Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SIR Birlikleri Ve SÜVARİ Birlikleri Yan Köy Problemi

Varsayılan SIR Birlikleri Ve SÜVARİ Birlikleri Yan Köy Problemi

Arkadaşlar herkese merhabalar. Bu mesaj SIR Birliklerinin yönetim kadrosu adına tarafımca yazılmaktadır. Bizzat benim davetim doğrultusunda SÜVARİ Birliklerini temsilen Maskeli Süvari aramıza katıldı ve yaklaşık 3-4 gündür süren yan köy meselesini enine boyuna tartıştık. Öncelikle davetimi kırmayıp geldiği için Maskeli Süvariye teşekkür ederim. Bu konu çözüme kavuşturuldu arkadaşlar. Gerekli açıklamayı SIR Birlikleri adına Genel Başkanımız Kuzeyce, SÜVARİ Birlikleri adına da Maskeli Süvari yapacaktır. Herkese iyi oyunlar.

SIR Birlikleri Yönetimi
    xx_delis tarafından (24-05-2017 Saat 16:31) değiştirildi.
    FORZA BEŞİKTAŞ !

Varsayılan Yan köy kuralları

konuyla ılgılı alınan kararlar aşağıdadır. 2 taraf ıçınde tüm uyelerın uymasına dikkat çekiyorum.

1) merkez köyü uzakta olup, yan koyleri rakip birliğin içine yapılanmış ise o köye saldırı serbesttir. (tek merkez 150/150 de dığer 8-10 köy 30/30 vb civarlarında ise)
    2) Yan köyünde casusla defans askerı görünen oyuncunun yan köyüne tek saldırı girilip defans kesilir.
    3) Yan köyünde saldırı ordusu basan hesabın yan koyune (casus raporu alınmış ise veya o oyuncunun başka bir oyuncuya saldırısı esnasında asker görünmüş ise) saldırı ve sıfırlamak serbesttir.
    4) Merkez köy tamamen yıkılmadan yan köye yağma atmak yasaktır.
    5) Tılsım saldırılarında tek hedef ve yanlızca hazine binası seçilecektir.
    6) Bir tarafın oyuncusu, diğer tarafın oyuncusuna yukarıdaki şartların dışında mancınık saldırısı atarsa karşılık vermeden direk kendi yönetimine bildirecektir.
    7) Yönetim grupları sorunu çözemez ise birlik halinde yanlızca 'saldıran' oyuncunun yan köyüne gitme hakkı vardır. (A kişisi B ye saldırdı diye D kişisi Gidip E kişisine saldırma hakkına sahip değildir.)
    8)Cezalar adil bir şekilde iki taraf içinde ortak belirlenecektir.
    9)Kurallar Maskeli Suvari tarafından da önaylanınca uygulamaya konulacaktır.

server 2 ailesine duyrulur.

KURALLARA İKİ TARAFINDA UYMASINI ÖNEMLE RİCA EDERİZ.
    kuzeyce tarafından (24-05-2017 Saat 16:57) değiştirildi.
    SIR BİRLİKLERİ KUZEYCE

Uye Rutbesi

sadece sizin bölge değil server genelinde bu kurallar işlenmeli ve birde merkez köyde sıgınak basıp köy kurtarmaya çalışanlarla ugraşılmamalı yeteri kadar yıkıldıkta sonra yana geçilebilmelidir

Alıntı kuzeyce kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    konuyla ılgılı alınan kararlar aşağıdadır. 2 taraf ıçınde tüm uyelerın uymasına dikkat çekiyorum.

1) merkez köyü uzakta olup, yan koyleri rakip birliğin içine yapılanmış ise o köye saldırı serbesttir. (tek merkez 150/150 de dığer 8-10 köy 30/30 vb civarlarında ise)
    2) Yan köyünde casusla defans askerı görünen oyuncunun yan köyüne tek saldırı girilip defans kesilir.
    3) Yan köyünde saldırı ordusu basan hesabın yan koyune (casus raporu alınmış ise veya o oyuncunun başka bir oyuncuya saldırısı esnasında asker görünmüş ise) saldırı ve sıfırlamak serbesttir.
    4) Merkez köy tamamen yıkılmadan yan köye yağma atmak yasaktır.
    5) Tılsım saldırılarında tek hedef ve yanlızca hazine binası seçilecektir.
    6) Bir tarafın oyuncusu, diğer tarafın oyuncusuna yukarıdaki şartların dışında mancınık saldırısı atarsa karşılık vermeden direk kendi yönetimine bildirecektir.
    7) Yönetim grupları sorunu çözemez ise birlik halinde yanlızca 'saldıran' oyuncunun yan köyüne gitme hakkı vardır. (A kişisi B ye saldırdı diye D kişisi Gidip E kişisine saldırma hakkına sahip değildir.)
    8)Cezalar adil bir şekilde iki taraf içinde ortak belirlenecektir.
    9)Kurallar Maskeli Suvari tarafından da önaylanınca uygulamaya konulacaktır.

server 2 ailesine duyrulur.

KURALLARA İKİ TARAFINDA UYMASINI ÖNEMLE RİCA EDERİZ.

Evet arkadaşlar 2-3 gündür forumda gerilmeler oldu.Birlik olarak bu olayları desteklemediğimizi de belirtmiştik.Oturduk konustuk nedir ne değildir ,önce yapılanlara veya kisilere bağlı kalmadan zaten herkesce bilinen kararları yazıya döktük.Bundan sonra bu kurallara azami uyulacaktır.

Birliklerimize ally geçeceğim.Kuralların uygulanması sürecine uyum icin 24 saat uygun bir süredir .Herkese iyiakşamlar