Toplam 16 Sayfadan Sayfa 16 İlkİlk ... 6141516
Toplam 154 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 154 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: D.E.M. Birlikleri Operasyon: KuRtlaR & VATAN

Uye Rutbesi
    TR PRİNCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı VİTO kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    yazarım başkan. yönetim olarak hata yapıldı mı? illaki hatamız vardır. kah büyük kah küçük ama vardır. ufak tefek sorunlar olur zaten bunlar önemli değil. ama emrah başkan ''bu tılsımı natardan ben aldım en çok bende kalacak'' kafasında olan adam zaten gitsin. gideyim bir hesap daha satın alayım onu düşman birliğe sokayım bu sayede kimsenin ruhu duymadan gıcık aldıgım birlik arkadaşlarımı yıkarım kafası yaşayan adamlarda gördüm.
    bak biz bu birliği sıfırdan inşaa ettik. tamamen sıfırdan. öyle 5 yıldır 7 yıldır değil SIFIRDAN. bu durumdan kafaya oynayan birlik çıkarttık. ama sıfırdan kurmanın cefası da bu demekki. adamları yeni yeni tanıyorsun. en ufak sıkıntıda dostlarını bırakır gider bunu biliyorum artık.
    bizim en büyük hatamız DEM le birleşmek oldu. onu da zaten sayısal olarak süvari ile eşitlenelim diye yaptık.
    ha genel olarak pişman mıyım burda oynamaktan. değilim. harbiden çok kafa çok eğlenceli adamlar tanıdım. onlarla yoluma başka serverlarda devam edeceğim umarım

cebimi istersen forumdan atayım istersende maskeli süvariden veya vibe dan al başkan
    Anlaşmalar kaideleri bozmaz şu gerçeği kabul etmelisiniz birileri sizi kullanmaya kalktı baktı istediği gibi verim alamayınca rotasını değiştirdi anlatılması gereken çok konu var ama biz buraya yazışmalarıda atsak fayda etmez..
    ƬƦ ƤƦƖ̇ƝƇЄ

Alıntı TR PRİNCE kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Anlaşmalar kaideleri bozmaz şu gerçeği kabul etmelisiniz birileri sizi kullanmaya kalktı baktı istediği gibi verim alamayınca rotasını değiştirdi anlatılması gereken çok konu var ama biz buraya yazışmalarıda atsak fayda etmez..
    Bu server da cok hata yapildi cok goz yumuldu gecmisin hatasi demeli
    PADRONE / S2 VATAN

Uye Rutbesi
    TR PRİNCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ((PADRONE)) kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bu server da cok hata yapildi cok goz yumuldu gecmisin hatasi demeli
    Geçmişin hatası değil baskan tecrubesizlik
    ƬƦ ƤƦƖ̇ƝƇЄ

Alıntı TR PRİNCE kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Geçmişin hatası değil baskan tecrubesizlik
    tam olarak tecrube denmez insanlar birilerine inandı güvendi güven mağduru oldu desek daha iyi
    PADRONE / S2 VATAN

Toplam 16 Sayfadan Sayfa 16 İlkİlk ... 6141516