Toplam 4 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: -ZoReL+

ss atta görelim aga trolleme elalemi
    ​NapoleoneX ~ Spectre

en son s8 de kendi birliğindekiler sana katlanamayıp sana saldırınca oyunu bıraktı arkadaş tek bir hesapla (TnR) başacıkamayınca oyunu bırakmıştı kaç tane multi açtın beraberınde onuda yazda ona göre oynasın s4 dekiler..

Alıntı aruna kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    en son s8 de kendi birliğindekiler sana katlanamayıp sana saldırınca oyunu bıraktı arkadaş tek bir hesapla (TnR) başacıkamayınca oyunu bırakmıştı kaç tane multi açtın beraberınde onuda yazda ona göre oynasın s4 dekiler..

kanka s4 dekilerin başına bela olmaya açmış anlaşılan
    şuan başı küçükken ezmeli yıksınlar geçsinler ötelesinler

Alıntı HANBİRLİKLERİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    kanka s4 dekilerin başına bela olmaya açmış anlaşılan
    şuan başı küçükken ezmeli yıksınlar geçsinler ötelesinler
    dururmuu oo baksana sımdıden hesap satan varmı demeye başlamış neyse s8 de iyi yıkmıştık buradada yıkarız kanka

dururmuu oo baksana sımdıden hesap satan varmı demeye başlamış neyse s8 de iyi yıkmıştık buradada yıkarız kanka
    yık geç kanka kıvransın

Alıntı ZoReL kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merhaba s4 oyun arkadaşlarım, 3 yıl aradan sonra tekrar merhaba travian
    -/+ yine oyunda tüm dostlara saygılarımla duyrulur, Burdayım...
    Hesabı dün açtım aslında açmazdım hemde server açılalı 20 gün olmuş iken görülmüş şey değildir ama bir an esti diyelim. Bir esintiylede tekrar vazgeçip silebilirim hesabı ama şimdilik burdayız bakalım. Aslında şuan bu yazıyı yazma nedenimde bu sanırım belki birkaç eski dost devam etmemi sağlayabilir şimdiden sıkıldımda diyebilirim.
    Herkez 3. köyleri atmış belki 4 atanda vardır ben daha nufus bir dedim bakalım tanıyanlar bilir ki bir ay içinde hiç şüpesiz ilk 5 de olacağım ve server boyu burada devam edeceğim ama 20 gün geriden çok uğraştıracak bu noktaya ulaşmak zoruda severizde 3 yıl ara verdikten sonra başlayan çokta kolay vazgeçip siler.
    Bu nedenle iyi durumda fazla hesabı olan veya devretmek isteyen arkadaşlar olursa travian kuralları içerisinde köyden bana yazabilirler.
    Bu sayede belki travian tarihine geçmiş 5 oyuncudan biri sayılan en eski oyuncu ve ilk ve hep Genel Başkanlardan -/+ oyuna kazandırmış olurlar. Her sözümüzün arkasındaydık bugune kadar yine öyle olacağız aklınıza takılan her kelimemiz için izleyin ve görün. Tabi s4 de kalabilirsek...

Biz burada iken -/+ da artık hiçbirşey eskisi gibi olamaz.
    (you will see)

iyi oyunlar...
    ZoReL
    oo kadir abi valla bilsem bende başlardım gelir seni ve birlikte oynadığın tüm hesapları yıkar giderdim. Ne şanslısınki başka yerde oynuyorum şuan.
    Aziz-Hamsicik

Alıntı Aziz53 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    oo kadir abi valla bilsem bende başlardım gelir seni ve birlikte oynadığın tüm hesapları yıkar giderdim. Ne şanslısınki başka yerde oynuyorum şuan.
    oo aziz gardaşım canını yerim

oo aziz gardaşım canını yerim
    akıllanmamış bu ZoReL galiba hala oynuyor
    Aziz-Hamsicik

Alıntı Aziz53 kullanıcısından alıntı Mesajı göster

kardeşim mesajına başlama şekline şöyle bir baktım vay be dedim bununda seveni varsa yok artık
    sonra mesajının devamına indiğimde sesli güldüm

yokmu şu ZOR EL i seven kimse

Toplam 4 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 SonuncuSonuncu