Toplam 9 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 88 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Jexx Vs Elit

Uye Rutbesi
    JexxeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Varsayılan Jexx Vs Elit

Herkese merhaba arkadaşlar. Bugün 2.si gerçekleşen yan köy yıkımından dolayı. Artık bu açıklamayı yapma gereği duyuyorum. Ağanın_yeri hesabıyla olan tanışıklığımdan dolayı , benim birlik değiştirmememe ve yönetime gerekli açıklamayı yapmama rağmen arkamdan yapılan entrikalar. Whatsapp'ta gizli kapaklı jexx'i yıksak mı ki. İleride tehdit oluşturur. Bugün mü yıksak yarın mı yıksak acaba ne yapsak. Gibi sözde gizli konuşmalardan sonra bir süre önce Elit çatısından ayrıldım. Kendime bir birlik açtım oyunuma devam ettim. Süvari birliği oyuncusu kesinlikle değilim sadece bu süreçte çıkar ilişkisi dolayısıyla bir anlaşmaya vardık. Elit birliğinden ayrıldıktan sonra neler olmuş bakalım...

Ben daha birlikteyken 1 sektörümdeki oyuncunun hesabını alarak niyetleri belli etmişlerdi zaten
    Varan 1:

Varan 2:

Varan 3:

Varan 4:

Varan 5:

Varan 6:

Varan 7:

Varan 8:

Dikkat ettiyseniz girdiğim her hesabın merkezine girdim. Sonra ne mi oldu hızını alamayan Elit yan köy yıkımlarına başladı.

1.

2.

Buradan tüm Elit oyuncu ve yöneticilerine söylüyorum. Merkez yıkılmadan yan köy yıkmak varsa bende öyle oynamasını bilirim. Ve şunu net belirtmek istiyorum ki. Bu servera tek geldim tek giderim ancak gidişim yan köy yıkımları vs gibi nedenlerden dolayı olursa. Siz oynamaya devam edin. İnşa planları çıkar. 210-220. günlerde bende gelip bir hesaptan wow hesabınızın depo köylerini yıkarsam bunun sorumlusu ben olmam siz olursunuz. Bu zamana kadar elit çatısı altında emek veren her oyuncunun emeğine siz yazık etmiş olursunuz. Üslubum sert olduysa herkesden özür diliyor , iyi oyunlar diliyorum.

Kardeşim burda ayak yapma. Sen cikmadin atildin oncelikle.
    Suvari ozel gruplarinda sana def cekildi bunu da kanitladim foyan ortaya çıktı . Senin gibi bir oyuncunun etikten ahlaktan bahsetmesi komik
    KABIZ OĞLAN

s2---- +ELİT- birliği. hüdavendigar

Uye Rutbesi

Öncelikle merhaba. Kimseye ayak yaptığım falan yok. Sizin her yerde casusunuz oluyorda benim tanıdığım olamıyormu. Tüm yönetim gizli kapaklı yıkım organizesi yaparken ben gizli kapaklı def çekincemi suçlu oluyorum ? Bu foya ortaya çıkmak olmuyor oyunu kuralına göre oynamak oluyor.Bir gece birlikten atıp boş köy yıktığınızda siz mi etik davranış yapmış olucaktınız. Bu konuda Kale birliklerini tenzih ediyorum bu Dem'in planıydı . Kaleninde yan köylerime organize yapmayı planladığından dolayı onlarıda bu konudan dolayı kınıyorum.
    Alıntı GAZİANTEPSPOR kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Kardeşim burda ayak yapma. Sen cikmadin atildin oncelikle.
    Suvari ozel gruplarinda sana def cekildi bunu da kanitladim foyan ortaya çıktı . Senin gibi bir oyuncunun etikten ahlaktan bahsetmesi komik

Buraya konu acip da haksizliga ugradim ama dimdik ayaktayim imaji yaratma bos yere . Gerçeği ikimizde biliyoruz. Eylenucuk DEMissin ya hani .
    Jexx arkadasim gerekli aciklamayi berk gelip yapar
    KABIZ OĞLAN

Bu birleşim galiba yaramadı ,

DEM+KALE birlikleri ELİT adı altında bırlestıgınden itibaren birlik içi birlik dısı cok sorun oldugu belli , her gun bır yenısı eklendı ve eklenecek gıbıde..

Allah kolaylık versin ne diyelim.

Yerin kulagı vardır derler , Benimde kulagım var
    peki ben yermiyim ? Hayır ! YEMEM

Alıntı VİBE® kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bu birleşim galiba yaramadı ,

DEM+KALE birlikleri ELİT adı altında bırlestıgınden itibaren birlik içi birlik dısı cok sorun oldugu belli , her gun bır yenısı eklendı ve eklenecek gıbıde..

Allah kolaylık versin ne diyelim.
    Sagol adem abi.
    KABIZ OĞLAN

Uye Rutbesi

Olan ortada zaten , Kimin dik durup kimin eğilip büküldüğüde , ben Elit çatısı altındayken 10-20 sektörüme kadar tılsım gelmişken bunları çalmıyorum , kimseyi yıkmıyorum siz birlikten atınca ben mi yanlıs yapmış oluyorum. Berk gelip istediği açıklamayı yapabilir. Hadi desin ki bana, ben whatsappda böyle bir konusma yapmadım desin. Hepsi fotoğrafları olarak kayıtlı. O açıklamayı bırakın o yapsın. Siz Kale olarak koca birlik merkeze gelemeyip yan köy organizesi planladığınızın açıklamasını yapın o zaman? Çok doğrusunuz ya hani.
    Buraya konu acip da haksizliga ugradim ama dimdik ayaktayim imaji yaratma bos yere . Gerçeği ikimizde biliyoruz. Eylenucuk DEMissin ya hani .
    Jexx arkadasim gerekli aciklamayi berk gelip yapar

O saldirilari neden mi yaptık . Cocuklar cakacak asker var az miktarda dedi ben de bunun yan koye girin birakin merkezdeki defi kalsin dedim. Sen daha demdeyken suvari wp grubunun birinde senin merkeze cakili def talebi geldiginde mesele benim icin basladi ve bitti dostum.
    KABIZ OĞLAN

Uye Rutbesi

Onursal başkanınıza yazıyorum saldırılar bireysel çıkılmış diyor. Sen burada biz çıkarttık diyorsun. Önce bi kendinizle çelişmeyin.Kaldıki bahsettiğim bu saldırılar değil tüm yan köylere yapacağınız organize hazırlığınız. Bak dediğim gibi ben nasıl Demdeyken gizli gizli benim yıkım planımı siz yapabiliyorsanız. Bende pek ala Demdeyken kendimi güvenceye alabilirim değil mi? Bunun neresi yanlış ?
    O saldirilari neden mi yaptık . Cocuklar cakacak asker var az miktarda dedi ben de bunun yan koye girin birakin merkezdeki defi kalsin dedim. Sen daha demdeyken suvari wp grubunun birinde senin merkeze cakili def talebi geldiginde mesele benim icin basladi ve bitti dostum.

Demdeyken sana yikim plani mi yapildi??
    Dogan abinin nerde haberi olacak ben yaptim. Hatta hemen msj attim kontes e muhttabiniz benim diye
    KABIZ OĞLAN

Toplam 9 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu