Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Emek hırsızı Sakarya54

Uye Rutbesi
    Chancellor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Varsayılan Emek hırsızı Sakarya54

Herkese hayırlı Ramazanlar. Öncelikle biliyorsunuzdur, bağları bir anda koparan Kurt birliği ve atılan iftiraları. Bu bir oyun, ama bu oyunu atılan iftiralarla oyundan çıkaran insanlar var ve Sakarya54 adlı şahıs var. Geçen haftaya kadar, aaluvme hesabına gelen saldırılar olduğu için, bizden saldırıya detaylı bakmak adına şifre istedi, güvendik, birlik arkadaşımız dedik, verdik. Bu sabah hesabı devir alıp kullanan arkadaşım giriş yapmaya çalışınca şifrenin değiştiğini görüyor. Mesajlar attık oyundan, geri dönüş alamadık. En son telefondan ulaştım arkadaşa, adam ben yaptım diyor ve pişkin pişkin gülüyor. Yaptığın cahillik diyoruz, geri istiyoruz eski günler adına, bu sefer de takmıyor. Hem çalıyor hem de yaptığını söylemekten çekinmiyor bu arkadaş.

Bunun bir oyun olduğunun bilincinde olduğum için ayrılan arkadaşlara asla bir şey diyemem, özellikle Tulpar abim yeri ayrıdır. Ama böyle insanların oyunu oynadığını görünce soğuyoruz istemeden. Ortada kaç aylık emek var.
    Yapılan konuşma özel platformda olduğu için burada yayımlamam yasak ancak kanıt olarak ekran görüntülerini isteyenler SeaDevıL'e ulaşabilir. Bizzat
    ona da gösterdim

Allah hırsıza lanet etsin, bir miğfer çalar onun yüzünden eli kesilir, bir urgan çalar onun yüzünden eli kesilir¬Buhari (6644) Müslim (1687/7)

Banned Yasaklı Kullanıcı

Arkadaş savunulduğu için kısasa kısas ile yanıt verilmiştir. Bu sefer bizden bilsinler.

Hemen ayni saniye de bir hesap acip 10 dakika sonra cevap vermekde bir hiz tabi basaridir buda
    PADRONE / S2 VATAN

Uye Rutbesi

Alıntı ((PADRONE)) kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Hemen ayni saniye de bir hesap acip 10 dakika sonra cevap vermekde bir hiz tabi basaridir buda
    27.02.2017

yokmu bu hesabın bir maili gençler
    mail yoksa hesap multidir

Uye Rutbesi

anlamadım?

Multi multi
    PADRONE / S2 VATAN

Uye Rutbesi

Multi multi
    Ne diyosun?

Uye Rutbesi

Alıntı HANBİRLİKLERİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    yokmu bu hesabın bir maili gençler
    mail yoksa hesap multidir
    Güzel sormuşsun bu cevabı padröne adlı arkadaşa ithafen yazıyorum hesabın maili var, sonuçta devraldık. Ama bu Sakarya54 adlı arkadaşın yaptığını ortaya koymaya geldik. Önemli olan hesabın mailinin olup olmaması mı padröne? Nasıl bir iğrenç insansın sen? Sakarya54'den bahsediyorum. Alınmaca yok.

Özetle burada vermek istediğimiz böyle bir girişim var, ve inanılmaz yüzsüzlük var. Adama diyoruz hani gerek yok uğraşmaya ver de girelim, adam diyor 'yalan oldu '

Sakaryasi firati yok bu isin arkadas ne oldugunu herkes iyi biliyor daha kac kisinin emegi gidecek. Ha bizi cokmu.baglar sevdigimiz 5-6 kisi disinda bizi baglamaz biz zaten o eli bir daha sıkmayacaktik
    PADRONE / S2 VATAN

Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu