Toplam 9 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 85 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çok hasar varmı eyyyy traviannn

Varsayılan Çok hasar varmı eyyyy traviannn

-Süvari-
    KARA KALPAKLI

2 ayarla oyniim dedim baktım serverler cökmüş suan FBI,CIA,SIT,SEA hepsi kapının önünde alacaklar beni heralde

250 Altın yüklesinler herkese tatlıya bağlayalım konuyu

Alıntı Maskeli SÜVARİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    2 ayarla oyniim dedim baktım serverler cökmüş suan FBI,CIA,SIT,SEA hepsi kapının önünde alacaklar beni heralde
    Müco yaptı de ona yönlendir ekipleri
    Conqueror ( COF -RH ! )

Uye Rutbesi

Bu işte bu iş var. Çok dalga geçtiniz muçoyla. Adam şirketi satıp yatırım yaptı siber zımbırtılara iyimi
    Beyinlerimiz savaşsın isterim;ama görüyorumki silahsızsınız bayım.
    BARUTYÜZBAŞI

o değil de bütün hesaplar şaştı nasıl olacak bu iş..tılsıma saldırı var asker ölümleri çoktan başladı sıralı gelenler var ..direk açılırsa kaos olur...
    GEZEGEN1 TR2 VATAN

Uye Rutbesi
    Sinanhoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Server durumu: Öncelikle şu anda yaşanan sorunlardan dolayı çok üzgünüz ve size daha detaylı bilgi vermek istiyoruz. Bu sabah veri merkezimiz bir sorun yaşadı ve bütün hizmetlerimizin çevrim dışı olmasına neden oldu. Şu anda her şeyi eski haline ve çalışır duruma getirmek için çalışmalarımız devam etmekte, ancak tahmin edebileceğiniz gibi, bu biraz zaman alacak.

Bugün gün içerisinde bütün sistemlerimizi yeniden eski haline dönüştürmeye çalışacağız ve oyun dünyalarında aşağıdaki işlemler yapılacak:
    * Oyun dünyalarına erişimin mümkün olmadığı süre içerisinde ölen askerler yeniden canlandırılacak.
    * 1 gün oyun dünyalarına barış süresi eklenecek ve tahılsızlıktan ölümler 2 gün süreyle engellenecek.(WoW seviyesi 97 ve üzerinde olan oyun dünyaları hariç)
    * Bu sorunlardan kaynaklanan zararları telafi etmek amacıyla bir plan hazırlanacak.(Detaylı bilgiler daha sonra)
    Not: Resmi duyuruları ingilizce olarak resmi Travian Facebook Fan Sayfamızdan takip edebilirsiniz.
    Not 2: Oyun dünyaları açıldıktan sonra detaylı bilgileri her zaman olduğu gibi yine forumumuzda sizlerle paylaşacağız.
    Saygılarımızla
    Travian: Legends Türkiye Ekibiniz

Travian Türkiye sayfasından yapılan açıklama bu
    çok geniş çaplı bir operasyonun ortasında iken, askerlerimiz yolda iken serwerlar gitti
    şimdi siz barış süresi diyorsunuz

karşı taraf yaptığımız operasyonun ayrıntılarını görecek, kimin hangi köyünde ne kadar asker olduğunu görecek

sonra biz oyunumuza hiçbirşey olmamış gibi dewam edeceğiz, öyle mi???
    Uzlaşmaya değil, sawaşmaya geldik...
    ڪےiy∂H

Alıntı gezegen111 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    o değil de bütün hesaplar şaştı nasıl olacak bu iş..tılsıma saldırı var asker ölümleri çoktan başladı sıralı gelenler var ..direk açılırsa kaos olur...
    Hocam Facebookta açıklama yapıldı. Serverda 1 gün barış sağlanacak 2 gün boyunca askerler ölmeyecek. Wow seviye 97 ve üzeri olan serverlar hariç. Ama bence yetmez. Hesaplara altın yüklemeleri lazım. Kaç bin kişi mağdur oldu.
    FORZA BEŞİKTAŞ !

Çok buyukmeyin traviani gözünüzde, öyle devasa bir şirket değil,
    Şirketleşmek demek kurumsallaşmış demek değildir,
    Bizim Apt. Altındaki marketi metin abi nasıl yönetiyor ise travianda öyle iste ,

Yerin kulagı vardır derler , Benimde kulagım var
    peki ben yermiyim ? Hayır ! YEMEM

Alıntı VİBE® kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Çok buyukmeyin traviani gözünüzde, öyle devasa bir şirket değil,
    Şirketleşmek demek kurumsallaşmış demek değildir,
    Bizim Apt. Altındaki marketi metin abi nasıl yönetiyor ise travianda öyle iste ,

ahaha analizin dibi

Toplam 9 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu