle bir durum yoksa COF birliklerinin izlemiş olduğu bu yol 3 senedir COF birliklerinin Avrupa arenasında ortaya koyduğu mücadeleye, çalışmaya zarar verir bir operasyondur.

Normal serverlarda yıllarca oynamama rağmen bu sene ilk kez turnuvada oynuyorum, server başlamadan forumda deklare ettiğim gibi esas yapılması gerekenin yabancı oyuncuları bertaraf etmek olması gerektiğini savunuyorum. Köy kurulumumu dahi bu doğrultuda yaptım. Polonyalılarla savaşmaya geldim sınır bölgede olmak istediğim için Turkey birliklerinde hesap açtım. Polonyalılar - + da olsaydılar COF birliklerinde hesap açardım. Bu şekilde düşünen 100 lerce oyuncu var. Şayet COF bizim mevcut kadromuz dışında Türk oyunculara ihtiyacım yok bu halimizle titretiriz biz Avrupayı diyorsa buda mantıklı ve gerekli bir operasyondur. Aynı şey Turkey birlikleri içinde geçerlidir.

Operasyondaki ordular gerçekten güzel , emeği geçenlere tebrikler.

Sığ derken sanırım siz ilkkez hızlı server oynuyorsunuz o yüzden anlamadınız

2x server oynayıp veya 3x oynayıp hesabına 4-5 saat hiç bakamıyorsan birilerinin yıkmasına gerek yok

merkez binasından kendi köyünü yıkabilirsin ..

2x server için senin dediğin 4-5 saat değil 2-3 saat bile tehlikeli..

Örneğin geçen eleme tılsıma 10-15 gün kala bu ordumuz 2.50den bu defle karşılaştı.

Eskiden oynadığımız serverlarda haritamızı açardık bölgesel temizlik yapardık şimdi ise ,

Türk saldırmayalım vs vs çıktı. Zaharya'm bu durumu çok güzel açıklıyor ;

''Finallerde bizimle olmayacaklar biz Türküz bize saldırmayın Demesin..''

Rüzgarın karakterine gelirsek gerçek hayatını bilmem ama rüzgar travian için

klavyedeki space tuşundan farkı yok Türklere bi fayda sağlayacağını düşünmüyorum..

Diğer yıkılan Türk arkadaşlar bizimle finalde oynamak isterse mesaj atsınlar yardım ederiz

köylerini eski hallerine getirmek için ama rüzgarı yıkanlarından ellerine sağlık diyorum

Herkese iyi forumlar

#ÇareTheFaÇa

Bunun için oyuncu profiline bakman yada geçen finallerde mimara 500k bile defans koyamadan kendi hesabına bile bakmadan cof oyuncularını yargılama haddini kendinde bulmuş bir oyuncu olmasını yeterli olarak görüyorum. Türkiye birlikleriyle bir alıp veremediğim yok ama içinde onlarca ekip barındıran bir ekipten sağlam bir ses çıkmaması doğal. Error birlikleri değil miydi ki finallerde başka bölgeye gidip rezil olan? O kadar ısrar ve Ricaya rağmen kimse kusura bakmasın her defasında uyarıldılar lütfen çapraz bölgeye gidin diye 3 asker köylü oyuncularımız var ve oyuncular haliyle Türkiye birliklerinden bazı oyunculara güvenmiyoruz güvenmeyeceğizde. Evet arkadaşlarımız çık iyi bildiğimiz insanlarda var ama yanlış yönetimler malesef
    Profildeki yazıda ne var anlamadım ben neresinde egolu bir hareket var.
    O bir teşekkür ve temenni mesajı ego ile alakası yok yani
    Cof oyuncularını yargılama meselesi ise şöyledir önce cof oyuncuları Tırsın Ulan ı yargılar sonra Tırsın Ulan cephesi cevap verir soneada anlamsız bir tartışmaya dönüşür.

Toplam 138 Sayfadan Sayfa 104 İlkİlk ... 45494102103104105106114 ... SonuncuSonuncu