Toplam 61 Sayfadan Sayfa 55 İlkİlk ... 5455354555657 ... SonuncuSonuncu
Toplam 601 adet sonuctan sayfa basi 541 ile 550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türklerin çoğunluğu +/+ da :)

adam iyi yazmış. konu her ne ise ben ikna oldum arkadaş bu adam doğru söylüyor.
    vito CORLEONE

Alıntı MezarSoyucu kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Tılsım kullandırdıgımız halde özellikle Erenle ozelden bıze saldırcaksa ordusunu kaldırmaya gelecegız dedıgın daha 15 gun once bıten speed server var.

Bıze gırme ıhtımalı yakın olan tek bır bırlık HELL dıye onlarda senın agzından sıze girmices dedikten sonra tum kısısel defansları KB WOW a attık.Bu olaylardan sonra
    Ama gel görki HELL oyuncuları sürekli tılsım calmaya vs fakelere başladı.

Ara yapıcak dogru duzgun bır def bıle kalmadıktan sonra HELL erın sıradan bır bırlıgı ole boyle bır op yapıyorkı kusursuz ve TIRSIN ULAN ın 550k tokmaklı 110 k toytonlu 24k moncolu ordusunu kaldırıyor.
    Çünkü nıye KB yı destekledıgımızı biliyorsun bir umut orduyuda çapanogluna vurduralım bizden o wow ıcınde ordu cıkmasın diyorsunuz kendınızce....
    TIRSININ koyu sıfırlanmadan vurabılecegımın tek wow du..

Bunun adı adamlık mı madamlık mı?

Ama bız sızın gıbı madamlık yapmayız.KB WOW a gırmıyecegız dıyorsak gırmeyız.(Siz girersiniz)
    TURKEY ve ÇAPANOGLUNA vurmayız diyorsak orduyu vurmayız..(ordumuz sıfırlancak bıle olsa)

Sonrada forumda sıvereklıyle beraber kım yaptı bu op u benım haberım yok naraları atıyorsunuz...
    Azcık parmak ucu kadar adam gıbı oyun oynayında görende sızı adam sansın...
    Siverekli kısmına katılıyorum ama bir oyun madem biz telli wowa girmeyi düşünürken siverekli sürekli bize fake attırıp op yaptı yanımıza casus hesabı soktu o hesaplardan küfürler falan edildi diğer speedlerin birinde siverekliye Eşek Tepen op u yapacağımızı buradan duyurayım benim öncelikli hedefim eyüp abi

Dip:Ben op a vs kızmadım oyunda olan şeyler ama speedte Tırsını rahat bıraksanız zaten Hell e girmeyecekti Telliye atacaktı server erken bittiği için bu hatanız çok büyük sonuçlara yol açmadı ama çapanoğlu yıkılsa demek istedğimi anlayacaktınız

Alıntı osmancan71 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ilk cümlen yanlış olamaz translatte kalıptır o kesin
    Tuğeneral ? Onun adı Tuğgeneral olmalı heralde . Rütbeyi yazan görevli arkadaşı kınıyorum.
    KSK
    VAKTİYLE BİR ATSIZ VARMIŞ , VAR OLSUN ! . .

Tırsın Ulan'ın sevilmeyeni fitnesi, fesatı Fatih

Wow kurduğum dönem seni yıkarken karşımıza def çıkmamasının nedeni 9 milyon defans olan mensubu olduğun birliğin wowunu tüm defansı geçerek sıfır nüfus yaptığımız (30 ordu geri döndü ) için elinde defansın kalmadığı için koyamamış olabilir misin ? Yoksa wowun sıfırlanmaya gelirken defansını elinde mi tutuyordun sonra da kendin için bile kullanmadın ???

Tılsımın sözünü bize veren Eren kardeşimdi sen değil. Sen anca tılsımı geri almaya gelirken hazine kurmayı unutan avel olabilirsin o alışverişteki

Seni benim yıktırdığımı ima etmişsin de Eren o ordu yeşil vadiye gidecek dedikten sonra ben o orduyu neden sıfırlayayım bi mantıklı düşün. Ayrıca daha öncesinde bi kısım tokmağınız ve mancınıklarınız vahada casuslandığında Hell grubunda o hesaba sakın gitmeyin diye yazan kişi yine bendim. Sizin forumda yıkıldığınızı duyunca Siverekli Eyüp ü arayıp böyle bişey yaptın mı o ordu zaten bize rakip olana gidecekti diyen yine benim. Kendisi de aradığımı onaylar zaten foruma girince.

Ayrıca senin köyün yıkıldığında benim ordum hala Çapanoğlunun wowa yetişiyordu ki yine göndermedik.

Gelelim H Z Z ve turnuva meselesine. H Z Z nin genel başkanı (Larathian) yokken ben ekibi bu ciddiyet gerektiren servera getirmem zaten ilgilenecek vaktim yok. Haaa Ersan burada olsaydı da şu forumu görseydi herkesin birbirinin nasıl kuyusunu kazdığını görseydi zaten ekibi böyle bir yere getirmezdi. Bu saydığım sebep benim de ekibi turnuva için toplamama nedenlerimden birisi.

Demişsin ya Türk serverlarında yana döne Tırsın Ulan ı yıkmaya mı çalışacaksın diye İnan hiç o kadar küçük hedeflerim olmadı

Son paragrafta COFları üstüme sal demişsin ya COFların da işi gücü yoktu seni yıkmaya çalışacak :SAA:SD:ASD Ayrıca burdan anlaşılıyorki hem fitnesin hem fesat hem de nankör ^^

Haaa kulağıma bişiler geldi bu tablet mi telefon mu ne bi olay sizin de aranızda sorun olmuş ne o mesele bi anlatsana :ASD:AS

https://www.youtube.com/watch?v=0dmljo7wGsk
    http://i.hizliresim.com/gZVQW5.jpg

Başka serverın olaylarını burada konuşmayın.Adamus birliklerinin kirli çamaşırlarını kapamaya çalışmayın.Tırsın ulan iyi bir multicidir.Cezasını tez bulur inş.

Alıntı corsann kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Tırsın Ulan'ın sevilmeyeni fitnesi, fesatı Fatih

Wow kurduğum dönem seni yıkarken karşımıza def çıkmamasının nedeni 9 milyon defans olan mensubu olduğun birliğin wowunu tüm defansı geçerek sıfır nüfus yaptığımız (30 ordu geri döndü ) için elinde defansın kalmadığı için koyamamış olabilir misin ? Yoksa wowun sıfırlanmaya gelirken defansını elinde mi tutuyordun sonra da kendin için bile kullanmadın ???

Tılsımın sözünü bize veren Eren kardeşimdi sen değil. Sen anca tılsımı geri almaya gelirken hazine kurmayı unutan avel olabilirsin o alışverişteki

Seni benim yıktırdığımı ima etmişsin de Eren o ordu yeşil vadiye gidecek dedikten sonra ben o orduyu neden sıfırlayayım bi mantıklı düşün. Ayrıca daha öncesinde bi kısım tokmağınız ve mancınıklarınız vahada casuslandığında Hell grubunda o hesaba sakın gitmeyin diye yazan kişi yine bendim. Sizin forumda yıkıldığınızı duyunca Siverekli Eyüp ü arayıp böyle bişey yaptın mı o ordu zaten bize rakip olana gidecekti diyen yine benim. Kendisi de aradığımı onaylar zaten foruma girince.

Ayrıca senin köyün yıkıldığında benim ordum hala Çapanoğlunun wowa yetişiyordu ki yine göndermedik.

Gelelim H Z Z ve turnuva meselesine. H Z Z nin genel başkanı (Larathian) yokken ben ekibi bu ciddiyet gerektiren servera getirmem zaten ilgilenecek vaktim yok. Haaa Ersan burada olsaydı da şu forumu görseydi herkesin birbirinin nasıl kuyusunu kazdığını görseydi zaten ekibi böyle bir yere getirmezdi. Bu saydığım sebep benim de ekibi turnuva için toplamama nedenlerimden birisi.

Demişsin ya Türk serverlarında yana döne Tırsın Ulan ı yıkmaya mı çalışacaksın diye İnan hiç o kadar küçük hedeflerim olmadı

Son paragrafta COFları üstüme sal demişsin ya COFların da işi gücü yoktu seni yıkmaya çalışacak :SAA:SD:ASD Ayrıca burdan anlaşılıyorki hem fitnesin hem fesat hem de nankör ^^

Haaa kulağıma bişiler geldi bu tablet mi telefon mu ne bi olay sizin de aranızda sorun olmuş ne o mesele bi anlatsana :ASD:AS
    ................
    IHaliloW tarafından (16-06-2017 Saat 16:41) değiştirildi.
    • Sıradanız ama ön sıradan

Geçen Speed deki olayları buraya taşımak mantıksız olur diye düşünüyorum ama madem taşındı bana da cevap hakkı kısmen doğuyor...

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum; TIRSIN ULAN ın köyünü ben sıfırlamadım... Eğer Sıfırlamış Olsaydım Bunu da Yaptığımı söylemekten çekinmezdim... Köy sıfırlandığında Aycan Beni Aradı Sen mi yaptın diye. Kendisi de buralardadır. Yapmadığımı dile getirip, Onun profilindeki yazıyı tesadüf eseri forumda paylaştım. Aslında başkasına gönderme yaptım... Gönderme yerine ulaştı ulaşmasına da, arada TIRSIN ULAN da nasibini almış )) Halbuki profilinden haberdar ble değildim... Girip bakmışlığımda yoktu... BUna rağmen suç bana atılacaksa sorun değil onu kabul ederiz ))

Eren kardeşimizin beni tehdit ettiğini gördüm. Her zaman dediğim gibi.. Kapımız herkese açık. Gelip yıkabilen buyursun gelsin... Kimseye niye yıkıyorsun demedik bugüne kadar.... İçimize girip bizden olup sonradan bize ihanet edenler hariç tabiki...

Sizden ricam foruma pek girmiyorum, burası savaş alanı da değil... Yıkacak olan gelip yıkar foruma da raporunu koyar. Bende gerektiğinde kendisini bizzat tebrik ederim... Sonuçta bu bir oyun. Yıkmakta var yıkılmakta. AMa tehdit etmek yok Duyuyor musun beni Eren ))

Saygı ve Sevgilerimle... Hayırlı Ramazanlar...

Alıntı SiverekLi-Eyyup kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Geçen Speed deki olayları buraya taşımak mantıksız olur diye düşünüyorum ama madem taşındı bana da cevap hakkı kısmen doğuyor...

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum; TIRSIN ULAN ın köyünü ben sıfırlamadım... Eğer Sıfırlamış Olsaydım Bunu da Yaptığımı söylemekten çekinmezdim... Köy sıfırlandığında Aycan Beni Aradı Sen mi yaptın diye. Kendisi de buralardadır. Yapmadığımı dile getirip, Onun profilindeki yazıyı tesadüf eseri forumda paylaştım. Aslında başkasına gönderme yaptım... Gönderme yerine ulaştı ulaşmasına da, arada TIRSIN ULAN da nasibini almış )) Halbuki profilinden haberdar ble değildim... Girip bakmışlığımda yoktu... BUna rağmen suç bana atılacaksa sorun değil onu kabul ederiz ))

Eren kardeşimizin beni tehdit ettiğini gördüm. Her zaman dediğim gibi.. Kapımız herkese açık. Gelip yıkabilen buyursun gelsin... Kimseye niye yıkıyorsun demedik bugüne kadar.... İçimize girip bizden olup sonradan bize ihanet edenler hariç tabiki...

Sizden ricam foruma pek girmiyorum, burası savaş alanı da değil... Yıkacak olan gelip yıkar foruma da raporunu koyar. Bende gerektiğinde kendisini bizzat tebrik ederim... Sonuçta bu bir oyun. Yıkmakta var yıkılmakta. AMa tehdit etmek yok Duyuyor musun beni Eren ))

Saygı ve Sevgilerimle... Hayırlı Ramazanlar...
    Tehdit etmek için bir istediğimin olması lazım ben sadece sana geleceğimi söyledim.Yanlış anlama abi.
    Oda imkan ve zamanım olurda uğraşabilirsem
    Sonuçta bir oyun serverın son günü etkisi olmayan bir yıkım olduğu için hiç üzülmedik zaten yıkılmasın diye köye tılsım falanda çekmedik.

Alıntı xxlargex kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Tehdit etmek için bir istediğimin olması lazım ben sadece sana geleceğimi söyledim.Yanlış anlama abi.
    Oda imkan ve zamanım olurda uğraşabilirsem
    Sonuçta bir oyun serverın son günü etkisi olmayan bir yıkım olduğu için hiç üzülmedik zaten yıkılmasın diye köye tılsım falanda çekmedik.
    Ben yapmadığımı dile getirdim. ister inanırsınız ister inanmazsınız... O sizin bileceğiniz bişi... Dediğim gibi yıkanı da tebrik ederim...

Coflar büyük hata içerisinde, Baş kumanda zaharya casus atmış Turkey birliklerinden bir oyuncuya.
    TS2 VicariouS
    tx2 vicariouSTR
    COM/FR/UK/GER- VicaRiouSs

Toplam 61 Sayfadan Sayfa 55 İlkİlk ... 5455354555657 ... SonuncuSonuncu