Toplam 7 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 65 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Server 2 artık görüşmelere başlamalı

Varsayılan Server 2 artık görüşmelere başlamalı

S2 Oyun dünyasında -- ++ bölgesinde karşılıklı savaşlar olmadan iç kargaşalar baş gösteriyor. İnsanların emeğini hiçe sayan elit yönetimine seslenme vakti gelmiştir. kendi ordusunu 18 nci saldırıya sokan yada ordular önden giderken kendisi fake atan bir yönetici bencil değilmidir. Bu konu hakkında Bölgeler arası Görüşmeler yapılmalıdır.

Alıntı karahelp kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    S2 Oyun dünyasında -- ++ bölgesinde karşılıklı savaşlar olmadan iç kargaşalar baş gösteriyor. İnsanların emeğini hiçe sayan elit yönetimine seslenme vakti gelmiştir. kendi ordusunu 18 nci saldırıya sokan yada ordular önden giderken kendisi fake atan bir yönetici bencil değilmidir. Bu konu hakkında Bölgeler arası Görüşmeler yapılmalıdır.
    Elit birliği genelini, Kale birliklerini tenzih ederek Dem üzerinden konuşmak gerekirse tamamiyle kontrolden çıkmış durumdalar. Genel başkan olacak arkadaşın daha 1 ordusu bile boy göstermemişken yaptığı hadsiz ve terbiyesizce davranışlar , oyun ahlakına uymayan hamle ve tutumları almış başını gitmiştir. İnsanların emeklerini hiçe sayarak bin bir emekle basılmış o orduları sanırım serverda her koordinata giderek ayrı ayrı sura yapışarak bir ilke atmış dem birliklerini canı gönülden kutluyorum. Dem birliği oyuncularının ne zaman gözü açılacak merak ediyorum. Dem ne kadar kale birliklerine sığınsada bu çok uzun sürmeyecektir. Bu yanlış tutumla dem bir arpa boyu daha yol ilerleyemeyecek ve her geçen gün olduğu gibi sürekli gerileyecektir. Son 1 ayda Süvari birliklerine 650 k Ağanın_yeri hesabına 200 k ( sonrasında yan köyleri yıkılarak hiç etik bir davranış sergilenmemiştir.) OceanEagle hesabına 270 k Gezegen1 hesabına 290 k olmak üzere askerleri heba etme konusunda hırsla ilerlemektedir. Haklarında hayırlısını diliyoruz.

Alıntı Strunk kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Elit birliği genelini, Kale birliklerini tenzih ederek Dem üzerinden konuşmak gerekirse tamamiyle kontrolden çıkmış durumdalar. Genel başkan olacak arkadaşın daha 1 ordusu bile boy göstermemişken yaptığı hadsiz ve terbiyesizce davranışlar , oyun ahlakına uymayan hamle ve tutumları almış başını gitmiştir. İnsanların emeklerini hiçe sayarak bin bir emekle basılmış o orduları sanırım serverda her koordinata giderek ayrı ayrı sura yapışarak bir ilke atmış dem birliklerini canı gönülden kutluyorum. Dem birliği oyuncularının ne zaman gözü açılacak merak ediyorum. Dem ne kadar kale birliklerine sığınsada bu çok uzun sürmeyecektir. Bu yanlış tutumla dem bir arpa boyu daha yol ilerleyemeyecek ve her geçen gün olduğu gibi sürekli gerileyecektir. Son 1 ayda Süvari birliklerine 650 k Ağanın_yeri hesabına 200 k ( sonrasında yan köyleri yıkılarak hiç etik bir davranış sergilenmemiştir.) OceanEagle hesabına 270 k Gezegen1 hesabına 290 k olmak üzere askerleri heba etme konusunda hırsla ilerlemektedir. Haklarında hayırlısını diliyoruz.

Bu konuda size hak veriyorum. özellikle gezegen1 hesabında askerlerin çakılcağını bile bile orduları çaktırması zaten bir tezatlık idi ama o saldırıda yine yoktu kendisi ayrıca arkadas oyunu bilse roma ile wow köyü almaz bazı gerçekler geç anlaşılsada bu kaliteli oyuncuları oyundan soğutuyor kalitesizler de etek yalıyor malesef

Bölgeler arasi görüşme derken dostum tam anlamadim. Biraz acarmisin ?

Rahatsizliginizin farkindayim lakin biz burdan ne yapabiliriz ? Yöneticilerinize önden ordu göndermesinimi teşvik edelim? Tam anlamadim kusura bakma. Bu biraz iç hesaplasma işidir. Oturup istişare etmelisinizdir. Buna ne ++/-/+ nin yapicak bir seyi yoktur. Demezlermi sonra iç işlerimize karisiyorsunuz diye.

Saygilar..
    -Süvari-
    KARA KALPAKLI

Alıntı black süvari kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Rahatsizliginizin farkindayim lakin biz burdan ne yapabiliriz ? Yöneticilerinize önden ordu göndermesinimi teşvik edelim? Tam anlamadim kusura bakma. Bu biraz iç hesaplasma işidir. Oturup istişare etmelisinizdir. Buna ne ++/-/+ nin yapicak bir seyi yoktur. Demezlermi sonra iç işlerimize karisiyorsunuz diye.

Saygilar..

sayın black süvari tam olarak yanlış anlamışsınız bölge 2 kutup -- ++ tabiki ++ dan bir beklenti yok benim kastım - - bölgesinde bu yonetim şeklinin etrafındaki oyunculara bir farkındalık yaratarak gerçeği anlatmak yoksa ++ dan nasıl bir beklenti olabilirki teşekkürler yine de vakit ayırıp düşünmen yeter

Alıntı black süvari kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Saygilar..
    Baskan arkadaslara gorusmuyorsaniz biz s7 den gorusmelere katilalim aldjabsdlajsd

Alıntı Nozzle(-_+) kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Baskan arkadaslara gorusmuyorsaniz biz s7 den gorusmelere katilalim aldjabsdlajsd
    S7 Uzak kalır biraz daha yakın olmalı -- yeter

S7 Uzak kalır biraz daha yakın olmalı -- yeter
    -- komple bizim zaten -+ nin da icinden gectik olmaz mi?

süvarileri istikrarları için tebrik ediyorum öncelik olarak

süvarileri istikrarları için tebrik ediyorum öncelik olarak
    Forumda da fake hesap açıp millet lekelemeye başlamışsınız süvariler bravo �� Olum bunlara mı kaldınız len
    Burakx | Sır

Toplam 7 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu