Anket sonuçlarını görüntüle: Genel başkan kim olmalı?

Katılımcı sayısı
127. Bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Adamus genel baskanı

21 16.54%
  • Osmanlı genel başkanı

3 2.36%
  • Cihat zerger

50 39.37%
  • Yugi

20 15.75%
  • Diğerleri.belirtiniz.

33 25.98%
Toplam 32 Sayfadan Sayfa 29 İlkİlk ... 192728293031 ... SonuncuSonuncu
Toplam 313 adet sonuctan sayfa basi 281 ile 290 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye Birlikleri Genel Başkanı kim olmalı?

Alıntı HANBİRLİKLERİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    kankacığım herkesin kendine göre değerleri var haklısın fatunun oyun bilgisini burda kimsenin tartışmaya hakkıda yok oyunu yalamış yutmuş biri fakat
    adam espiri yapmış burda cihat zerger ile fatuyu kim oyun bilgisinde yarıştırabilir senin aklın alıyormu bunu

ama bu tırsın ulanın egosu açık konuşmak gerekirse bir çok oyuncuyu soğuttu
    bu nedir herkesi tehdit ediyor bana özelden mesaj atmış bu numaram bana yugiyi bul diyor ben senin elemanın değilim git kime sorarsan sor sen 15 yaşındaki bir çocuğa yığınla küfür edeceksin tehdit edeceksin birde utanmayacaksın ayıp gerçekten çok ayıp
    kim 15 yaşında

Uye Rutbesi
    TırTıl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çocuk aklı sıra makara yapıyor takılıyor,Türkiye birliklerinin genel başkanının Adamus genel başkanı olmadıgını bilmiyor,konuştuğu lafları ciddiye alıp tartışma yaratıyorsunuz.Ben oyumu Cİhat zergere vermişim neyin kafasındasınız anlamadım.

Bu arada kimsenin kimseye bişey direttiği yok Türkiye birliklerine katılan Türk serverlarında oynayan birlik başkanları yöneticileri hep beraber karar alıp her konuda ortak karar vermektedir.Bu kararlardan biride,aramızda ki diyemiyeceğim Türkiyenin gelmiş geçmiş yönetim operasyon,defans organize etmek açısından en iyi oyuncuları listesi yapılsa ilk 3 e girecek bir oyuncu olması ve Final de bu görevin altından başarıyla kalkabilecek en uygun oyuncu olması sebebiyle Fatu Genel Başkanımızdır.Bunun karşıtı yazı yazanların zaten bizimle(TÜRKİYE BİRLİKLERİ) bi alakası yoktur.

Son olarak Türkey birliklerinde oynayan Yönetimde olan veya olmayan kişilerin kendi kafalarına göre burda itici,saçma sapan tartışmalara girmemelerini önemle rica ediyorum.İnsanların ellerine lütfen koz vermeyin.

Kolay gelsin.
    Deathstar - ADAMUS...!

Alıntı osmancan71 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    kim 15 yaşında

yugi 15 yaşında

yugi 15 yaşında

bizimi koparıyon la

Alıntı TırTıl kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Çocuk aklı sıra makara yapıyor takılıyor,Türkiye birliklerinin genel başkanının Adamus genel başkanı olmadıgını bilmiyor,konuştuğu lafları ciddiye alıp tartışma yaratıyorsunuz.Ben oyumu Cİhat zergere vermişim neyin kafasındasınız anlamadım.

Bu arada kimsenin kimseye bişey direttiği yok Türkiye birliklerine katılan Türk serverlarında oynayan birlik başkanları yöneticileri hep beraber karar alıp her konuda ortak karar vermektedir.Bu kararlardan biride,aramızda ki diyemiyeceğim Türkiyenin gelmiş geçmiş yönetim operasyon,defans organize etmek açısından en iyi oyuncuları listesi yapılsa ilk 3 e girecek bir oyuncu olması ve Final de bu görevin altından başarıyla kalkabilecek en uygun oyuncu olması sebebiyle Fatu Genel Başkanımızdır.Bunun karşıtı yazılan yazıların bizimle bi alakası yoktur.

Son olarak Türkey birliklerinde oynayan Yönetimde olan veya olmayan kişilerin kendi kafalarına göre burda itici,saçma sapan tartışmalara girmemelerini önemle rica ediyorum.İnsanların ellerine lütfen koz vermeyin.

Kolay gelsin.

doğru olan açıklama budur
    üstad yazının altına imzamı atarım yalnız tırsın ulan nickli oyuncunun bu egosu oyundada bu şekilde devamm ederse kendnden ziyade birliğe zarar vereceğe benziyor

bizimi koparıyon la

kanka çocuk 15 yaşımdayım yazdı bunun aksi bilgiye ulaşamadım varsa bilgin buyur söyle

kanka çocuk 15 yaşımdayım yazdı bunun aksi bilgiye ulaşamadım varsa bilgin buyur söyle
    ula ne garip adamlarsınız delinin biri bi taş atıyo herkesde inanıyo. her söylenene inanıyonuz mu

Uye Rutbesi
    Cadı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ula ne garip adamlarsınız delinin biri bi taş atıyo herkesde inanıyo. her söylenene inanıyonuz mu
    15 veya daha büyük veya daha küçük
    konu bu değilki
    adresini bulunca ne olacak hele bir gelsin de açıklasın
    C A D I

Uye Rutbesi
    Cadı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

15 yaşındaki bir çocuğa koca koca adamların bu şekilde yüklenmesi hoş olmadı açıkcası ben soğudum turnuvadan
    katılıyorum....
    C A D I

Uye Rutbesi
    dr.vanilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı TırTıl kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Bu arada kimsenin kimseye bişey direttiği yok Türkiye birliklerine katılan Türk serverlarında oynayan birlik başkanları yöneticileri hep beraber karar alıp her konuda ortak karar vermektedir.Bu kararlardan biride,aramızda ki diyemiyeceğim Türkiyenin gelmiş geçmiş yönetim operasyon,defans organize etmek açısından en iyi oyuncuları listesi yapılsa ilk 3 e girecek bir oyuncu olması ve Final de bu görevin altından başarıyla kalkabilecek en uygun oyuncu olması sebebiyle Fatu Genel Başkanımızdır.Bunun karşıtı yazı yazanların zaten bizimle(TÜRKİYE BİRLİKLERİ) bi alakası yoktur.

Kolay gelsin.
    Güzel yazmışsın kardeşim inşallah yaşı küçük kardeşlerimiz de anlar.
    Rüyaların yapıldığı maddeden yapılmayız biz.
    Seraphim
    ADAMUS

Toplam 32 Sayfadan Sayfa 29 İlkİlk ... 192728293031 ... SonuncuSonuncu