Toplam 4 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hello World vs xMucopaul

Uye Rutbesi

zuhaha Hello World vs xMucopaul

edilen küfürler bu sefer yanına kalmadı gereken yapıldı.

http://travian-reports.net/tr/report/163999c5728

miço artık yok kardeş

https://www.youtube.com/watch?v=2QXfD6pDTqk
    hello world tarafından (21-05-2017 Saat 10:11) değiştirildi.

Uye Rutbesi

Eline sağlık üstad, eğlenceli duruyor

Uye Rutbesi

Alıntı Garip Süvari kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Eline sağlık üstad, eğlenceli duruyor

Keyif almadık desek yalan olur

Ali yaptığın senin ayıp ! Bak sana sevinenler kim ? Ayrıca aq evladı ne demek sen onu öğren bi , bunu ilk yazıp ne anlama geldiğini bilmeden Müco sovunce mı Ailen aklına geliyor

Uye Rutbesi

oku ümit oku oy yazıyı yazan o siz alışkınsınız belliki küfür yemeye ben alışkın degilim haddini bildirdim bidaha olsa birdaha yapardım

Kanakan da çok değerli şahsiyette arkadaşlar olabilir.Bu değerli arkadaşlarların gözleri kör mü anlamadım .Gerçeği görün artık xMuco kalitesiz, küfürbaz,yalancı bir şahsiyet .Her tebrik Xmuco ya bir tokat güle güle muco

Selam ben shotgun. Kimse neden yaptın ne yaptın demesin. Ümit kimin sevindiği umurumuzda değil. Uçar'ın hesaba aynısını yaptı. Müconundediği gibi kısasa kısas

ümit olayın başlagıncında yoktun , nowayouta durduk yere yan köyüne saldiri cikti bi de öyle bi taktigi var ki hadi arkamdan gelin diyip bi kac kisiyi de arkasina takti. sonra yaptigimiz uyarilara ragmen milleti saldiriya tesvige devam eden müco küfüre basladi ." xx mali" lafini anneye küfür olarak görüp(kendini haklı çıkartacak ya) hello world'a ana avrat sövdü . 1 hafta boyunca bir kişiyi yiktirmamak icin uyumadik o kadar hesap patlattık. hap toz ot içip gelen eleman anamiza söverse karşılığı budur. zaten oyundaki profilini ve birlik duvarindaki yazilari okursaniz bebenin tılsım görmedigi oyun bilgisinin 0 oldugu , gerçek hayatıyla oyun hayatını karıştırıp saçma sapan davranan biri oldugunu anlarsınız. su oyunda kendini adam yerine koyan son insanlarla ana avrat sövüşüyorsa karakteri belli zaten. sv başında kendisine karşı yapılan o kadar trollemeye karşın düşmanin düşmanimiz dedik yedigimiz küfür yaninda ikramiyesi oldu . şu oyunda daha da bunu adam yerine koyacak insan yoktur diyorum.

Uye Rutbesi

ümit iyi hoş fakat saf bir kardeşimiz laf yok ümite

Profili okuyun profili gram akıl yok bu mucoda. şifreyi verdiği adamla arası bozulunca şifreyi değişmeyen keko:P

Toplam 4 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu