Anket sonuçlarını görüntüle: Genel başkan kim olmalı?

Katılımcı sayısı
127. Bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Adamus genel baskanı

21 16.54%
  • Osmanlı genel başkanı

3 2.36%
  • Cihat zerger

50 39.37%
  • Yugi

20 15.75%
  • Diğerleri.belirtiniz.

33 25.98%
Toplam 32 Sayfadan Sayfa 20 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu
Toplam 313 adet sonuctan sayfa basi 191 ile 200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye Birlikleri Genel Başkanı kim olmalı?

Alıntı Yugi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım Tr serverı Cihat Zerger i başkan olarak görmek istiyor ! Bunu baltalayamazsınız !
    Sen büyüdün de abilerini tanimamaya mi başladın
    Bak sana bir atasözü vereyim kulağına küpe olsun.
    "Kraldan çok kralcık olma, soytarı olursun"

15 yaşında olabilirim.Ama beni ve Türk halkını kandıramazsınız.Görülüyorki kapalı kapılar ardında oyunlar çeviriyorsunuz.Bende bu oyunu bozmaya çalıştıkça bana saldırıyorsunuz.Kimseden korkumuz yok.Tüm Tr oyuncuları sizin gerçek yüzünüzü görücek.
    dasjdh baya ciddi ciddi oturdum 2 dkkdır gülüyorum güzel trolllüyorsun ortalığıda sıkıldık..
    TSK | TheRovels
    TURNUVA 2x
    Türkiye Birlikleri

15 yaşında olabilirim.Ama beni ve Türk halkını kandıramazsınız.Görülüyorki kapalı kapılar ardında oyunlar çeviriyorsunuz.Bende bu oyunu bozmaya çalıştıkça bana saldırıyorsunuz.Kimseden korkumuz yok.Tüm Tr oyuncuları sizin gerçek yüzünüzü görücek.

bak buna seslı guldum ıste
    En güçlü iki savaşçı
    sabır ve zamandır.

Alıntı ersoy09 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sa iyi günler arkadaşlar bu anket neden acıldı anlamış degilim anketi acan arkadaş kendince kendine vazife ve görev cıkarmış ama ne adına TÜRKİYEYİ temsil edecek arkadaşların kafasını karıştırayım elemede finalde başarılı olamasınlar diye bu arkadaşı başarızıslık tatmin ediyor anladıgım kadarıyla bundan zevk alıyor keşke bu arkadaş actıgı ankete şu başlıgı koysaydı TÜRKLER finallerde cok başarılı olamıyor diye ama olmaz cünkü ses getirmez birilerini kızdırıp prim yapamaz lütfen arkadaşlar bu tür arkadaşlara prim vermeyin gerekirse muhatap olmayın biz önümüze bakalım yanlışlarımızı degerlendirelim dogruyu bulmaya calışalım şimdiden eleme ve finaldeki bütün arkadaşlara başarılar.
    Ne güzel yazmışsın abi eline sağlık
    TSK | TheRovels
    TURNUVA 2x
    Türkiye Birlikleri

23 nisan da söz başkansın. Buraya yazıyorum. Sözüm senet. Tamam mı abicim ?

Uye Rutbesi
    dr.vanilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hahah yugiyle niye laf dalaşına giriyorsunuz sizin foruma kayıt olma tarihiniz bile onun yaşından büyüktür çok şeye takmamak lazım kafaya.
    Rüyaların yapıldığı maddeden yapılmayız biz.
    Seraphim
    ADAMUS

Arkadaşım Tr serverı Cihat Zerger i başkan olarak görmek istiyor ! Bunu baltalayamazsınız !
    Cihat dediğin kişi ,
    Gecen sene necdetin vasıtasıyla kisa bir donem bizim birliklerde yer aldı ,
    1 defa unutmam hic skyp toplantı yapıyorduk, bu arkadasda vardı ,
    Toplantı sonunda bu adam bi daha toplantıya gelirse kovarim dedim

Bence Fatu baskanlik yapsın,
    Oyunu ondan başka iyi bilen yok çünkü , hepinize de öğretir

Yerin kulagı vardır derler , Benimde kulagım var
    peki ben yermiyim ? Hayır ! YEMEM

Alıntı dr.vanilla kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Hahah yugiyle niye laf dalaşına giriyorsunuz sizin foruma kayıt olma tarihiniz bile onun yaşından büyüktür çok şeye takmamak lazım kafaya.
    öyle bir ihtimal varsa yandık
    TSK | TheRovels
    TURNUVA 2x
    Türkiye Birlikleri

Uye Rutbesi
    TIRSINULAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tamam para ile hersey yapacakmış konustum arkadaşla sıraya geçmek isteyen beni arasın arkadaşlar para para işin rengi ortaya cıktı ona verdiklerinden ben daha fazlasını teklif ettim kabul etti ama abi kimseye sakın söyleme dedi kimse sesini cıkarmasın bilmiyorsunuz duymuyorsunuz

Alıntı yugi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    şimdi şu üstteki mesaja bir bakın.hangi sağlıklı insan bu mesajı yazar? Adam baştan aşağı etik olmayan tabir-i caizse "pis işlerini" anlatıyor.yaşınız büyük ama kafa yapınız 7 yaşındaki kardeşimle aynı.ibrahim abiyi çekemediğin çok açık.

Tırsın ulan bey,

kendinize gelin.nasıl biri olduğunuz gün geçtikçe gün ışığına çıkıyor.istediğiniz kadar paranız olsun.gerçek dostlar parayla satın alınmaz.

Düşünmeden konuşmanın cezası sonradan düşünmeye mahkûm olmaktır...

Uye Rutbesi
    TIRSINULAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tamam para ile hersey yapacakmış konustum arkadaşla sıraya geçmek isteyen beni arasın arkadaşlar para para işin rengi ortaya cıktı ona verdiklerinden ben daha fazlasını teklif ettim kabul etti ama abi kimseye sakın söyleme dedi kimse sesini cıkarmasın bilmiyorsunuz duymuyorsunuz

Şimdi şu üstteki mesaja bir bakın.Hangi sağlıklı insan bu mesajı yazar? Adam baştan aşağı etik olmayan tabir-i caizse "pis işlerini" anlatıyor.Yaşınız büyük ama kafa yapınız 7 yaşındaki kardeşimle aynı.İbrahim abiyi çekemediğin çok açık.

TIRSIN ULAN bey,

Kendinize gelin.Nasıl biri olduğunuz gün geçtikçe gün ışığına çıkıyor.İstediğiniz kadar paranız olsun.Gerçek dostlar parayla satın alınmaz.

Düşünmeden konuşmanın cezası sonradan düşünmeye mahkûm olmaktır...

Toplam 32 Sayfadan Sayfa 20 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu