Toplam 5 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yancı kurt birlikleri

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı SeaDevıL kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    karşılıgında hesap patllattım diye berk in ahmet hocam diye attıgı mesaj var kardeşim yaz bana göndereyim sana emek hırsısı sadece sizsiniz söz veren kefilim diyen abilerine sor nasıl sonrasında dönüş yaptıklarını siz kendinize bir bakın ben birligimde olan yanlışları düzeltirim ben siz degilim söz senettir
    Orada dur bakalım, bu adam silmez falan ben güvenmem sen kısasa kısas yap dedin, bizde yaptık. Madem sözünün eri olduğunu düşünmüyorsun sonucuna katlanırsın.

Uye Rutbesi

Size burada sorununuz kiminle ise gidin onunla konuşun diyorum siz hala ne diyorsunuz ben size bugün yapılan yan yıkılmayacak anlaşmasından sonra yıkılan bir yan köyden bahsediyorum hani kim sözünün eri nerede çıksın ?? Yada sussun
    Huseyinkaya tarafından (07-06-2017 Saat 01:29) değiştirildi.

Uye Rutbesi

Alıntı JexxeR kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bu konudan dert yanacak son ekipsiniz sanırım. Bu yan mevzusunu ortaya çıkartan hep siz oldunuz bu kanıtlarla ortada zaten. Yancılık elbette çok yanlış ama önce iğneyi kendinize , çuvaldızı başkasına batırın derim. Umarım sorun en kısa sürede çözüme kavuşur.
    Sen nediyon yiğit kimin yanını yıkmışım ben?? bana benimle olmayan ve benden önceki muhabbetlerle gelmeyin bugün bir anlaşma olmuş kimse bana yan yıktın diyemez bir rapor koyun siler giderim yoksa kapatın çenenizi bu konuyu ben açtım ve burayı kirletmeyin bugün olan yan yıkılmayacak anlaşması üzerine yıkılan yandan bahsediyoruz burada

Uye Rutbesi

Alıntı karakaya33 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yan olayını başlatan sizlersiniz, önce jexx'in daha sonra ahmet abinin,benim ve diğer arkadaşların yanlarıma geldiniz.Mevzu yan yıkmak değil, 10 köyün mü var 9 tanesine fakeleri döşer her gece 1 köyünü sıfırlar geçerim engel bile olamazsın.Büyüklerinize sorup cevap almanızı tavsiye ederim.iyi oyunlar iyi forumlar.
    Karakaya/Oğuzhan
    Sen nediyon Mukadder abimin oğlu?? Git babana sor bakalım Huseyin Kaya(Roa dan hatırlarsın sende) hangi sw de yan yıkmış?? biz çakal değiliz babanla dostluğumuz var baban süvari bile olsa benden birtek fake yemez korkma sen bilip bilmeden herşeye karışma kardeşim ilk önce sen büyüklerine sor birşeye karışmadan...

Uye Rutbesi
    JexxeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Az ağar bas biraz , kalp kırmayalım oyun için. ben sen yıktın demedim zaten bulunduğun ekibe dön bak derim, wp gruplarında tüm yanları yıkalım diye sohbetlerinize kadar ben biliyorum. Sen veya bir başkası dem çatısında gerçekleşen bir olay olduğu için yazıyorum buraya. Yapılan bir anlaşma varsada haberim yok kişisel olarak benim yanıma gelmeyenede gitmişliğim yok. Ama öyle kolay Düne çentik atıp bugüne devam edilemiyor ne yazık ki. Olayıda kişiselleştirmene gerek yok. Zaten benim Asıl sözüm sana değil bu naneleri yiyip yiyip kuyruğunu sıkıştırıp kaçanlara.

Alıntı Huseyinkaya kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sen nediyon yiğit kimin yanını yıkmışım ben?? bana benimle olmayan ve benden önceki muhabbetlerle gelmeyin bugün bir anlaşma olmuş kimse bana yan yıktın diyemez bir rapor koyun siler giderim yoksa kapatın çenenizi bu konuyu ben açtım ve burayı kirletmeyin bugün olan yan yıkılmayacak anlaşması üzerine yıkılan yandan bahsediyoruz burada
    JexxeR tarafından (07-06-2017 Saat 02:29) değiştirildi.

Uye Rutbesi

Az ağar bas biraz , kalp kırmayalım oyun için. ben sen yıktın demedim zaten bulunduğun ekibe dön bak derim, wp gruplarında tüm yanları yıkalım diye sohbetlerinize kadar ben biliyorum. Sen veya bir başkası dem çatısında gerçekleşen bir olay olduğu için yazıyorum buraya. Yapılan bir anlaşma varsada haberim yok kişisel olarak benim yanıma gelmeyenede gitmişliğim yok. Ama öyle kolay Düne çentik atıp bugüne devam edilemiyor ne yazık ki. Olayıda kişiselleştirmene gerek yok. Zaten benim Asıl sözüm sana değil bu naneleri yiyip yiyip kuyruğunu sıkıştırıp kaçanlara.

O zaman bana ima eder gibi konuşma kardeşim burda bana da atarlanma gel yüzüme söyle aynı semtteyiz.. Oyun bitince senin yüzüne KURTTA bakmaz DEMDE o konuşmalarıda ben yapmadım.Bir yan yıkım raporu gösterin tüm sw ler dahil siler giderim hadi çıkarın..
    Beni gerçek hayatta da bilirsin benim ne gerçek hayatta oram buram oynar ne oyunda..
    Bugün bir yan yıkmama anlaşması oldu ben komutan olduğumdan beri kimse yan yıkmadı zatende yıkılmaması için ally de geçildi ondan sonra bizim yanımız yıkıldı benim tepkim burada bunaydı

Uye Rutbesi

Mesajlarmı iyi oku Sana kişisel olarak ne yazım olmuş (sen) diyerek veya atarlanmam. Benim kimseye ihtiyacım yok inan. Atıp tutan asan kesen herkesin bileti coktan kesildi. Benimde bu serverdaki işim bitti. Yeni komutan olmuşsundur anlıyorum olayı ama büyük resime baktığında sonucta yönetim değişsede dem isminin geçmişi sizinle olacak. Yeni bir oluşuma gidersiniz o zaman anlarım ama aynı isimi taşıyorsanız iyisiyle kötüsüyle o geçmişide silip atamaz kimse . Umarım anlatabilmişimdir

O zaman bana ima eder gibi konuşma kardeşim burda bana da atarlanma gel yüzüme söyle aynı semtteyiz.. Oyun bitince senin yüzüne KURTTA bakmaz DEMDE o konuşmalarıda ben yapmadım.Bir yan yıkım raporu gösterin tüm sw ler dahil siler giderim hadi çıkarın..
    Beni gerçek hayatta da bilirsin benim ne gerçek hayatta oram buram oynar ne oyunda..
    Bugün bir yan yıkmama anlaşması oldu ben komutan olduğumdan beri kimse yan yıkmadı zatende yıkılmaması için ally de geçildi ondan sonra bizim yanımız yıkıldı benim tepkim burada bunaydı

Uye Rutbesi

Mesajlarmı iyi oku Sana kişisel olarak ne yazım olmuş (sen) diyerek veya atarlanmam. Benim kimseye ihtiyacım yok inan. Atıp tutan asan kesen herkesin bileti coktan kesildi. Benimde bu serverdaki işim bitti. Yeni komutan olmuşsundur anlıyorum olayı ama büyük resime baktığında sonucta yönetim değişsede dem isminin geçmişi sizinle olacak. Yeni bir oluşuma gidersiniz o zaman anlarım ama aynı isimi taşıyorsanız iyisiyle kötüsüyle o geçmişide silip atamaz kimse . Umarım anlatabilmişimdir

Eyvallah sana şunu söyliyeyim kardeşim ben her sw hangi birlikte başladıysam onda bitirdim hep Ben birlik değiştirmem her ne olursa olsun yapıma ters ben bu sw den önce ne berki tanırdım ne salihi ne fatihi ne burağı biz roa dan 30 kişi geldik çoğu devretti gitti yapıma ters şuan yeni bir yönetim var SIR yaptık çene Elit yaptık çene Dem yaptık yine çene Ben karekterimi oynarım bak gerçek hayatta alnım ak sırtım dik oyundada beni geri kalan çokta ilgilendirmiyor

Uye Rutbesi

Neyse birbirimizi gayet iyi anladığımıza inanıyorum. Dem in kötü mirası canınızı daha fazla sıkmaz umarım diyor geri
    kalan süreçte başarılar diliyorum.

Eyvallah sana şunu söyliyeyim kardeşim ben her sw hangi birlikte başladıysam onda bitirdim hep Ben birlik değiştirmem her ne olursa olsun yapıma ters ben bu sw den önce ne berki tanırdım ne salihi ne fatihi ne burağı biz roa dan 30 kişi geldik çoğu devretti gitti yapıma ters şuan yeni bir yönetim var SIR yaptık çene Elit yaptık çene Dem yaptık yine çene Ben karekterimi oynarım bak gerçek hayatta alnım ak sırtım dik oyundada beni geri kalan çokta ilgilendirmiyor

Uye Rutbesi

Neyse birbirimizi gayet iyi anladığımıza inanıyorum. Dem in kötü mirası canınızı daha fazla sıkmaz umarım diyor geri
    kalan süreçte başarılar diliyorum.

eyvallah kardeşim her birlikte var kötü miras bak foruma temiz birlik yok Adıma yazılan birtane kötü laf varmı yok önemli olan bu

Toplam 5 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 ... SonuncuSonuncu