Toplam 61 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 123451353 ... SonuncuSonuncu
Toplam 601 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türklerin çoğunluğu +/+ da :)

Alıntı Özdemir kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Demin yazini okudum gulmekten sonunu goremedim uzulen kirilan premsesmissin de haberimiz yokmus. Sen demek gecen seneye gore yalniz kaldin vahhh vahhh ben hemen sana 2 arap yolluyorum onlar ilgilenecek seninle
    Ulan taşıtın altına enlemesine yerleştirilmiş ve uçları tekerleklerin merkezinden geçen mil.

ben "yerli" olarak katettim onu. Onu nasıl anlamıyorsun. Arap yollarmışmış...Sen koyun güdemezsin nereye kimi yolluyon

Alıntı cof kemal başer kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ulan taşıtın altına enlemesine yerleştirilmiş ve uçları tekerleklerin merkezinden geçen mil.
    :d :d :d :d

troll hesaplara fazla kayıp verildi forumda bi de sen ceza yeme
    FeANoR
    Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk, agh burzum-ishi krimpatul.

Gayet doğru noktalara değinilmiş geniş bir özet .

Keşke Tuna Birlikleri varlıklarını türk birliklerinin günler önceden açıkladıkları bölgelerin grisine değil kalan 2 bölgeden birine adasaydı . Eminim ki COF ve turkiye birliklerinden dış ülkelere karşı savaşlarında destek alırdı oyun başından sonuna kadar . Tuna Birliklerinin bu davranışı belki COF ,Türkiye ve Tunayı finalde bir araya getirebilecek bir ortam hazırlayabilirdi. Ama şimdi öyle bi hamle yaptılar ki ,Bir de hangisine sorarsanız biz çok iyiyiz biz aşırı iyiyiz . ee madem bu kadar iyisin diğer bölgeyi de sen kapat 3 bölge türk egemenliğinde olsun .

Uye Rutbesi
    rüzgar46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar hepimiz biriz az zaman kaldı artık takilmayin birlik zamanı bunları deyilde wowu nasıl kurariz nasıl başarılı oluruz onu konuşalım

Alıntı kadim7 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Gayet doğru noktalara değinilmiş geniş bir özet .

Keşke Tuna Birlikleri varlıklarını türk birliklerinin günler önceden açıkladıkları bölgelerin grisine değil kalan 2 bölgeden birine adasaydı . Eminim ki COF ve turkiye birliklerinden dış ülkelere karşı savaşlarında destek alırdı oyun başından sonuna kadar . Tuna Birliklerinin bu davranışı belki COF ,Türkiye ve Tunayı finalde bir araya getirebilecek bir ortam hazırlayabilirdi. Ama şimdi öyle bi hamle yaptılar ki ,Bir de hangisine sorarsanız biz çok iyiyiz biz aşırı iyiyiz . ee madem bu kadar iyisin diğer bölgeyi de sen kapat 3 bölge türk egemenliğinde olsun .
    Hocam zaten sorun orada başlıyor.Sen dolu olan bölgeye kalabalık gelicem dersen milletin kafasında soru işaretleri olur.Bu insanlar anlamıyor malesef.Bir açıklama yapmışlar sürekli onu diyorlar.Bu sorularımızın cevabı yok açıklamada.

Alıntı Yugi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Hocam zaten sorun orada başlıyor.Sen dolu olan bölgeye kalabalık gelicem dersen milletin kafasında soru işaretleri olur.Bu insanlar anlamıyor malesef.Bir açıklama yapmışlar sürekli onu diyorlar.Bu sorularımızın cevabı yok açıklamada.
    evet maalesef daha iyi seçeneklerle daha tatlı oyun olabilirdi . şuan bu durumda bu duruma göre en iyisini temenni etmekten başka düşündüğüm bir şey yok . umarım tuna birliklerinin amacı gerçekten türke dost olmaktır . +,+ dada güzel huzurlu bir oyun olur .

Uye Rutbesi
    çiçili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Elemede cof ile savaşmak Türkiye birliğine zarar verir herkes alabildiğince bilet almali onun için uğraş mali elemede şahsi Görüşüm.

Uye Rutbesi
    rüzgar46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı çiçili kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Elemede cof ile savaşmak Türkiye birliğine zarar verir herkes alabildiğince bilet almali onun için uğraş mali elemede şahsi Görüşüm.
    Aynen dost olup olumlu konuşmamız lazım tonla oyuncu var bu oyun artık defans oyunu rekor bile kirariz 3x SERVERİNDA drx onur wowunda 60 milyon def vardı ve server sonunda 100milyon def puanı vardı örnek çok biz yeterli isteyelim

Beyler bayanlar önce bütün yabancı ülkeleri bi keselim de sonrasında ne olacak bakarız
    Eleme serverini Türk serverine döndürmeye gerek yok

Uye Rutbesi
    bekir_87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şahi ekibi olarak kuzeydoğu bölgesinde (++) Cof birlikleri yanında yer alıp, dostlarımıza eleme ve final yolunda sonuna kadar destek vereceğiz.
    MiLaN_ İs Coming !! -- ŞAHİ ® - GECE

https://www.youtube.com/watch?v=kUH4hP6QlHE

Toplam 61 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 123451353 ... SonuncuSonuncu