Anket sonuçlarını görüntüle: Genel başkan kim olmalı?

Katılımcı sayısı
127. Bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Adamus genel baskanı

21 16.54%
  • Osmanlı genel başkanı

3 2.36%
  • Cihat zerger

50 39.37%
  • Yugi

20 15.75%
  • Diğerleri.belirtiniz.

33 25.98%
Toplam 32 Sayfadan Sayfa 18 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonuncuSonuncu
Toplam 313 adet sonuctan sayfa basi 171 ile 180 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye Birlikleri Genel Başkanı kim olmalı?

Uye Rutbesi
    TIRSINULAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ibrahim başkanlık değil köyde muhtarlık yapamaz umut ve ben gülenyüzleri kurduktan sonra umudun oyunu bırakması bende elemelere geçmemden sonra at koşturdular ve gülenyüzleri bitirdiler ve ben yine server ortasında geldim ekiple gülenyüzleri yukarıya taşımıya ama ne yazıkkı içki masasında atılım berkay mustafa ibrahim ooo iş birliği yapmış yönetimdeki 4 kişi, birliğin ellerinden gidecegini anladıkları gibi politika yaptılar ama kendileri kaybetti içerden yıktım hem oyun sürecinde hemde wow ları biterken sıfırlandı (ben yapmasamda sevenlerim yapdı bana jest olsun diye köydeki askerler partiye davet edilmiş hepsi davete gitmiş )

Alıntı zorel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    bünyamin benim başkanlığı bırakmama kızdı oyuna küstü bırakma mama değil bu bir. Mert06ag en yakın dostlarımdandı kırk defa başkan ol dedim gecen seneki gibi destekleyeyim bende seni olmadı kaşla göz arasında istemeden başkan yapıldım bu 2. Ben indirilmedim kendim indim bu 3 sırf inmemin hemen ardından cof birleşmesi bozuldu adamlara ihanet edildi diye orduları wowa caktım hesap sildim 4 senin inmiyor dedi dediğin bünyamin ben indim diye bana tavır yaptı 5 yine lardeşim yine degerli benim için ama bünyamin. Bak gör oyunda adımı tek bir birlik yönetiminde görürsen bakalım.
    Kofları aşağılamış korktular mı demişim sonra neden onlar için server boyu genel başkan oldugum saygı gördüğüm birlikten cıkıp orduları cof yerine wowa çakmıs hesap silmişim. Burda tek doğru sözün bize küfür edilmesi olmuş sagolasın hatırlattın yönetimdeyken neler yaşadığımızı ve asla olmamamız gerektiğini birkez daha.
    Zaten yönetim sevdamız olsa bunca gurubumuz arkadaşşımızla bir bölgede başlar oynar yönetirdik zorla birilerine katılıp bizi yönetsin demezdik.
    Daha bu saatten sonra birliğimiz kesin kati cof başkanımızda kemal yönetimde bize yasak

Düşünmeden konuşmanın cezası sonradan düşünmeye mahkûm olmaktır...

Şimdi şu üstteki mesaja bir bakın.Hangi sağlıklı insan bu mesajı yazar? Adam baştan aşağı etik olmayan tabir-i caizse "pis işlerini" anlatıyor.Yaşınız büyük ama kafa yapınız 7 yaşındaki kardeşimle aynı.İbrahim abiyi çekemediğin çok açık.

TIRSIN ULAN bey,

Kendinize gelin.Nasıl biri olduğunuz gün geçtikçe gün ışığına çıkıyor.İstediğiniz kadar paranız olsun.Gerçek dostlar parayla satın alınmaz.

Alıntı Yugi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Şimdi şu üstteki mesaja bir bakın.Hangi sağlıklı insan bu mesajı yazar? Adam baştan aşağı etik olmayan tabir-i caizse "pis işlerini" anlatıyor.Yaşınız büyük ama kafa yapınız 7 yaşındaki kardeşimle aynı.İbrahim abiyi çekemediğin çok açık.

TIRSIN ULAN bey,

Kendinize gelin.Nasıl biri olduğunuz gün geçtikçe gün ışığına çıkıyor.İstediğiniz kadar paranız olsun.Gerçek dostlar parayla satın alınmaz.
    neysee....
    x-ray tarafından (09-06-2017 Saat 14:15) değiştirildi.
    TSK | TheRovels
    TURNUVA 2x
    Türkiye Birlikleri

Bünyamin abi ve diğer saydığın isimler ya bana farklı sana farklı konuşuyorlar ya da sen çok büyük bi yalancısın. Bence 2. İhtimal. Tek anlaştuğımız nokta ibo abi cidden karakterli ve saf temiz bir insan. Adını ağzına alıpta kirletme lütfen.

Uye Rutbesi
    TIRSINULAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

beni sor demişsin özelden ahtapotali ye sordum tanımıyor koray sorum tanımıyor kanarya555 sordum tanımıyor sertaç sordum tanımıyor saitbereketoğluna sordum tanımıyor zorel kadire(benden sonra adamada aynı seneryo çizdiniz) sorudum tanımıyor birde zebani umuduma gülenyüzler kurucuları can dostuma sordum .... et gitsin dedi bizden sonrasını senin o tanıdığın atlım berkay ibrahim mustafa bu 4 kişi gülen yüzün tırnağı olamaz ben bugun istiyim gülenyüzü tekrar toplar ve sizleri 4 kişi bırakırım zaten sizi sayanda takanda yok

Alıntı Yugi kullanıcısından alıntı Mesajı göster

TIRSIN ULAN bey,

TIRSINULAN tarafından (09-06-2017 Saat 14:32) değiştirildi.

Düşünmeden konuşmanın cezası sonradan düşünmeye mahkûm olmaktır...

Alıntı ZoReL kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bünyamin benim başkanlığı bırakmama kızdı oyuna küstü bırakma mama değil bu bir. mert06ag en yakın dostlarımdandı kırk defa başkan ol dedim gecen seneki gibi destekleyeyim bende seni olmadı kaşla göz arasında istemeden başkan yapıldım bu 2. ben indirilmedim kendim indim bu 3 sırf inmemin hemen ardından cof birleşmesi bozuldu adamlara ihanet edildi diye orduları wowa caktım hesap sildim 4 senin inmiyor dedi dediğin bünyamin ben indim diye bana tavır yaptı 5 yine lardeşim yine degerli benim için ama bünyamin. Bak gör oyunda adımı tek bir birlik yönetiminde görürsen bakalım.
    kofları aşağılamış korktular mı demişim sonra neden onlar için server boyu genel başkan oldugum saygı gördüğüm birlikten cıkıp orduları cof yerine wowa çakmıs hesap silmişim. Burda tek doğru sözün bize küfür edilmesi olmuş sagolasın hatırlattın yönetimdeyken neler yaşadığımızı ve asla olmamamız gerektiğini birkez daha.
    Zaten yönetim sevdamız olsa bunca gurubumuz arkadaşşımızla bir bölgede başlar oynar yönetirdik zorla birilerine katılıp bizi yönetsin demezdik.
    Daha bu saatten sonra birliğimiz kesin kati cof başkanımızda kemal yönetimde bize yasak

reis peşinden giden olsa birşeyler yapacaksında peşinden gelen yok işte ne yapacaksın
    hep bir demogoji furyası içerisinde savrulup gidiyorsun

Alıntı TIRSINULAN kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    beni sor demişsin özelden ahtapotali ye sordum tanımıyor koray sorum tanımıyor kanarya555 sordum tanımıyor sertaç sordum tanımıyor saitbereketoğluna sordum tanımıyor zorel kadire(benden sonra adamada aynı seneryo çizdiniz) sorudum tanımıyor birde zebani umuduma gülenyüzler kurucuları can dostuma sordum .... et gitsin dedi bizden sonrasını senin o tanıdığın atlım berkay ibrahim mustafa bu 4 kişi gülen yüzün tırnağı olamaz ben bugun istiyim gülenyüzü tekrar toplar ve sizleri 4 kişi bırakırım zaten sizi sayanda takanda yok
    yugi olarak kimse bilmez.Mustafa78 olarak sor

Ibrahim başkanlık değil köyde muhtarlık yapamaz umut ve ben gülenyüzleri kurduktan sonra umudun oyunu bırakması bende elemelere geçmemden sonra at koşturdular ve gülenyüzleri bitirdiler ve ben yine server ortasında geldim ekiple gülenyüzleri yukarıya taşımıya ama ne yazıkkı içki masasında atılım berkay mustafa ibrahim ooo iş birliği yapmış yönetimdeki 4 kişi, birliğin ellerinden gidecegini anladıkları gibi politika yaptılar ama kendileri kaybetti içerden yıktım hem oyun sürecinde hemde wow ları biterken sıfırlandı (ben yapmasamda sevenlerim yapdı bana jest olsun diye köydeki askerler partiye davet edilmiş hepsi davete gitmiş )

ömer kardeş kartvizitini bırakmışsın buraya
    o serverdada kendine yakışanı yaptın sanırım
    fakat anketde isminin yer almaması değilmiydi seni bu kadar kızdıran
    ne yani turnuvadada istediğin olmadığında bu hal ve tavrımı takınacaksın

bu beyfendinin neden bu kadar DAMARINA BASILDI çok bir agresif
    bu siniri ile turnuvada türklere çok zarar vereceğe benziyor

Alıntı HANBİRLİKLERİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    bu beyfendinin neden bu kadar DAMARINA BASILDI çok bir agresif
    bu siniri ile turnuvada türklere çok zarar vereceğe benziyor
    tırsınulanı yugiyi falan tanımam bende beyler bildiğim kadarıyla turnuva uluslararası bir ortamda olacak sadece türkler olmayacak, burda kim ne kadar birbirini yüceltmeye çalışırsa çalışsın, eski oyunculardan gelenler çok fazla ben 2005 den beri bu oyunu oynuyorum, 2009-10 gibi ekibimizi kurduk 15 kişi. beni kim tanıyor bu oyunda ? oyunculuğumu nerden biliyorsunuz ? daha fazla konu çirkinleşmesin.

Toplam 32 Sayfadan Sayfa 18 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonuncuSonuncu