Toplam 61 Sayfadan Sayfa 56 İlkİlk ... 6465455565758 ... SonuncuSonuncu
Toplam 601 adet sonuctan sayfa basi 551 ile 560 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türklerin çoğunluğu +/+ da :)

Alıntı Yugi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Başka serverın olaylarını burada konuşmayın.Adamus birliklerinin kirli çamaşırlarını kapamaya çalışmayın.Tırsın ulan iyi bir multicidir.Cezasını tez bulur inş.

komutanım yalan olmussun arıyorum arıyorum yoksun ızleyemıcekmıyız senı

&AyyAş& tarafından (17-06-2017 Saat 00:16) değiştirildi.

AyyAş&KeDİ

Uye Rutbesi

Alıntı &AyyAş& kullanıcısından alıntı Mesajı göster

komutanım yalan olmussun arıyorum arıyorum yoksun ızleyemıcekmıyız senı

aman abi biz turkey'de oynuyoz,adamus ekibiyle beraber.arkadaşa yazmayalım alıntı yapmayalım alerji yapıyor onda
    ERROR!
    Muhammed
    ayyas/cikita - queen team - BizKimizKızlar - boran - NaRKoTiQ - Donanma - cebecci

Uye Rutbesi

Alıntı VicariouS kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Coflar büyük hata içerisinde, Baş kumanda zaharya casus atmış Turkey birliklerinden bir oyuncuya.
    anka ile coflar arasında saldırı raporları görüyorum.biraz erken oldu sanki.
    ERROR!
    Muhammed
    ayyas/cikita - queen team - BizKimizKızlar - boran - NaRKoTiQ - Donanma - cebecci

Alıntı NaRKoTiQ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    aman abi biz turkey'de oynuyoz,adamus ekibiyle beraber.arkadaşa yazmayalım alıntı yapmayalım alerji yapıyor onda
    İnanmam seviyodur da kımse anlamasın dıye gıder yapıyordur

AyyAş&KeDİ

İnanmam seviyodur da kımse anlamasın dıye gıder yapıyordur
    S7 hakkında olan sohbeti turnuvada araştırman.Sizin gibi liseli gençlerin daha zeki olması lazım.S7ye gir orada arat tamam mı? Turnuvadaki nickimi malesef kimseyle paylaşmıyorum.Adamus içindeyim malum.

S7 hakkında olan sohbeti turnuvada araştırman.Sizin gibi liseli gençlerin daha zeki olması lazım.S7ye gir orada arat tamam mı? Turnuvadaki nickimi malesef kimseyle paylaşmıyorum.Adamus içindeyim malum.
    acıkcası takdır edemıcem komutanım sızın yorumlarınızı severek okuyorum sızden ogrenecek çok seyım var takıp edıp bır seyler kaparsam ne mutlu bana ama uzuldum casuslukmu yapacaksın fatuyu tolgayımı yıkacaksın alttan destek verırım ben sana bende sevmıyorum onları hele fatu kadır beraber yıkabılırız

AyyAş&KeDİ

acıkcası takdır edemıcem komutanım sızın yorumlarınızı severek okuyorum sızden ogrenecek çok seyım var takıp edıp bır seyler kaparsam ne mutlu bana ama uzuldum casuslukmu yapacaksın fatuyu tolgayımı yıkacaksın alttan destek verırım ben sana bende sevmıyorum onları hele fatu kadır beraber yıkabılırız
    Sırtlarında bekleyen bir hançer olacağız.Türklerden birine girdikleri an hançerler vücuduna girecek.Beni örnek almak istiyorsan önce ortağınla bağını koparmalısın.Tanımadığın kimselerle ortak olma tamam mı arkadaşım?

Sırtlarında bekleyen bir hançer olacağız.Türklerden birine girdikleri an hançerler vücuduna girecek.Beni örnek almak istiyorsan önce ortağınla bağını koparmalısın.Tanımadığın kimselerle ortak olma tamam mı arkadaşım?

Komutanım bu mesajınızda bıle o kadar çok anlam varki takdır edıyorum senı tavsıyelerınıze uyacagım arada tuyo verırsınız bana

AyyAş&KeDİ

Komutanım bu mesajınızda bıle o kadar çok anlam varki takdır edıyorum senı tavsıyelerınıze uyacagım arada tuyo verırsınız bana
    Tabiki yiğenim.Burada önemli olan mantıklı ve kurnaz olman şart.
    Ekmek aslanın ağzında.Kelimeler rüzgardır.Büyük balık küçük balığı yer ama ben yinede kürek çekerim.Bu felsefeyle hareket et.Önemli degil.

Alıntı NaRKoTiQ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    anka ile coflar arasında saldırı raporları görüyorum.biraz erken oldu sanki.
    forumdaki sürtüşmeye bakarak, pek de erken diyemiyorum açıkçası. söyleyeyim, ++ ile +- sınırı bataklık. kendi tarafından dala tutunan hayatta kalır. tuna ile cof da malum..
    TS2 VicariouS
    tx2 vicariouSTR
    COM/FR/UK/GER- VicaRiouSs

Toplam 61 Sayfadan Sayfa 56 İlkİlk ... 6465455565758 ... SonuncuSonuncu