Toplam 61 Sayfadan Sayfa 54 İlkİlk ... 4445253545556 ... SonuncuSonuncu
Toplam 601 adet sonuctan sayfa basi 531 ile 540 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türklerin çoğunluğu +/+ da :)

Polonya forumunu okuyordumda arkadaşlar yazdıkları şunlardan ibaret.

Türkler yakında birbiriyle savaşmaya başlarlar,
    Eleme değilde asıl serverde birbirleriyle atışmaktan ruslara boşluk kaldı.
    Kapışsınlarda biraz kebab yiyelim.
    60k ya satılan gladyatöre şaşıranlar olmuş, oyuncu sayısına sevinenler vs.
    Tırsın ulan hakkında atılan mesajlar var
    Kp çıkmıyormuş günlük ödevlerden MH Türklere kıyak geçiyor yazan olmuş.

Google translate yanlış şeyler olmuş olabilir .

Zevkli oluyor okumak tavsiye ederim.
    Achilles - armanın peşinde adanan hayatlar-.uA uni.
    http://img825.imageshack.us/img825/5897/t1achilles.jpg

Alıntı By_CoO kullanıcısından alıntı Mesajı göster

ilk cümlen yanlış olamaz translatte kalıptır o kesin

Polonyalılar özellikle istihbarat konusunda benden yardım istiyorlar.Forumda köşede bir yerde yazması lazım.

Alıntı Yugi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Polonyalılar özellikle istihbarat konusunda benden yardım istiyorlar.Forumda köşede bir yerde yazması lazım.
    Bilgiler sağlam mı , işe yarıyor mu?

Uye Rutbesi
    TırTıl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı By_CoO kullanıcısından alıntı Mesajı göster

yazsaydın ya sende olurda savaşmazlarsa ne yapıcanız diye
    Deathstar - ADAMUS...!

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  ENTERESAN TOP 10.PNG
Görüntüleme: 107
Büyüklüğü:  7.3 KB (Kilobyte)

Arkadaşlar bu nasıl oluyor ? Daha benim korumamın bitmesine 12 saat var ve ben 2-2,5 saat sonra açtım hesabımı yani kimsenin daha koruması kalkamaz.Şuan aklıma geldi kendi köyüne saldırıp savunmuş olabilirler mi ? Evet mantıklı..

Alıntı Apholas Ceasly kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  ENTERESAN TOP 10.PNG
Görüntüleme: 107
Büyüklüğü:  7.3 KB (Kilobyte)

Arkadaşlar bu nasıl oluyor ? Daha benim korumamın bitmesine 12 saat var ve ben 2-2,5 saat sonra açtım hesabımı yani kimsenin daha koruması kalkamaz.Şuan aklıma geldi kendi köyüne saldırıp savunmuş olabilirler mi ? Evet mantıklı..
    cevap sorunun içinde
    kendi köylerine 1 er tokmmak balta falan atmışlar
    vito CORLEONE

for polska ))

onlara kebabı yedircez )

Server 2 YILDIZLARI D.E.M. Birlikleri KILIÇ
    Turnuva YILDIZLARI COF BİRLİKLERİ KILIÇ

mangır kart dışında nasıl altın alımı yapabiliyoruz ?

Alıntı corsann kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ne kadar leş bi muhabbet dönmüş böyle ya. Benim anlamadığım bu Tırsın Ulan - Ömer'in bi sözü ile servera gelen insanlar yokmuydu wowcu olabilmek için para dağıtmış (?) hani bu adamın onlarca dostu vardı öyle diyordunuz. Ne Tırsın Ulanmış be Belki aynı serverda 4-5 kez oynadık ama nedense ben tek başarısını görmedim Haa benim 99da 8-9 gün beklettiğim wowdan 1 seviye alabilmişti bir zamanlar O serverda da yine hesap ortağı Fatihin forumda bir kişiye parası neyse verelim de sus kelimesinden sonra köylerini parçalamıştık ::AS:ADS

Bu tablet muhabbeti sanki ilk turnuvada başka bir oyuncu için de olmuştu A:A:SD:ASD

Neyse Kemal Başer elemede bize saldırı 1. liği sözü vererek bizden 2,000 TL almıştır aha inanmayanlar için tapeler ^^

Olayları bılmıyorsun kendı capında eglendiğinimi sanıyorsun ? Bılenler ne nıyetle o paranın Ömer abı tarafından gönderildigini biliyor...
    Ama başta sana wow kurdurcam kurarsak tablet ödülü isterim diyen birileri olunca o parada tablet nıyetıne gecmıs sayıldı duyunca bende kemal kimki herkesın emegı olan bır wow da kendısıne bundan pay cıkarıyor dıye tepkı koydum.
    Senıde alakadar etmez bu konu asıl meseleye dönelim...

99 da beklettiğin wow hanı su kendı adamını nasıl server birincisi yaparım diye türlü şaklabanlıklar yaptıgın once yan koylere saldırıp bızım laf etmemızı bekledıgın bız laf edıncede wowu bekletıp kendı adamını bırıncı olana kadar tum koylerıme saldırı cıktıgın ve hanı onune tek bır defans bıle gelmeyen 3x TÜRK speed den bahsedıyorsun sanırım

Sen ve ekıbındekı saklabanlıklar okadar fazlakı fazla uzaga gıtmeyecegım.

Tılsım kullandırdıgımız halde özellikle Erenle ozelden bıze saldırcaksa ordusunu kaldırmaya gelecegız dedıgın daha 15 gun once bıten speed server var.

Bıze gırme ıhtımalı yakın olan tek bır bırlık HELL dıye onlarda senın agzından sıze girmices dedikten sonra tum kısısel defansları KB WOW a attık.Bu olaylardan sonra
    Ama gel görki HELL oyuncuları sürekli tılsım calmaya vs fakelere başladı.

Ara yapıcak dogru duzgun bır def bıle kalmadıktan sonra HELL erın sıradan bır bırlıgı ole boyle bır op yapıyorkı kusursuz ve TIRSIN ULAN ın 550k tokmaklı 110 k toytonlu 24k moncolu ordusunu kaldırıyor.
    Çünkü nıye KB yı destekledıgımızı biliyorsun bir umut orduyuda çapanogluna vurduralım bizden o wow ıcınde ordu cıkmasın diyorsunuz kendınızce....
    TIRSININ koyu sıfırlanmadan vurabılecegımın tek wow du..

Bunun adı adamlık mı madamlık mı?

Ama bız sızın gıbı madamlık yapmayız.KB WOW a gırmıyecegız dıyorsak gırmeyız.(Siz girersiniz)
    TURKEY ve ÇAPANOGLUNA vurmayız diyorsak orduyu vurmayız..(ordumuz sıfırlancak bıle olsa)

Sonrada forumda sıvereklıyle beraber kım yaptı bu op u benım haberım yok naraları atıyorsunuz...
    Azcık parmak ucu kadar adam gıbı oyun oynayında görende sızı adam sansın...
    Senın gıbı olacagıma TR SERVERLARINDA bır tane bıle basarımız yada basarım olmadıgı bılınsın.

Hani demişssin ya tek bır basarısı goremedım...
    TR SERVERLARINDA CİRİT ATTIGIN EKIBINI FİNALLERE HZZ OLARAK GETİRDE başarısız oluruzda adımız cıkar dıye HZZ olarak bır kere toplayamadıgın ekıbını toplada...

Şu bızım yaptıgımızın yarısını yap kişisel olarak yeter...

https://www.youtube.com/watch?v=EVdJheLlGvc

BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU...

(Bu postunu alıntı yaptıgım vatandas bundanda nemalanır bılıyorum o nedenle cevaplarım tamamen bu vatandasa ozel kısiseldir. TIRSIN ULAN ıcın her server gelenlere parası ıcın gelıyor dıye lanse edemezsın bu senın haddıne degıl....
    Biz diye basarı bahsettıgım kısım kendı basımıza aldıgımız ıkı ınsa planıdır
    WOW da bunun ınsa planı alamayan ekıbıde dahıl herkesın bır sekılde bu wow da emegı vardır...! )

Pardon ekip demeyelım HZZ olarak gelmeyen gelemeyen HZZ toplulugu dıyelım...

Çünkü diğerleri başka olusum adıyla geldıklerı gride kendi bölgesindeki inşa planlarını bıle ruslara kaptırıyor Bu basarısızlık TURK SPEEDLERININ EN BUYUK EKIBINE laf getırmemıs oluyor

Bızım gıbı tek basarısı olmayanlarda ıkı tane tılsımı ruhları bıle duymadan alıyor ruslardan
    Sen TR SPEED lerınde tüm wowları alıp sekıl yaparsın elın rusu tum ınsaları alıp sekıl yapar

Buraya kadarı senın gıbı hayatı sadece oyun sananlar ıcın kısım ve senın uslubunla yazılmıs kısım...

Ne zaman öğrencen önce saygılı olmayı Aycan ne zaman....
    Bozmaya calıstıgını sanarken bozulabilcegini sonra hırs yapıp TÜRK speedlerınde yana done TIRSIN ULAN yıkmaya mı calıscaksın
    Nese madamlık sende kol gezıyor
    Hadı cofları salda ustumuze TIRSIN ULAN a gırmek ıcın bahanen olur elemede de
    Ama bu sefer söz senın gıbı madama ınanmıyacagız ona gore onlemımızı alıcagız.
    Bu kadar para pul olaylarına TIRSIN ULAN ı sokmak ıstıyorsun yıktırmak ıstemesek defans alır gene yıktırmayız...
    Senın kadar ego kasmıyoruz bır oyun ıcın yıkılmak yolun sonu degıl 6 ay sonra sılınıyor server hayat devam edıyor bunları ögren...

SENIN BENI HIC SEVEMEDIGIN BENIM ISE HIC SEVMEYE BILE CALISMADIGIM AYCAN

TIRSIN ULAN & mezarSoyucu

Toplam 61 Sayfadan Sayfa 54 İlkİlk ... 4445253545556 ... SonuncuSonuncu