Toplam 39 Sayfadan Sayfa 37 İlkİlk ... 273536373839 SonuncuSonuncu
Toplam 385 adet sonuctan sayfa basi 361 ile 370 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KÖFTE birlikleri Eleme-Final oluşumu

Alıntı nekropol kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ben bugüne kadar kimseye sövmedim. sövmemde bir oyun için. bunu ilk yazan yine siz oldunuz ve birbirinize sövdünüz dediniz. bende sizede sövdüler dedim. gerçekten okuduklarını anlamakta sorunun var lütfen git uyu
    sövenler kanka oldu diyorum zaten biz kimseye sövüp ya da sövdürüp kanka olmadık , orhanriden oyuncusu sayısını alınca yaz

Alıntı mordekai kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    kardeşadaminalintisiniokudun mu hiç lan şu travianin kaliteside ayaklar altina düştü yeni nesil bozdu. cevabi alintiladiği mesajda olan nesiller türetti
    2009 dan beri oynayan birine yeni nesil diyen adam 2017 de forumda hesap açmış. hey Allahım ne günlere kaldık

ayakları toplada git hadi buradan.
    ZORBARuLeSs..!

2009 dan beri oynayan birine yeni nesil diyen adam 2017 de forumda hesap açmış. hey Allahım ne günlere kaldık

ayakları toplada git hadi buradan.
    akıl yaşı dostum akıl ... . yeğenimde minecraft oynuyor 4 yildir..... 4 yillik oyuncu sana göre

akıl yaşı dostum akıl ... . yeğenimde minecraft oynuyor 4 yildir..... 4 yillik oyuncu sana göre

ne diyon arkadaş sende yahu git yegeninle sohpet et söyle fazla oynamasın. NORTH lara benzemesin
    ZORBARuLeSs..!

Neden sürekli konu değişiyor nekrapol cevap yazanlar nekrapolün iddaları üzerinden giderken nekrapolün sürekli farklı konular açması hiç inandırıcı değil... sahur vakti boşa yordunuz sayfalarca boş mesaj

Alıntı öylesine kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Neden sürekli konu değişiyor nekrapol cevap yazanlar nekrapolün iddaları üzerinden giderken nekrapolün sürekli farklı konular açması hiç inandırıcı değil... sahur vakti boşa yordunuz sayfalarca boş mesaj
    içinde olmadığı olaylar hakkında duydukları ile ahkam kestiği için olabilir

baksana yine anlamamiş :SAD:ASD kendi anlamiyoki ne yazdini bize anlatabilsin. adama laf sokuyon siritiyo onada. bu şaklabanlığa ayıracak vaktim yok benim sabaha kadar sırıta dursun bu arkadaş herkse iii geceler

ne diyon arkadaş sende yahu git yegeninle sohpet et söyle fazla oynamasın. NORTH lara benzemesin

hiçbir cevap iddialar üzerinden gitmiyor.

1. NAR için ileri geri konuşup duruyorlar ona cevap veriyoruz.

2. kendilerine verdiğimiz mimarı verdikleri adama atılan fake geri dönüyor ve sonra 10 küsür saatten atılan saldırı ile mimar kayıpsız alınıyor. neden def yok ve neden onca saat bu hesap online değil ve bir tane yöneticiniz mimarı kontrol etmiyor diyoruz cevap yok.

3. sildiler jaçtılar diyorlar, bizde diyoruzki siz s6 da def hesaplarındaki def silindiği halde hatta ağladınız ve geri verildiği halde hesapları silip müfrezenin önünden kaçtınız ama NAR ,le GECE nin onlarca hesabındaki saldırı orduları yok edildi ve hesaplar çok büyük cezalar verilerek açıldı. iki tarfta ortaklaşa hesap silme kararı aldı. şimdi bu silenlere kaçtı diyenler s6 yı açıklasın diyoruz cevap yok.

4. seyduna bize karakter dersi vermeye kalkıyor ama hem kendisi hemde ortağı baş karakter yoksunu kişiler. özellikle ortağı gecelerden turgayı ispartlı bir şekilde dolandırdı ve finallerde de ruslara çalıştı. bunu açıkla diyoruz ses yok.

5. montanalar bizden fazlaydı dedi kuşçu arkadaş bende yok artık dedim. olay 30 rakamı üstünden dönmeye başladı. oysa size göre hem bölgede sizden fazlaydılar hemde sonradan efsane ve oakla birleştiler. heöde bölge dışından destek aldılar. ispatlayın bunu diyorum sen önce 30 u açıkla diyorlar.

bka bka bla....

sen cevaplayacaksan bu sroluarı bekleyim. yoksa yatacam
    nekropol tarafından (21-06-2017 Saat 03:11) değiştirildi.
    ZORBARuLeSs..!

baksana yine anlamamiş :SAD:ASD kendi anlamiyoki ne yazdini bize anlatabilsin. adama laf sokuyon siritiyo onada. bu şaklabanlığa ayıracak vaktim yok benim sabaha kadar sırıta dursun bu arkadaş herkse iii geceler
    sende sırıtıyorsun yazdıklarına. şaklaban derken birine aynaya bakmayı unutma dostum. hadi sana iyi geceler. sorularımı cevaplamanı beklerim yoksa o söylediğin yakıştırmayı sana havale ediyorum mor kardeş.
    ZORBARuLeSs..!

Uye Rutbesi
    baydarian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hiçbir cevap iddialar üzerinden gitmiyor.

1. NAR için ileri geri konuşup duruyorlar ona cevap veriyoruz.

2. kendilerine verdiğimiz mimarı verdikleri adama atılan fake geri dönüyor ve sonra 10 küsür saatten atılan saldırı ile mimar kayıpsız alınıyor. neden def yok ve neden onca saat bu hesap online değil ve bir tane yöneticiniz mimarı kontrol etmiyor diyoruz cevap yok.

3. sildiler jaçtılar diyorlar, bizde diyoruzki siz s6 da def hesaplarındaki def silindiği halde hatta ağladınız ve geri verildiği halde hesapları silip müfrezenin önünden kaçtınız ama NAR ,le GECE nin onlarca hesabındaki saldırı orduları yok edildi ve hesaplar çok büyük cezalar verilerek açıldı. iki tarfta ortaklaşa hesap silme kararı aldı. şimdi bu silenlere kaçtı diyenler s6 yı açıklasın diyoruz cevap yok.

4. seyduna bize karakter dersi vermeye kalkıyor ama hem kendisi hemde ortağı baş karakter yoksunu kişiler. özellikle ortağı gecelerden turgayı ispartlı bir şekilde dolandırdı ve finallerde de ruslara çalıştı. bunu açıkla diyoruz ses yok.

5. montanalar bizden fazlaydı dedi kuşçu arkadaş bende yok artık dedim. olay 30 rakamı üstünden dönmeye başladı. oysa size göre hem bölgede sizden fazlaydılar hemde sonradan efsane ve oakla birleştiler. heöde bölge dışından destek aldılar. ispatlayın bunu diyorum sen önce 30 u açıkla diyorlar.

bka bka bla....

sen cevaplayacaksan bu sroluarı bekleyim. yoksa yatacam
    Fırat, Allahını seversen bu NORTH tayfasına gece gece ne anlatmaya çalışıyorsun. sen GEPETTO BABA mısın ki her yazana cevap verip aydınlatmaya çalışacaksın.

kumda oyun oynadılar ve wow kurdular. tebrik et geç. sorduğun soruların bir tanesine verebilecek cevapları yok. anca kalabalık ortamda her kafadan bir ses çıkararak senden kötü söz çıkaracaklar ve sonra şikayet edip banlatacaklar. geçen bana aynısını yaptılar.

uğraşmaya değmez, çünkü kendileride biliyorlar. kapasiteleri sınırlı ve ne GECE yi ne de NAR ı yenemezler.

ancak serverda kaldılar ve wowu kurdular. hırsları ve başladıkları serveri bitirdikleri için kendilerini tebrik ediyorum. herkese iyi geceler...

dip: NORTH yerine MORTH yazmışım. düzeltildi
    S7 piton, S4 baydarian , s7 baydarian her daim ZÜLFİKAR...

Toplam 39 Sayfadan Sayfa 37 İlkİlk ... 273536373839 SonuncuSonuncu