Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Selam arkadaşlar .

Varsayılan Selam arkadaşlar .

TR Sunucusunda oynamak istemeyip yabancı Speed Server'da oynayacak olan arkadaşlar var ise bir toplanalım istiyorum.Whatsapp gurubumuz olsun gülünsün eğlenilsin yabancıları yıkalım maksat gırgır şamata yanında da çay yerine oyun olacak

Eğer varsa böyle düşünenler toplanalım.

Bende böyle bir oluşum bakıyorum

takipp+++++

++++ takipteyiz

bende varım beraber açalım ama serverin en başında açalım geç kalmayalım tokmak kesmek çok zevkli oluyor

Yokmu kimse haydi toplanalım herkes el atsın

Herkes elemede. Ama yakındır hesap silip 3x e geçen çok olur diye tahmin ediyorum

Hiç kimse yabancı serverları takip etmiyor sanırım tr de de 3x e çok var gibi. Bir speed server bulup beraber girelim

Eleme serverında sıkıntıdan ölmek üzereyim bütün türkler aynı konumda kimse birbirine yağma atamıyor. Çinli Polonyalı vs de yok. Herkes ekip biçiyor cermenler 0 tokmak geziyor insanlar nasıl dayanabiliyor buna

Alıntı Antonius kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Eleme serverında sıkıntıdan ölmek üzereyim bütün türkler aynı konumda kimse birbirine yağma atamıyor. Çinli Polonyalı vs de yok. Herkes ekip biçiyor cermenler 0 tokmak geziyor insanlar nasıl dayanabiliyor buna
    ispanya speed var 4 gün olmuş açılalı. beraber oynayalım mı ? ayrı hesap yada ortak bir hesap

Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu