Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nar - gece - norht - no fear - tehlike - Barlas ve diğer s1 erken bırakan birlikl

Uye Rutbesi

Varsayılan Nar - gece - norht - no fear - tehlike - Barlas ve diğer s1 erken bırakan birlikl

Bütün birlik başkanlarını bütün KÜSKÜNLÜK DARGINLIK REKATBETİ BİR KENARA BIRAKIP TEK VÜCUT VE TEK ÇATI altında toplanmaya davet ediyorum.
    Nar Birlikleri

Alıntı esertek kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bütün birlik başkanlarını bütün KÜSKÜNLÜK DARGINLIK REKATBETİ BİR KENARA BIRAKIP TEK VÜCUT VE TEK ÇATI altında toplanmaya davet ediyorum.

niye bayramı erkene mi alıyorlar khk ile
    osmancan71 tarafından (06-06-2017 Saat 12:11) değiştirildi. Sebep: Düzeltme yazım hatası

Uye Rutbesi

zaten onlar tek çatı altında bi north yok

Uye Rutbesi

İnşallah güzel Türkiye yi temsil eden oluşumlar olur.
    Nar Birlikleri

Uye Rutbesi
    arcmrt21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı MeRt__ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    zaten onlar tek çatı altında bi north yok
    Şu yukarıda ismi olup da bana saldırmayan var mı Mert... Ortak yol Seyduna bence...
    Dünya senden olmayanlarla hoştur...Onların sana verdiği ilimlerle, kıymetlerle, gönüllerle hoştur.Sadece senin gibiler değil, senden olmayanda çok yaşasın ki, sen de yaşa.Hele bir de onun gözünde gör şu fani dünyayı. - Seyduna

Uye Rutbesi

Alıntı arcmrt21 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Şu yukarıda ismi olup da bana saldırmayan var mı Mert... Ortak yol Seyduna bence...
    Seyduna oynuyacakmısın
    Nar Birlikleri

Uye Rutbesi

Alıntı arcmrt21 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Elde kalan orduları da sana atıcaz server sonunda northtan da saldırı yemiş olcan

Uye Rutbesi
    rüzgar46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Güzel bir girişim

Uye Rutbesi
    arcmrt21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı MeRt__ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Elde kalan orduları da sana atıcaz server sonunda northtan da saldırı yemiş olcan
    O hareketi bekliyorum Lord dan.

Alıntı esertek kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Seyduna oynuyacakmısın
    Mert ler karar alırsa gelirim peşlerinden. Onun dışında kişisel olarak oynamam ben.

Size başarılar.
    arcmrt21 tarafından (06-06-2017 Saat 11:27) değiştirildi.
    Dünya senden olmayanlarla hoştur...Onların sana verdiği ilimlerle, kıymetlerle, gönüllerle hoştur.Sadece senin gibiler değil, senden olmayanda çok yaşasın ki, sen de yaşa.Hele bir de onun gözünde gör şu fani dünyayı. - Seyduna

server1 i takip etme şansım olduğu kadar olan izlenimim zaten şu, tehlike dediğiniz kadro zaten bugün cof içerisinde oynayacak olan bir ekip, gece ve no fear zaten ekiplerinde cof oyuncuları barındıran ve ikisi de çok daha önceleri eleme finalde cofta olacaklarını açıkladılar. barlas ekibi, ikiye ayrıldı. ayyıldız ve no_cry diye. no_cry ekibi şuan north ile müttefik içerisinde ayyıldızda 3-4 tane rahatlıktan 1-2 ordu basmış oyuncudan oluşuyor fazlası değil. Nar desen, hesap silerken en son yaşa gece birlikleri yaşa demedikleri kaldığından cofun zaten alt bir ekibi olmaya adaylar. bu ekipler cofta oynamasalar dahi, gidip başka gruptan bilet alabilirler de.

sadede gelelim. Northu istiyorsunuz. ama çiçili "iyi ki gelmiyoruz" dedi. bu konuda jasesuvanın da açıklaması var.
    North un küskünlük dargınlık vs. barındıracağını düşünmüyorum. gereken cevabı dünya harikası sıralamasında veriyorlar şuan. 0/100 de "satıp" gidenlerin üstüne orduları wow hesabına vurup "ohh" dediklerini hatırlayınca, şu gereksiz duyar kasma girişiminin boş olduğunu anlıyorum.

Saygılarımla.
    TS2 VicariouS
    tx2 vicariouSTR
    COM/FR/UK/GER- VicaRiouSs

Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu