Toplam 5 Sayfadan Sayfa 5 İlkİlk ... 345
Toplam 48 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 48 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Safiren'in Köşesi

Alıntı ZoReL kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    berkay bak biri oltaya gelmiş bile sanıyo anlamadığımdan soruyom hey yarabbim ben ne suç işledim de geri döndüm şu oyuna forumu yasaklıyorum kendime bundan sonra yoksa bırakıcam vazgecicem abi oynamaktan son anda.

Berkay ilk yılında yapardın sen bu tespitleri sırf türk ve erkeksin diye begenmez üstüne karalarlardı valla
    Oltaya hep sen geliyorsun da fark edemiyorsun. Karsinda ki insanlarda en az senin kadar dusunuyor zorel efendi.

keske donmeseydin gulen yuz den sonra hafızalarda farkli yer etmissin öyle diyorlar....
    x-ray tarafından (09-06-2017 Saat 06:44) değiştirildi.
    TSK | TheRovels
    TURNUVA 2x
    Türkiye Birlikleri

Alıntı Razor&Dante kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Peti Macar Lider

Turnuvada yeni bir birlik cevapların kısa olmasının sebebi bu.

Sorularım

1. Birliğinizden bahsedermisiniz ? Ne kadar zamandır turnuvada varsınız ? Geçmişte kimlerle birlikteydiniz ?

2. Bu sene eleme grupları hakkındaki düşünceleriniz ?

3. Alman Grubu hakkında ne düşünüyorsunuz ?

4. Önümüzdeki finallerde kimlerle olacaksınız ?

Cevaplar:

1. Şimdiki takımımız yeni ve ilk kez katılıyoruz.

2-3. Asıl amacımız eğlenmek ve elimizden gelenin en iyisini yapmak

4. Şuan da bunun kararını vermek için çok erken şimdilik elemelere odaklanacağız

Gonef Polonyalı Bir Lider

Sorularım :

1. Turnuvaya geri dönüşünüzü dört gözle bekleyenler vardı. Neden turnuvaya tekrar katılma kararı aldınız ?

2. Forumunuzdaki yazınızı okudum. Zaten Final programınız varmış sanırım.

3. Bu sene başlangıçta ne düşünüyorsunuz ve seçildiğiniz TÜRK serveri hakkında ne düşünüyorsunuz ?

4. Elemelerdeki planlarınız hakkında ne diyebilirsiniz ?

Cevaplar :

1. İki yıl peşpeşe Polonya serverinde oynamamız "Polonya Kupası" mücadelesi gibiydi. Birbirimizle savaşıyor ve gayet eğleniyorduk. Son serverdan sonra yeni birşey denemek ve hep beraber oynama fikrini ortaya attık. Bu konuda çok olumlu düşünüyorum. Bu sefer TP olarak oynamayacağız. Yeni bir isim ve daha becerikli liderlerle oynayacağız.

2. Tabii ki de planlarımız mevcut ve eleme boyunca farklı fikirleri tecrübe edeceğiz.

3. Bu server konusunda gerçekten heyecanlıyım. Birleşik Türkler ? Bu bana çok yeni birşey. Son Finalleri izledim ve gayet başarılı buldum. Çok merak ediyorum nasıl olacak. Çin - hatırladığım kadarıyla Çinli oyuncular çok hoş insanlar , onları tekrar görmeyi bekliyorum. Ne yazık ki Şili hakkında fazla birşey diyemeyeceğim. Onlar hakkında birşey bilmiyorum.

4. Çok fazla değil. Bu bir Sır

Makaveli , France

Sorularım:

1. Fransa geçen finallerde beklenmeyecek seviyede sessizdi , Ne oldu ?

2. Diğer grup eşleşmeleri hakkında ne düşünüyorsunuz ? Gözünüze ilgi çekici gelen birileri var mı ?

3. Final ve Elemelerde kimlerle organize olacaksınız ?

Cevaplar:

1- Fransa geçen server çok gergin bir eleme geçirdi. Bu da bir çok oyuncunun ayrılmasına sebep oldu. Ve de hem kalite hemde sayı manasında az oyuncuyla katıldık. Dolayısıyla benim takımım ve diğer 2 FRANSIZ takım liderleri bu konu hakkında daha fazla mesai harcadık.

2- Hangisinin daha ilginç olduğu hakkında görüşümü bildirmeden önce her bir grubu değerlendireceğim.

-International English server: Geçen sene Arapların buraya geldiğini ve güzel Yunan takımı HellasDT ile harika bir mücadele verdiğini gördük , fakat Araplar , Yunanlara karşı mücadele ederken çok fazla stratejik olamıyorlardı. Araplar daha fazla oyuncuyla ve daha fazla taktikle buraya gelecek olan ülkelerin bilet şansını azaltma gayesiyle gelmeliler

- International Arab server: Burası hakkında diyecek fazla birşey yok

- Groupe A: Ben Rusların burada yapayalnız kalacağına gerçekten inanıyorum ve Çekya takımları gibi takımlar ya D grubuna yada Uluslararası gruba gideceklerdir eğer belli başlı ülkelerle zaten irtibata geçmişlerse.

- Group B: Diplomasi kazanacaktır. Şu bir gerçek ki Almanlar çok zorlu bir süreçten geçiyorlar ve takımlarını bulma konusunda zorluk çekiyorlar. Fakat mücadele bu eğriyi tersine çevirebilir ve kendi serverlarında birşey yapabilirler.

- Group C: Potansiyel olarak en iyi ikinci eleme grubu olacak tabii eğer diğer birlikler Türklere karşı sıkı savaşırsa.

- Group D ise kesinlikle tamamıyla daha fazla oyun gerektiren bir server olacak. Bunu yalnızca burada oynayacaağımız için söylemiyorum şartları böyle. Emerik bize burada bazı Ukraynalılarla birlikte DACIA lıların olacağını söyledi Belki de Çekyalılar buraya gelecek Ruslarla olan iç problemlerinden ötürü

Son olarak en uygun serverlar sıralamamı D>COM>C yaparak bitiriyorum

3- Biz Yunanlarla ve Natassa ve Thomas ın liderlik ettiği Danimarkalılarla birlikte oynayacağız (HellasDT ler değil) Burada başka takımlarda olabilir ama henüz ilan edilmedi. Kesinlikle grup D de başarılı olmak için elimizden geleni yapacağız ve rakiplerimize ellerinden gelenin en iyisini yapmalarını salık veriyorum , çünkü buna gerçekten ihtiyaçları olacak.

Final için bekleyelim ve görelim
    Geçen turnuvanın Macar Lideri tam bir çılgındı Alman ve Vietnamlar bile şaşırıyordu aşırı agrefsif ve dengesizdi Bana karşı savaş kararı almış gizlice Vietnam ve Almanlar ile. Onlarda gelip bana söyledi ve benim yanımda durdular. Macar tek kaldı. Sonra hizaya geldi.

Bizden depo tılsımını çalmışlardı. Geri verdiler. Üstüne de çılgın ve 1/2 hız tılsımı da verdiler. Bize karşı bir ön yargıları vardı (Genel Türk ekibi) onu kırdık.

Bu yeni Lider geçen oynayan mı acaba, yoksa sıfırdan mı gelmiş anlarız.

Polonyalılar Çok sıkı. Güzel bir ekip kurmuşlar gibi görünüyor.

Fransız liderin HellasDT ile anlaşmayacağını özellikle belirtmesi çok iyi. Onlar Rus yanlısı çünkü. Fransızların bu sene daha iyi işler çıkaracağını düşünüyorum turnuvada.

Romanya nın bu yıl çok güçlü olmayacağını düşünürsek, bizimle beraber olmayan arkadaşlar Fransızlar ile ittifak yapabilirler. Bu çok başarılı olur diye düşünüyorum.

Uye Rutbesi
    Razor&Dante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sayın arkadaşım, Yanlış anlamazsan ne anlatmaya çalışıyorsun onu açıklarmısın. Herkezin dili olayım biraz fransız kaldım da. Tamam itiraf ediyorum kibarlık yaptım
    düzeltiyorum fransız kalacak kadar bile bişey anlamadım. Baştan söylim mesajların gibi uzun olacaksa cevaplamaya bilirsin. Hatta rica ediyorum cevaplama o zaman.
    s6 sabretooth olduğuna inanmıyorum. imzanda gördüm ama onunla muhabbetimiz vardı. Bunların tamamı çeviri diğer birlikler hakkında bilgi sahibi olabilmemiz adına.

...Biz Varsak Siz Yoksunuz...
    Kara Kalpaklılar

Uye Rutbesi
    ZoReL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Razor&Dante kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    s6 sabretooth olduğuna inanmıyorum. imzanda gördüm ama onunla muhabbetimiz vardı. Bunların tamamı çeviri diğer birlikler hakkında bilgi sahibi olabilmemiz adına.
    neden inanmadın ki sabretooth olduguma bende onu anlamadım.
    s6 da -+ da oynadım 2005 veya 2006 idiserverın en büyük ordusu bendeydi hep server boyu 1. sıradaydım Sancak birliği genel baskanıydım server sonuna dogru birliğimden kafa oyuncuların 30 kadarı ayrılıp hepsi aynı anda bana saldırdı 3.400000 kesim yapıp caktım merkezi aralara girerek 5 nufusta kurtardım orduyu. ++ da academy birliği vardı başkanı keladam yakın dostumdu onlarlada bırlesmeydık zaten -- de çahra ve eldarlar vardı orda da eldar team la sero yakın dostumdur tanırsan sor hepsine değilmiyim o muyum. +- de arat vardı gercek bir birlikti aratlar kişilik sahibi hepsi. onlar kurdu wowu wowcularıda la liga idi. bu kadarı yetmezse sor ogren her sözümüzün arkasındayız baskasının hesabını imzaya koyacak adamda degiliz sen cihana sor bizi ilk 2x de ben overload nickini kullanırken tery26 cihanla oynadık ben -+ baskanıydım yine hatta 1453 birliği iken beni kırmayıp TR yaptı birlik adını birlestik server sonuda benim birliğim kurdu wowu cihanda destekledi wowu yıkılınca.
    ondan bir server önce s4 de tanışmıştık slayer boxer ile oynadı iki ay ben yine genelbaşkanıydım cihanın ve 20 yasında genel baskanlık yapar hakkını verirdi cihan daha sonraları.
    sabretooth s6 overload x2 MEYRA s11 The godfather S12 myself s7
    Nasıl olur da deniz, köpeğin ağzından pislenir, Nasıl olur da güneş üflemekle söner?
    Akılı olmayana neylesin sakal, kayışı tarladan götürür çakal.

s6 da -+ da oynadım 2005 veya 2006 idiserverın en büyük ordusu bendeydi hep server boyu 1. sıradaydım Sancak birliği genel baskanıydım server sonuna dogru birliğimden kafa oyuncuların 30 kadarı ayrılıp hepsi aynı anda bana saldırdı 3.400000 kesim yapıp caktım merkezi aralara girerek 5 nufusta kurtardım orduyu. ++ da academy birliği vardı başkanı keladam yakın dostumdu onlarlada bırlesmeydık zaten -- de çahra ve eldarlar vardı orda da eldar team la sero yakın dostumdur tanırsan sor hepsine değilmiyim o muyum. +- de arat vardı gercek bir birlikti aratlar kişilik sahibi hepsi. onlar kurdu wowu wowcularıda la liga idi. bu kadarı yetmezse sor ogren her sözümüzün arkasındayız baskasının hesabını imzaya koyacak adamda degiliz sen cihana sor bizi ilk 2x de ben overload nickini kullanırken tery26 cihanla oynadık ben -+ baskanıydım yine hatta 1453 birliği iken beni kırmayıp TR yaptı birlik adını birlestik server sonuda benim birliğim kurdu wowu cihanda destekledi wowu yıkılınca.
    ondan bir server önce s4 de tanışmıştık slayer boxer ile oynadı iki ay ben yine genelbaşkanıydım cihanın ve 20 yasında genel baskanlık yapar hakkını verirdi cihan daha sonraları.
    Keladama a söyle abi Charger in selamı var d

Muti Almanların açıklamasını ekle gözüm. Tamam bu son olsun diyorum ama öyle tatlı yazıyor ki adamlar, paylaşılması lazım.

Ama bu son, başka ekleme tamam

sabretooth olduğuna inanmayan arkadaş neden inanmadı bilmiyorum ama o olduğunu teyit edebilirim eski eldar başkanı olarak ( gerçi o olduğundan şüpheye düşmedim değil ,meşhur s8deki tavırlarından sonra o ayrı )

Uye Rutbesi
    Razor&Dante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Kuşçubaşı Cemil kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    sabretooth olduğuna inanmayan arkadaş neden inanmadı bilmiyorum ama o olduğunu teyit edebilirim eski eldar başkanı olarak ( gerçi o olduğundan şüpheye düşmedim değil ,meşhur s8deki tavırlarından sonra o ayrı )

O zamanki sabretooth un s8 deki zorel olması...

Ceceli nin Eşini boşayıp Selin İmer le evlenmesi...

Vay arkadaş...

İnandım...

s6 tassadar & keladam ın temsilcisi , sivrisinek ve Romans hesaplarının sahibi...

...Biz Varsak Siz Yoksunuz...
    Kara Kalpaklılar

Toplam 5 Sayfadan Sayfa 5 İlkİlk ... 345