Toplam 61 Sayfadan Sayfa 28 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonuncuSonuncu
Toplam 601 adet sonuctan sayfa basi 271 ile 280 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türklerin çoğunluğu +/+ da :)

Alıntı PsiGoPaT kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bu saatten sonra ne COF ekibi normal serverde oynar ne de Türkiye ekibi adı altında birleşen birlikler birleşip normal serverde oynar. Gayıptan sallıyorsun ya tutarsa diye de o işler öyle olmuyor

S6 da turnuvaya hazırlık olsun hem kendimizi tartalım hem rakiplerde sağlam belki elemeye finale gelirler kafasıyla HZZ-ASİ ve COF ekibinin en aktif oyuncularını toplayıp oynadık. Ne oynayanlarda finale enerji istek kaldı ne rakiplerden finale elemeye gelen oldu ekip olarak. Haliyle ya normal sv takılacaksın ya eleme ikisi sırayla olmuyor denedik Yapabilecek varsa kolay gelsin
    normal şartlar altında evet gelmez, ama elini vicdanına koy iso, sende forumun şuan ki durumu nedir ? nasıl çözülebilir ?
    bütün bu insanları didişmeden kapışmadan nasıl birleştirebilirsin ?

eğer diyorsan, her sv zaten böyle oluyor. bir şey diyemem.
    ama böyle olmamalı diyorsan, çözüm üretebilmelisin.
    TS2 VicariouS
    tx2 vicariouSTR
    COM/FR/UK/GER- VicaRiouSs

Uye Rutbesi
    fatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı COF Kemal Başer kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bu mesaj 1. ağızdan cevaplanacak merak etme. COF Birliğine fake bile atmadığı halde , bölgesine tüm TR olarak bakınız AN-AS demiyorum, TR olarak yapılan saldırılar...

Onca ekibe karşı sadece COF un verdiği etkiyi anlatmazlar. Sonrasında dengeler değiştiğinde kendi köylerinin yıkıldığını anlatmazlar.

hakanugur kendi sıfırlandığı raporu neden vermedi?

nüfus 1.liğim gitmesin diye , 1.liğim giderse finale gelmeyiz dediğini...

sen de genel başkan olarak bu mesajınla, 6 sene önceki turnuvada Türklerin birbirine girdiği ve neticesinde ortalık ne hale geldiği yarayı kabuğunu kaldırırsan gidişatın da nasıl olması gerektiğini anımsatırsın bana...

İntikamı zaten alınmış bir rapor için, gereksiz bir paylaşım. Ama amacınızı bildiğim için gerek duymuyorum.
    Kemal yazdığın 5 şeyden 4 ü yalan. 1 tane doğruyu da kendi oyuncularını elinde tutabilmek için mecburen yazıyorsun. Söylediğin herşey külliyen yalan.

Hakanurun masaya alın size 10.000 TL kimler ipad istiyorsa alsın wovu bana kurdurun diyen "akdeniz akşamları" isimli oyuncunun wovunu sıfırlayarakhakanugurun ordusu gereken görevi yerine getirdikten sonra asker köyüne girdiniz. başka da sizin hiçbir raporunz yok.

Benim de merkezime gülen yüzler geliyordu koskoca bir bölge sadece benim merkezime. or bakalım raporları var mı..? Çünkü kendi merkezimi kendim uçurdum. Kimse yıkmadı. Sen hayatında bu oyunu hiç doğru düzgün oynamadığın için bunun ne demek olduğunu anlayamazsın...

Ancak burada yalan konuşursun kendi yıkıldıkları köyleri anlatsın vs. diye... O server bana da teklif ettiğiniz ipad i anlattırmasın kimse bana. Sırf server ı uzatmayım diye...
    Since 2006 Dark® - [AN-AS]® - Adamus®

Güzel bir trol hesabısın.

"haklı olduğunu söylemedim". "noktası virgülüne kadar yazdığını" söyledim. Mevzu da haklı olunacak birşey yok, sadece bir olayın konuşması oldu aramızda. Ciddi manada 3. bir kişiye anlatılmaya gerek duyulmayacak bir mesele oysa ki.

Son 3 cevapladığın mesajda daha önce söylediklerim gibi, verdiğim ve anlattığım mesajdan çok ama çok uzak, alakasız yazmaya devam ediyorsun. Benim de vaktim var. İyi oluyor. Sen saçmaladıkça ben de girer güzelce olayları orjinal haliyle eklerim.
    bir iyi konuşuyosun, bir kötü bir yapıcı, bir yıkıcı. bu tutarsızlık serverda olmaz umarım.

2009 girişli troll hesabı Kanıtlarla gelip size gerçekleri sunduğumuz da troll oluyoruz değil mi ?

Peki kemal başkan.

orjinal haliyle eklediğimi onayladınız zaten. zahmet etmeyin.

Okuma yazması olup düşünme yeteneği olanlar gerekeni anladı.

Güzel bir trol hesabısın.

"haklı olduğunu söylemedim". "noktası virgülüne kadar yazdığını" söyledim. Mevzu da haklı olunacak birşey yok, sadece bir olayın konuşması oldu aramızda. Ciddi manada 3. bir kişiye anlatılmaya gerek duyulmayacak bir mesele oysa ki.

Son 3 cevapladığın mesajda daha önce söylediklerim gibi, verdiğim ve anlattığım mesajdan çok ama çok uzak, alakasız yazmaya devam ediyorsun. Benim de vaktim var. İyi oluyor. Sen saçmaladıkça ben de girer güzelce olayları orjinal haliyle eklerim.

Alıntı çiçili kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Gelenler oldu isocum onlar cofu değil vieatnami seçtiler
    Ekip dedik da ben göremedim ekip olarak
    Emperor of HZZ/Mer-And&KaSiS /// TR Eleme - For Larathian /// iso

Alıntı VicariouS kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    normal şartlar altında evet gelmez, ama elini vicdanına koy iso, sende forumun şuan ki durumu nedir ? nasıl çözülebilir ?
    bütün bu insanları didişmeden kapışmadan nasıl birleştirebilirsin ?

eğer diyorsan, her sv zaten böyle oluyor. bir şey diyemem.
    ama böyle olmamalı diyorsan, çözüm üretebilmelisin.
    Beni forumda admin oyunda mh ekiplerin başına da üst yönetim olarak koymadıktan sonra hiçbişey düzelmez

Troll hesap damgası yemeye hazır mısın kadir abi ?

Alıntı fatu kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Kemal yazdığın 5 şeyden 4 ü yalan. 1 tane doğruyu da kendi oyuncularını elinde tutabilmek için mecburen yazıyorsun. Söylediğin herşey külliyen yalan.

Hakanurun masaya alın size 10.000 TL kimler ipad istiyorsa alsın wovu bana kurdurun diyen "akdeniz akşamları" isimli oyuncunun wovunu sıfırlayarakhakanugurun ordusu gereken görevi yerine getirdikten sonra asker köyüne girdiniz. başka da sizin hiçbir raporunz yok.

Benim de merkezime gülen yüzler geliyordu koskoca bir bölge sadece benim merkezime. or bakalım raporları var mı..? Çünkü kendi merkezimi kendim uçurdum. Kimse yıkmadı. Sen hayatında bu oyunu hiç doğru düzgün oynamadığın için bunun ne demek olduğunu anlayamazsın...

Ancak burada yalan konuşursun kendi yıkıldıkları köyleri anlatsın vs. diye... O server bana da teklif ettiğiniz ipad i anlattırmasın kimse bana. Sırf server ı uzatmayım diye...

Konu Bilgileri

Şu anda 12 üye bu konuyu inceliyor. (9 üye ve 3 ziyaretçi)

Eski defterleri açmayın beyler. Önünüze bakın bence

Uye Rutbesi
    fatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı exnqast kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Troll hesap damgası yemeye hazır mısın kadir abi ?
    Bütün server ı arkasına almadan da kimse gelemedi, çıkamadı bizim karşımıza..!
    Since 2006 Dark® - [AN-AS]® - Adamus®

Ben dedim herkese.Cof ile Türkiye savaşacak.Bunun sebebi adamuslar.

Toplam 61 Sayfadan Sayfa 28 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonuncuSonuncu