Toplam 6 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 52 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Komik Anılar

Varsayılan Komik Anılar

Sevgili server 2 oyuncuları. Herkes bu oyunla ilgili komik anılarını anlatsın az eğlenelim gülelim.
    xx_delis tarafından (22-05-2017 Saat 12:52) değiştirildi.

Uye Rutbesi

https://i.hizliresim.com/01ONJV.png

rakibe destek attım ya

Uye Rutbesi
    TR PRİNCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Herşey açıkmı bir kaç fotu atmak istiyorum ozaman hetkes gülme krizine girecek
    ƬƦ ƤƦƖ̇ƝƇЄ

Uye Rutbesi

Alıntı TR PRİNCE kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Herşey açıkmı bir kaç fotu atmak istiyorum ozaman hetkes gülme krizine girecek

Akıt gelsin

Uye Rutbesi
    TR PRİNCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bol bol kahkaha atalım devamı gelecek şuan video yapılıyor bu ufacık bir başlangıç dün wp gruplarında süvari dem kk lere ana bacı küfredenler bugün onlara yanaşıp yarında ortak oynamayı düşünüyorlar öylemi paşam
    Ozaman napıyoruz tükürdüğüü yalamayacan hiç bir zaman ergenleri terbiye edecez.
    hayaligenc tarafından (22-05-2017 Saat 15:11) değiştirildi.
    ƬƦ ƤƦƖ̇ƝƇЄ

Bol bol kahkaha atalım devamı gelecek şuan video yapılıyor bu ufacık bir başlangıç dün wp gruplarında süvari dem kk lere ana bacı küfredenler bugün onlara yanaşıp yarında ortak oynamayı düşünüyorlar öylemi paşam
    Eklenti 18021
    Pehhh komik çocuk. Bu paylaştığın fotoğraftaki yazıyı bizzat ben yazdım. Server başıydı. SÜVARİ birliklerinin bana ve ekibime yaptığı muameleye kızmıştım söylemiştim. Hala da arkasındayım. Ama 1-1.5 ay önce Maskeli Süvari ile bu konuyu konuşmuştuk Gelelim sana komik çocuk. Benim süvarilerle ortak olmak gibi derdim yok kafanı yorma. Turnuva da oynarım orası ayrı platform. Bize ergen diyene bak. Senin gibi komik çocuklar oldukça bana çok makara malzemesi çıkıyor. Devam et atmaya bekliyorum

Eklenti 18021
    Küfür meselesine de gelince. Bilmiyorum benim ettiğim küfürler var mıdır o konuşmalarda inan hatırlamıyorum server başı olan muhabbetler. Şayet varsa da mutlaka haklıyımdır etmişimdir. Rahat ol komik çocuk beni başkalarıyla karıştırma ben tükürdüğümü yalamam. Süvari birliklerinden bazı isimler ile 2-3 hafta önce tanışıp şahsi dostluklar kurdum. Server başı muhabbetleri yeni gibi pişirip gelme önümüze sana iyi eğlenceler.

Uye Rutbesi

bende harbi komik birşeyler gelecek sandım

Alıntı hello world kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    bende harbi komik birşeyler gelecek sandım
    Bırak hocam server başı olan muhabbetleri pişirip önümüze seriyor. Ben kendi adıma söylüyorum o paylaştığı fotoğraftaki yazı bizzat ait. Server başında bana ve ekibime yapılan muhabbetten dolayı söyledim. Hala da arkasındayım. Süvarilerle dost falan değiliz. Onu dost olmak isteyenlere söyle. Şahsi dostluklar ayrıdır onlar her zaman olur. Yeni tanışıp dost olduğum insanlara ettiğim küfürler varsa da haklarını helal etsinler. Eminim ki sizinde konuşmalarınızda bize küfürler edilmiştir. Her neyse ben kendi adıma söyleyeceğimi söyledim. Allaha şükür kimseden korkumuz yok olmaz da. Hele oyun için hiç olmaz

Rez alalım konu güzel

Toplam 6 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu