Toplam 21 Sayfadan Sayfa 1 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 201 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nasıl olcak serverdaki bu durum

Uye Rutbesi
    TinkieWinkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Varsayılan Nasıl olcak serverdaki bu durum

arkadaşlar jexx isimli oyuncuya 5-6 kişi operasyon yaptık operasyonun planı ve işleyişi şöyleydi önden 5 kişi girecekti en son büyük orduyla ben girecektim yıkacaktım. Ancak server patladı ve saldırılardaki sıralamalar değişti benden önce girmesi gereken hesaplar benden sonra girdi. Şimdi bizim bu kaybımızı kim karşılayacak kim düzeltecek? Yapılan bu haksızlığı kşm giderecek? Neden yoldaki askerlerin giriş sırası karıştı. Madem sırası karışacaktı neden barış süreci uygulanmadı yoldakilere

moderatöre not: bu konuyu da kapatmayın insanlar mağduriyetlerini de yazabilsin buraya. Bu konuyu da kapatacaksanız benim forum hesabımı da silin lütfen

Evet neden konular kapaniyor. Madem kapaniyor bir tane konu acsinlarda herkes orada konussun boluk porcuk heryer darbe gunu sonrasi Turkiye gibi . Hem oynatmiyorlar hemde yazdirmiyorlar Napsin adam kime yazsin anlatsin travianda yasadigi sorunu elbette gelip foruma yazacak gidip annesi babasina mi anlatsin

Uye Rutbesi

Annem babam da çok anlar ya �� Askerlerim öldü desem televizyonu açar kaç şehit var diye ��
    Alıntı Nozzle(-_+) kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Evet neden konular kapaniyor. Madem kapaniyor bir tane konu acsinlarda herkes orada konussun sboluk porcuk heryer darbe gunu sonrasi Turkiye gibi . Hem oynatmiyorlar hemde yazdirmiyorlar Napsin adam kime yazsin anlatsin travianda yasadigi sorunu elbette gelip foruma yazacak gidip annesi babasina mi anlatsin

Uye Rutbesi

İşine gelmeyenı KAPAT SONRA ÖZGÜRLÜĞĞĞĞĞ diye bağır

Yok mu şöyle traviana benzer daha kaliteli bir oyun ya ? Burayı bıraksak da orda devam etsek
    Conqueror ( COF -RH ! )

Alıntı conqueror41 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yok mu şöyle traviana benzer daha kaliteli bir oyun ya ? Burayı bıraksak da orda devam etsek
    Harbi mi soruon yoksa tehtid mi etmeye calision

Alıntı Nozzle(-_+) kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Harbi mi soruon yoksa tehtid mi etmeye calision
    Vaziyet alın burası karışacak
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  a296f22dfdb480bb13311adfd5140772.jpg
Görüntüleme: 39
Büyüklüğü:  93.7 KB (Kilobyte)

Uye Rutbesi

Travian kaliteli mi ??
    Alıntı conqueror41 kullanıcısından alıntı Mesajı göster

travian artık ölmüş zaten coğu kisi hatır için oynuyor bu nasıl büyük bir hata

Abi askerler neden köye gelmiş bu kadar korkak asker görmedim hemen köye kacıyolar
    S1ELDARİONS9KBonur26,S81000atlıcanon,s7Mhkfnyssa,tony09,s10akıncılar,x21x21x,royalflus h,mreko,zpoker,camelabi3x Nefer wang yu başkan,----GB----,gündüz yürüyen,s16 Lords eskişehirli_26,s18 badboys 300tm kasırga eskişehirli_26,s5 wowc zeynep26,gamlıbaykuş.

Toplam 21 Sayfadan Sayfa 1 12311 ... SonuncuSonuncu