Toplam 13 Sayfadan Sayfa 4 İlkİlk ... 23456 ... SonuncuSonuncu
Toplam 126 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [Server1] WoW Tebrikleri

Durusundan taviz vermeyen yanindaki arkadaslarini birakip gitmeyen ve sonuna kadar hakkiyla bu basariyi elde eden north west ailesini tebrik ederim
    Bu acı geçiyo mu ?

Uye Rutbesi
    arcmrt21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı karakteris kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Degerli Travian S1 Oyuncuları Başta Nar Sonra Kumarbaz Adı Altında Oynayan Şerefli Oyuncularımıza Dostlarımıza Teşekkürü Bir Borç Biliyoruz .
    Ben de olsam borç bilirdim. Yoksa senin gibiler yüzünden tüm birliktekilere yazık olacak.

Adam gibi tebrik etmeyi bile beceremiyorsun ya.
    Dünya senden olmayanlarla hoştur...Onların sana verdiği ilimlerle, kıymetlerle, gönüllerle hoştur.Sadece senin gibiler değil, senden olmayanda çok yaşasın ki, sen de yaşa.Hele bir de onun gözünde gör şu fani dünyayı. - Seyduna

Uye Rutbesi

Alıntı Alilawyerr kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Davayı kaybettik ama temyiz hakkını kazandık diyorsun yani Üstad
    Darbe yaptık hukuku askıya aldık soğuk su içer ancak

Alıntı arcmrt21 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler Bünyamin abi. Birlik olarak gelmiyoruz. Ama tabiki Uğur, Kadir ve senin olduğun ekibe yardım etmeyi düşündüğüm bir kaç arkadaş var. İnşAllah sizde finaller e eksiksiz ve tam kadro olarak katılacaksınız. Tüm temennim bu yönde...

Eyvallaj Murat yarınki oyundan bulursunuz bizleri. Bölgemiz Güneydoğu + -

Ben de olsam borç bilirdim. Yoksa senin gibiler yüzünden tüm birliktekilere yazık olacak.

Dillendirmeye gerek yok, 85ten sonra npc siz bu yükü çeken sensin. wow destek köylerinde asker kaybı yaşayan sensin. Müttefikin hesap silerken orduları yiyip, wow yarışına geride başlayan sensin. yanları yıkılan sensin.. kendi dedi bir daha s1 de olacağına dair.
    "Kahramanlık da bir yere kadar canım, ben de zamanında çok yaptım. Sonra baktım verdikleri madalyalar bir işe yaramıyor, tek tek astığım adamlara taktım.. Son bir tane kaldı; üstün hizmet madalyası.. "

üstadım sıkıntı yok , biz işin karakter tarafında hiç kaybetmedik ki wowu kurduğumuz serverda bu tarz insanlara ezilelim ,10 seçim kaybeden siyasilerin istifa etmediği bir ülkedeyiz , tabi ki bahane uyduracak ,çarpıtacak , kendi kitlesini sürüklemek için masallar anlatacak , gerektiği yerde cevabını verir geçeriz

Ee kolay değil, o kadar yazıp çizip mağlup olmak... Rekor kıracaklardı, rekor oldular

Cesaret ve akıl toplayınca gelirler; rakibin de kalitelisi lazım bize.

Alıntı like the wind kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Murat Seni ve North birliğini TEBRİK EDERİM... ELEMELERE DE BEKLERİZ )

Ortağım cem başta olmak üzere isimlerini tek tek sayamadığım doslarımıza ve bütün north ailesini tebrik ederim ama ben anlamadığım birsey var kmrbaz ların wow bozukmu deilm yahu
    S6-S1Alexina NORTH.W

Totem hesabı adına öncelikle hesaba def basan hiç bi şekilde desteğini esirgemeyen Emrah abime, faruk'a, kemale hesaba geç gelmesine karşın hesaba en büyük katkılardan birini veren Tuğberk kardeşime, askerden gelip ekibe taze kan olan vahit'e ,her türlü desteklerini esirgemeyen fömföm ekibinden fatih ve mert kardeşlerime, yine aynı şekilde osmana, vedoya, lorduma, jaseye, küskün avukatımıza,seyduna murat abiye ve unuttuğum diğer tüm north ailesine çok teşekkür ediyorum ...

Uye Rutbesi

Alıntı ToTeM84 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Totem hesabı adına öncelikle hesaba def basan hiç bi şekilde desteğini esirgemeyen Emrah abime, faruk'a, kemale hesaba geç gelmesine karşın hesaba en büyük katkılardan birini veren Tuğberk kardeşime, askerden gelip ekibe taze kan olan vahit'e ,her türlü desteklerini esirgemeyen fömföm ekibinden fatih ve mert kardeşlerime, yine aynı şekilde osmana, vedoya, lorduma, jaseye, küskün avukatımıza,seyduna murat abiye ve unuttuğum diğer tüm north ailesine çok teşekkür ediyorum ...
    Yav neden bu avukat her yerde küskün

Toplam 13 Sayfadan Sayfa 4 İlkİlk ... 23456 ... SonuncuSonuncu