Toplam 61 Sayfadan Sayfa 27 İlkİlk ... 17252627282937 ... SonuncuSonuncu
Toplam 601 adet sonuctan sayfa basi 261 ile 270 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türklerin çoğunluğu +/+ da :)

Alıntı TUNA BİRLİKLERİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Selam kemal, bizim kimseden birşey gizledigimizdee sakladıgımızda yok yetkili arıyorsadan en yetkili yerlerden birinden yazıyorum ismim ORANGE HAKKI mesajlaşmalarımız telefon konusmalarımız sanırım sizlere birşey anlatma konusunda çok basarılı olamamış, hata bizim anlatma işini becerememizdemi acaba sizin algı kabiliyetinizdemi bilmem ama amacımızı ve hedefimizi yayınladıgımız bildiri ile gayet iyi ve acıkca anlattıgımızı düşünüyorum, bizlerin buıkadar açık sözlü olmasına ragmen sizin söylemlerinizi anlamak mumkun degil bende senin ekibinin içindeki birkaç arkadasının söylemlerini burada en yetkili agız diye açıklarsam kafa karıstırmaktan baska birşey yapmamıs olurum, bahsettigin arkadaşımız AKREP_KRAL oda artık konustugumuz gunden beri paylasımlarda bulunmuyor bizleri karalamak gibi bir niyetiniz varsa artık baska somut deliller sunun,
    Ben Akrep Kralı birisinin yalan yanlış bilgilerle doldurmasından bahsediyorum, ki sen de bu konuyu biliyorsun. Sİze, sana, Nihat Abiye birşey demiyorum. Ama senin yazdığına bak. Cidden asıl ben anlamıyorum. Sana/size bir şey demiyorken.

Özel görüşmemizi bile gidip başkalarına anlatıyorsun. Adam virgülü virgülüne olan konuşmamızı yazıyor buraya. Üstelik kendisini ilgilendiren bir konu bile değil, sadece aramızda olan bir konuşma! Ayıp yahu...

Şimdi benden nasıl samimiyet güven bekleyebilirsin konuşurken? Ben aramızdaki bir konuyu kime anlatmışım?

cidden anlamıyorum.

Alıntı VicariouS kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    bence coflar yeni ittifak olarak rusları yanlarına almak için hızlı girişimde bulunacaklar
    Alınandan çok alınmayan belirliyor TR ekiplerinde başarıları. Sen çok şeyapma boşver
    Emperor of HZZ/Mer-And&KaSiS /// TR Eleme - For Larathian /// iso

Uye Rutbesi
    rüzgar46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar bu kadar heyecan yapmayın son sözü Türkiye birlikleri soylicek

Teşekkürler KEMAL BAŞKAN !

Dediklerimde noktası virgülüne kadar haklı olduğumu söylediğin için.

Alıntı COF Kemal Başer kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ben Akrep Kralı birisinin yalan yanlış bilgilerle doldurmasından bahsediyorum, ki sen de bu konuyu biliyorsun. Sİze, sana, Nihat Abiye birşey demiyorum. Ama senin yazdığına bak. Cidden asıl ben anlamıyorum. Sana/size bir şey demiyorken.

Özel görüşmemizi bile gidip başkalarına anlatıyorsun. Adam virgülü virgülüne olan konuşmamızı yazıyor buraya. Üstelik kendisini ilgilendiren bir konu bile değil, sadece aramızda olan bir konuşma! Ayıp yahu...

Şimdi benden nasıl samimiyet güven bekleyebilirsin konuşurken? Ben aramızdaki bir konuyu kime anlatmışım?

cidden anlamıyorum.

Alıntı PsiGoPaT kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Alınandan çok alınmayan belirliyor TR ekiplerinde başarıları. Sen çok şeyapma boşver

bence gizli konuşmalar olmamalı, her şey tüm çıplaklığı ile tartışılmalı.
    2017 finali fiyasko olacak, türkiye ve cof birlikleri ilk açılacak klasiğe gelecek. adil bir kapışma sonrası kazananın önderliğinde 2018 eleme/finale katılacaklar.. işte 2017 de ne yaparız bilmiyorum ama 2018 de kesin şampiyonuz.
    TS2 VicariouS
    tx2 vicariouSTR
    COM/FR/UK/GER- VicaRiouSs

Alıntı VicariouS kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    bence gizli konuşmalar olmamalı, her şey tüm çıplaklığı ile tartışılmalı.
    2017 finali fiyasko olacak, türkiye ve cof birlikleri ilk açılacak klasiğe gelecek. adil bir kapışma sonrası kazananın önderliğinde 2018 eleme/finale katılacaklar.. işte 2017 de ne yaparız bilmiyorum ama 2018 de kesin şampiyonuz.
    Bu saatten sonra ne COF ekibi normal serverde oynar ne de Türkiye ekibi adı altında birleşen birlikler birleşip normal serverde oynar. Gayıptan sallıyorsun ya tutarsa diye de o işler öyle olmuyor

S6 da turnuvaya hazırlık olsun hem kendimizi tartalım hem rakiplerde sağlam belki elemeye finale gelirler kafasıyla HZZ-ASİ ve COF ekibinin en aktif oyuncularını toplayıp oynadık. Ne oynayanlarda finale enerji istek kaldı ne rakiplerden finale elemeye gelen oldu ekip olarak. Haliyle ya normal sv takılacaksın ya eleme ikisi sırayla olmuyor denedik Yapabilecek varsa kolay gelsin
    Emperor of HZZ/Mer-And&KaSiS /// TR Eleme - For Larathian /// iso

Alıntı exnqast kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Normalde senin yazdığın yorumlara cevap verilmemesi taraftarıyım fakat.

Bak aşağıda ki raporlara sana gerekli referansı sağlayacaktır..

Hakanugur giriş
    http://travian-reports.net/tr/report/52188721717

Fatu Çıkış
    http://travian-reports.net/tr/report/5219182f04b

Konumuz ADAMUS olmadığı için. Bunların pek bir önemi yok.

.
    Bu mesaj 1. ağızdan cevaplanacak merak etme. COF Birliğine fake bile atmadığı halde , bölgesine tüm TR olarak bakınız AN-AS demiyorum, TR olarak yapılan saldırılar...

Onca ekibe karşı sadece COF un verdiği etkiyi anlatmazlar. Sonrasında dengeler değiştiğinde kendi köylerinin yıkıldığını anlatmazlar.

hakanugur kendi sıfırlandığı raporu neden vermedi?

nüfus 1.liğim gitmesin diye , 1.liğim giderse finale gelmeyiz dediğini...

sen de genel başkan olarak bu mesajınla, 6 sene önceki turnuvada Türklerin birbirine girdiği ve neticesinde ortalık ne hale geldiği yarayı kabuğunu kaldırırsan gidişatın da nasıl olması gerektiğini anımsatırsın bana...

İntikamı zaten alınmış bir rapor için, gereksiz bir paylaşım. Ama amacınızı bildiğim için gerek duymuyorum.

Uye Rutbesi
    çiçili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı PsiGoPaT kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bu saatten sonra ne COF ekibi normal serverde oynar ne de Türkiye ekibi adı altında birleşen birlikler birleşip normal serverde oynar. Gayıptan sallıyorsun ya tutarsa diye de o işler öyle olmuyor

S6 da turnuvaya hazırlık olsun hem kendimizi tartalım hem rakiplerde sağlam belki elemeye finale gelirler kafasıyla HZZ-ASİ ve COF ekibinin en aktif oyuncularını toplayıp oynadık. Ne oynayanlarda finale enerji istek kaldı ne rakiplerden finale elemeye gelen oldu ekip olarak. Haliyle ya normal sv takılacaksın ya eleme ikisi sırayla olmuyor denedik Yapabilecek varsa kolay gelsin
    Gelenler oldu isocum onlar cofu değil vieatnami seçtiler

Uye Rutbesi
    TR PRİNCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Elin gavuru bitti de birbirimizimi yiyeceğiz merak ettim şu kavgayı elemelerden sonra toplu oturum yaparaz tartışsak rahat rahat daha iyi olmazmı
    ƬƦ ƤƦƖ̇ƝƇЄ

Alıntı exnqast kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler KEMAL BAŞKAN !

Dediklerimde noktası virgülüne kadar haklı olduğumu söylediğin için.
    Güzel bir trol hesabısın.

"haklı olduğunu söylemedim". "noktası virgülüne kadar yazdığını" söyledim. Mevzu da haklı olunacak birşey yok, sadece bir olayın konuşması oldu aramızda. Ciddi manada 3. bir kişiye anlatılmaya gerek duyulmayacak bir mesele oysa ki.

Son 3 cevapladığın mesajda daha önce söylediklerim gibi, verdiğim ve anlattığım mesajdan çok ama çok uzak, alakasız yazmaya devam ediyorsun. Benim de vaktim var. İyi oluyor. Sen saçmaladıkça ben de girer güzelce olayları orjinal haliyle eklerim.

Toplam 61 Sayfadan Sayfa 27 İlkİlk ... 17252627282937 ... SonuncuSonuncu