Toplam 5 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 48 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Safiren'in Köşesi

Alıntı hayaligenc kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    bende oynarım belki finalde ))
    Bende def bascek adam bakiyodum tam xd
    Emperor of HZZ/Mer-And&KaSiS /// TR Eleme - For Larathian /// iso

Smod & Event Manager
    Forum Super Moderatoru

hayaligenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

safirena abladan ses seda yok heralde )))
    __нαуαℓιgєηc__
    $єηισя $üρεƦ ʍøδαƦεтöƦ & ευεπт ʍαπαĝεƦ
    тяανιαη тєαм – тя

Alıntı Nicholai Hel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Federal ajan hayali imdb 9.9 tür polisiye/dram.

Ruhum özlem duyuyor, baharsız geçen yıllarıma...
    by hayaligenc

Uye Rutbesi
    rüzgar46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı hayaligenc kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    safirena abladan ses seda yok heralde )))
    Toprağı bol olsun

Alıntı Razor&Dante kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar biliyorsunuz geçen final boyunca Com forumunda Safiren isimli bir kullanıcı gayet güzel ve tutarlı gözlemlerini sunmuş bir çok noktada serverları nasıl analiz edebileceğimiz konusunda da yol göstermişti. (Şimdi burda bi bay ego gelir "ben daa iyi yaparım" der , Onu da ayrıyeten bozarım)

http://forum.travian.com/showthread....=1#post1990354

Safiren yine köşesine geçip başlığını atmış ,

Ben bizi ilgilendirebilecek analizlerini çevireyim de hiç yoktan belki bu da ekstra bi bilgi biz bunu kullanırız dersiniz ;

O listede Host olarak görünmemiz açıkçası serverların kapanıp kapanıp açılma olaylarını açıklar nitelikte aslında sanki. Bir yandan da korkutmuyor değil hani...

Başlayalım şu işin incelemesine ;

1. .com server çekiliş içine katılmamış , buraya aslında bir iki birlik gitse burdan da bilet kapsak daha iyi olur gibime geliyor. Bakın bu çok önemli ! Baktın ki bizim Türk gruplarından bize sıra gelmez mantığı yürütüyorsunuz o serverda gayet başarılı işler çıkartılabilir...

2. Arap serveri için ise domine edeni hep aynı birlik olduğundan rakibi com da takılmış diye bahsini geçirmiş.
    GELELİM GRUPLARA

GRUP A : İsveçli kankaları Def&Dest ile götürdüler diyor ama gruba baktığında sanki bunlar tüm ticket alanları içlerine katarlar gibime geliyor. Aha buraya yazıyorum.

GRUP B :Hacı abiler bu gruptan geçen sene olduğu gibi müttefik çıkartırsak tadından yenmez , Alman ve Macarlar ile geçen sene güzel ilişkiler geliştirmiştik , ki zaten Safiren de burada diplomasi olmadan bu serverın galibi olamazsın diyor o takımlar için.

GRUP C :
    Eveeet geldik mi Travian tarihinin en Game Of Thrones kısmına , Safiren reis der ki ; Burası çok karışacak vaziyet alın ,

Safiren le konuşmamız + burada yapmış olduğu yorum da çok önemli ; kadın diyor ki

"YILLAR SÜREN KAOS UN ARDINDAN TÜRKLER BİRLİKTE İŞ YAPMAYI BAŞARDI GEÇEN SENE"

Bu refere edilen cümle "aha dayıya sor" referansı değil , gerçek bu sevsen de sevmesende geçen sene ki emekleri underestimate edemezsin !

TP ler kim ? Bu konuda aydınlatmanız lazım çünkü bu arkadaşlar herkimse biraz zorluk çıkartacaklarını ima etmiş geleceklerine dair dedikodular varmışşş...

Polonyalılar güzel oyun oynuyorlar onu biliyorum. Bir de kızları güzel.

GRUP D : Hacılar burda Fransızlar , geçen server bir kısmını aramıza kattığımız Endonez ve Portekiz liler var. Aha Amerigalılar Onlarla kontağı kurarım hacılar 3 sene onlarla birlikte oynadım inşallah taraf ederiz onları da. Burası tatil köyü gibi olacağa benziyor.

Bunun yanısıra

Çin , Vietnam ve tabii ki Rus-Sever Taylan abiler ve eskilerden DACIA lılar seçilmiş 12 içinde değiller. Onlar seçecekleri servera göre şekil yapacaklar sanırım.

Ayrıca son satırda demiş ki bazı eleme serverlarında 4 5 köy atmak bile yeterliyken bazılarında saldırı puanıyla geçersiniz ancak demiş , amaaaa TURK serveri işler öyle olmamış sanırsam <3
    __________________________________________________ ______________________________

Şimdi benim değerlendirmeme gelecek olursak bu sene zorlu bir dönem , bana soran herkese kimin stratejisi mantıklı geliyorsa onu seçin diyorum. Sonuçta COF ve ADAMUS kendilerini kanıtlamış ve gayet kaliteli birlikler.

COF geçen sene gayet başarılı bir çizgide ilerledi. Benim şahsi görüşüm ortak paydada buluşup ADAMUS ekibininde aynı çizgide hatta gözlemci olarak bir dönemde olsa plana uymak olabilir (Bak bu benim şahsi görüşüm , mantıklı gelen bu bana göre) Ki geçen sene kafamda bir ton soru işaretiyle girdim lan COF a , adam toplarken bile bi halt yapamazlarsa falan düşüncem vardı , adamlar benim hesabıma benden iyi baktı.

Onu geçtim ,

Dışarda kalan eyyorlamam gereken bi kaç birlik var , gereksiz milliyetçilik takıntınızı bi kenara atın , Dünya küreselleşti tatlım , en vatanperver geçineniniz kaçakçı Tamam tamam sustum...

Hadi öpüyore...

Gece gece bu kadar benden...

devamı gelecekmi?
    Bu acı geçiyo mu ?

Uye Rutbesi
    Razor&Dante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Analizlerini yaptıkça burada paylaşacağım hiç yoktan diğer torbalar hakkında da bilgimiz olur ,

Kendi fikirlerimi ise Fikrinizi Almak İstiyorum minvalinde bir konu açmıştım oradan devam ederim

...Biz Varsak Siz Yoksunuz...
    Kara Kalpaklılar

grupların detaylarını , kim nereye ne amaçla gidiyor yazayım mı?

Bu final turnuva tarihinin en kanlı finali olacak.

şu en milliyetçi geçinen kaçakçı hikayesine takıldım birisi bu konuda aydınlatabilirmi
    milliyetçi geçinen vatan hainidemi var burda

Alıntı HANBİRLİKLERİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    şu en milliyetçi geçinen kaçakçı hikayesine takıldım birisi bu konuda aydınlatabilirmi
    milliyetçi geçinen vatan hainidemi var burda
    Olmaz mı reis uranyumcular var aramızda ahhaha )))

Alıntı Kenpachi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Olmaz mı reis uranyumcular var aramızda ahhaha )))

ne yapıyormuş yani türkiyede uranyum var bunu bulup yabancılaramı satıyormuş

Alıntı HANBİRLİKLERİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ne yapıyormuş yani türkiyede uranyum var bunu bulup yabancılaramı satıyormuş
    Yok rusyadan kaçırıp istanbula getirip yakalanmış. Sene 94 gibi. Google den yazınca çıkıyor zaten. ))

Toplam 5 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 ... SonuncuSonuncu