Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Travian PLUS Hakkında

Uye Rutbesi

Varsayılan Travian PLUS Hakkında

merhabalar akadaşlar.
    Ben Oyunda Yeniyim 2 Haftadır Travian Oynuyorum Pek Bilgim Yok ama Bazı İşlemlerde Hata Oldugunu Düşünüyorum.
    Travian PLUS Kullanıyorum Normalde 1 Satte Kurulan İnsaat %25 İzledigim Halde 1 Saat 25 Dakika Oluyor Ve 2. Kuracagım İnsaatte 1 Saat 35 Dakika Dedigi Gibide %25 İzliyorum 3 Saat 15 Dakika Oluyor Bunun Hata Oldugunu Düsünüyorum Merkez Binası 11 Kademe Oldugu Halde Ve Plus Var Ama Sonuc Resimdeki Gibi...

Alıntı nt1 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    merhabalar akadaşlar.
    Ben Oyunda Yeniyim 2 Haftadır Travian Oynuyorum Pek Bilgim Yok ama Bazı İşlemlerde Hata Oldugunu Düşünüyorum.
    Travian PLUS Kullanıyorum Normalde 1 Satte Kurulan İnsaat %25 İzledigim Halde 1 Saat 25 Dakika Oluyor Ve 2. Kuracagım İnsaatte 1 Saat 35 Dakika Dedigi Gibide %25 İzliyorum 3 Saat 15 Dakika Oluyor Bunun Hata Oldugunu Düsünüyorum Merkez Binası 11 Kademe Oldugu Halde Ve Plus Var Ama Sonuc Resimdeki Gibi...
    Dostum yanlisin var ilk insaatin uzerine ekliyor sureyi yani iki insaatin bitimi 3 saat 15 dk suruyor
    Şarabı sevmemiz üzüme olan düşkünlüğümüzden değildi, biz hep ezilenden yanaydık...

Uye Rutbesi

anladım. peki bana söylermisiniz ben internet cafeciyim bütün zaman onlineyim ve bu plusun benim icin faydası nedir ?? aynı anda 2 insaat yapamadıktan sonra bu plusun anlamı nedir ?? gold alacagım yakında umarım ondada sacma bir düzen yoktur... bende plus tam anlamıyla saçma ..