Toplam 28 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 1234513 ... SonuncuSonuncu
Toplam 272 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: COF Birlikleri Eleme Serveri Bölge Duyurusu

Peki liseli diyelim ki herseyde haklısın. Neden kendini deşifre edemiyorsun. Ben biliyorum mesela. Cesurca yaz ben bu hesabım benide taniyorsunuz de mesela. Yap ki bu kadar oyuncu zamanı geldiğinde sana saygı duysun. Bu adam bunları zamanında söylemişti inanmamistik diyelim. Öngörmus olduğun gerçek sahibini bilelim ki bir daha onun peşinden gidelim. Nasıl Mantıklı mi?

Alıntı zekiLiseli kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Kıvırma çabaları, editlese iyice üstüne kalacak tabii.

bence açıklamaları emirhan yapmasın. direkt kemal başer yapsın. en azından batırmıyor. senin de üslubun çok kötü, senin kankinde akrostiş yazıyordu
    Ben uslubum iyi mi dedim daha once. Senin ne kim oldugunu biliyorum ne de ne ise yaradigini biliyorum. Benim gözümde ruzgar46 nin bi alt modelisin baska bi numaran yok. Ben niye sana düzgün üslupla yazacam diye 2 cumlede anlatabilecegim seyi 10 cumle yazayim ki. Ben cof oyuncusu degilim aciklamayi kimin nasil yapacagini bilemem. Ama işte insanin zihin çapı vücut çapından küçük olunca illaki yazilanlarin manipüle edileceği birçok nokta bulunur.

Senin nickte bi sikinti var bence. Sifatlarin yeri yanlis bi gozden gecirmelisin..
    Emperor of HZZ/Mer-And&KaSiS /// TR Eleme - For Larathian /// iso

C000FC000FLari yıkmıyomuyuz arkadaşlar

Alıntı -john- kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Peki liseli diyelim ki herseyde haklısın. Neden kendini deşifre edemiyorsun. Ben biliyorum mesela. Cesurca yaz ben bu hesabım benide taniyorsunuz de mesela. Yap ki bu kadar oyuncu zamanı geldiğinde sana saygı duysun. Bu adam bunları zamanında söylemişti inanmamistik diyelim. Öngörmus olduğun gerçek sahibini bilelim ki bir daha onun peşinden gidelim. Nasıl Mantıklı mi?
    biat kültürü oluşturmak gibi bir amacım yok. sonuçta etim, kemiğim, gözüm,kaşım değil söylediklerim ve söyleyeceklerim önemli. beni tanıyan insanlar var, doğrudur. hatta onlarla sende muhatap oluyorsun. ön gördüğüm şeylerin s1,s3 te gerçekleştiğini gördük. tabii müneccim değilim, ön gördüğüm şeyler hakkında kemal başere yazdım. sonucu hep beraber izleyeceğiz. ben oturduğum yerden keyifle tahminlerimin tutuşunu izleyeceğim.
    zekiyim ama aptal değil.
    Birileri demişler hakkımda o öldü, şimdi yazsınlar Liseli geri döndü..
    Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

Ismini soyleyemiyorsan kimliğini açık edemiyorsan malesef seni kimse dinlemez. Cesur ol yaz ismim bu diye. Bak bir cof oyuncusuna bile söylemedim ben ismini. Bu olgunlugu sen yarat ve yaz ben büyüme diye.
    Yoksa şahıslar seni hayali ortalık karıştırıcı olarak görürler. Son mesajimdir. İsmini bildiğimiz kişilerle konuşmak daha mantikli.

Uye Rutbesi
    çiçili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı PsiGoPaT kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ben uslubum iyi mi dedim daha once. Senin ne kim oldugunu biliyorum ne de ne ise yaradigini biliyorum. Benim gözümde ruzgar46 nin bi alt modelisin baska bi numaran yok. Ben niye sana düzgün üslupla yazacam diye 2 cumlede anlatabilecegim seyi 10 cumle yazayim ki. Ben cof oyuncusu degilim aciklamayi kimin nasil yapacagini bilemem. Ama işte insanin zihin çapı vücut çapından küçük olunca illaki yazilanlarin manipüle edileceği birçok nokta bulunur.

Senin nickte bi sikinti var bence. Sifatlarin yeri yanlis bi gozden gecirmelisin..
    Sen gidiyonmu elemeye ISO benim yerimede oyna

Alıntı çiçili kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sen gidiyonmu elemeye ISO benim yerimede oyna
    Yok be oluuum bizi kim eleyebilir dogrudan finalciyiz xd
    Emperor of HZZ/Mer-And&KaSiS /// TR Eleme - For Larathian /// iso

Alıntı -john- kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ismini soyleyemiyorsan kimliğini açık edemiyorsan malesef seni kimse dinlemez. Cesur ol yaz ismim bu diye. Bak bir cof oyuncusuna bile söylemedim ben ismini. Bu olgunlugu sen yarat ve yaz ben büyüme diye.
    Yoksa şahıslar seni hayali ortalık karıştırıcı olarak görürler. Son mesajimdir. İsmini bildiğimiz kişilerle konuşmak daha mantikli.
    cihangir abim ah abim vah abim.. mavi gözlü yeşil dev abim..
    zekiyim ama oltaya gelmem ben..

zaten tutup büyük bir birlik kurma amacı gütmüyorum, ama sizlerin altı yedi aylık maratondaki emeklerini gözetiyorum ki bu en önemlisi ortalık, karıştıracak bir şey yazmadım. eğer yanlışları söylemeyi ortalık karıştırmak olarak görüyorsanız, " liseli dur tezgahımıza engel olma" demek olur bu.
    zekiyim ama aptal değil.
    Birileri demişler hakkımda o öldü, şimdi yazsınlar Liseli geri döndü..
    Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

Kaale alınıcak insan var. Kaale alınmıyacak boş insan var. Boş insanı kaale almaya çalışırsan 40 akıllı bu işin içinden çıkamazsın. Salın çayıra gitsin

Alıntı TatarKralı kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Biz bu yola çıkarken, her sene çığ gibi büyüyen bir kalabalığı hayal ettik. Fitili ateşleme cesareti kimsede yoktu, kimse yola tek başına çıkma cesaretine sahip değildi. Kimse ‘imkansız’ gözüyle bakılan bir aksiyona bulaşmak istemiyordu.

COF olarak biz bu aksiyonu üstlendik. Onlarca liderle ve yüzlerce oyuncuyla iletişime geçtik. İlk defa doğru düzgün bir ‘Tek çatı Türk’ tablosu oluşturmayı başardık.
    Daha sonra, bizden öncekilerin temelini bile atmadığı bir diplomasi kalesini inşa ettik, yükselttik.
    Yine onlarca ecnebi liderle ve oyuncuyla konuştuk. Kuzey Amerika’dan tutun Pekin’e kadar konuştuğumuz insanlar mevcut.

Tarihte ilk defa, Türkler finalde söz hakkına sahip oldu, yılların kurtları Ruslar karşısında diz çökerken, Türkler dimdik ayakta duruyordu! Burada milliyetçilik kasan insanlar, ‘Vietnamla el ele verdiniz’ naraları atan insanlar bunları bilmez, çünkü işlerine gelmez. Yanımızda bulunan 1 Vietnamlıyı, karşımızda dikilen 1000 Türk’e değişmeyiz, bu açıktır.

Görüyoruz ki bu yola çıkarken kafamızı kurcalayan tek hayalimiz, gerçekleşme yolunda oldukça umut veren adımlar atıyor. Geçen seneye oranla oldukça fazla katılım olacak elemelere. Ev sahibi ekip olarak herkese hoş geldiniz diyoruz.

Zeytin ağacını geçen sene diktik, bu sene kocaman oldu. Herkese sınırsız ‘zeytin dalı’ uzatıyoruz. Amacımız her zaman ki gibi eleme serverini barış içerisinde atlatıp, finallere tek yumruk vaziyette gidebilmek.

Rus liderlerinden birisi kendi forumlarında şu satırlara yer vermiş;
    ‘’Türklerin grubu oldukça basit. Şili kim tanımıyorum bile. Türkleri biraz tanıyorsam, Tayvan ve Polonya’yı masa başında kazanacaklardır.’’

Tayvan, Şili ve Polonya ile aynı grupta olduğumuzu öğrendiğimiz an harekete geçtik.
    Tayvan biletleriyle Çinlilerin NB takımının bu sene finallere katılmayacağını, gelecek olan 100 küsür oyuncunun da COF çatısı altında oynayacağını bildirdiler.

Şili varlığı belirsiz bir katılımcı.

Polonyalıların TP ekibi ise oldukça güçlü ve dinamik bir ekip… Prensipte Polonyalılar ile anlaşmaya vardık. Kendileri 1 bölgeye yerleşecek ve 700 bilet almak için oynayacaklar. Bölgelerini biz istersek Türklerle seve seve paylaşacaklarını da bildirdiler. 700 bilet ile mücadele edip, etliye sütlüye karışmadan finallere katılma amacındalar. Hatta Finaller için her an yeni bir müttefik bile kazanabiliriz 🙂

Anlayacağınız Ruslar bile bizim hamlelerimizi tahmin etmeye çalışıyor, stratejilerini bize göre belirliyor!

Müttefiklerimiz Almanya, Macaristan ve Vietnam ise bu sene B grubunda ortak performans sergileyecekler, kendi aralarında Müttefiklik olduğundan B grubunun da tartışmasız hakimi konumundayız.

Yeni müttefikimiz Arapların ise kendi eleme serverları var ve 4000 bilet zaten oradan gelecek.

Anlaşılacağı üzere, finallerin en kalabalık ve en dinamik kadrosunu oluşturduk, yönetiyoruz. Katılan tüm ekiplerde bunun farkında. Bunu başarmanın haklı mutluluğu ve gururu göğsümüzü kabartıyor! Kare Kare tüm bölgeyi dolduracağız, Kare Kare düşman bölgeleri ele geçireceğiz!

Tüm Travian Ahalisine Açık Nota veriyoruz. İnşa ettiğimiz diplomasilerin ve bugünlere getirdiğimiz politikalarımızı yok sayan, karşısında bulunan herkesi ‘ayrılıkçı’ ilan ediyoruz! Bu Ayrılıkçı Türklerin bizimle hiçbir alakası olmayacaktır. Politikalarımızın ve Müttefiklerimizin karşısında bulunan her kim varsa, bilsin ki COF birliklerinin karşısına dikilmiştir! ‘Ayrılıkçı’ fikirde her kim varsa, Turnuva hayallerini başka baharlara ertelemesini öneririz, aksi takdirde yapacaklarımızın sorumluluğu üzerimizden kalkmıştır.

Bu arada ufak bir düzeltme yapalım, herkesin zannettiğinin aksine finallerde WoW Vietnam tarafından dikilmeyecek, boş tantana çıkarttınız. WoW hamallığından aşırı sıkıldık, Arap kardeşlerimizle WoW’u onların alması konusunda ki pazarlıklarımız devam ediyor. Muhtemelen Türk&Arap veya başka bir ‘’Büyük Çatı İsim’’ altında WoW’umuzu ortak inşa edeceğiz. Kim bilir belki birgün tek başımıza inşa edecek güce sahip oluruz, tüm çalışmalarımız adım adım bunun içindir. Hayalimiz ve amacımız budur. Hazır olmadığımız bir aksiyona bulaşmak çılgınlıktan öte bir şey değildir.

Son olarak şunu da ekleyelim;

Tüm Türk kardeşlerimize kapılarımız sonuna kadar açıktır. Ortak amaç konusunda bilinçli olan ve çocuksu heyecanlarla büyük kitleleri felakete sürüklemek istemeyen herkesi yanımızda görmek bizi mutlu edecektir.

Bölgemiz, geçen sene Vietnam Zaferini kazandığımız bölge olan +/+ (Kuzeydoğu) olacaktır. Müttefik Türk Birlikleri en kısa sürede açıklamalarını yapacaktır, Polonyalıların bölgesini de yine buradan biz bildireceğiz.

Tüm takipçilerimize saygılarımızla,
    Nazdrovia!
    Ulan adamlar bolgenin adini bile degistirmis cof yapmis udjfjfj guzel kafalar...

Toplam 28 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 1234513 ... SonuncuSonuncu