Toplam 39 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 1234513 ... SonuncuSonuncu
Toplam 385 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KÖFTE birlikleri Eleme-Final oluşumu

Alıntı öylesine kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    yaftalama işini en iyi yapanlardi tr serverinda. haketmediklerinden emin değilim.
    Hocam hataya hata ile gitmek en büyük hatadır bana göre. Kim yapıyorsa onada tepkim aynı olur inan hocam

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı xx_delis kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Hocam hataya hata ile gitmek en büyük hatadır bana göre. Kim yapıyorsa onada tepkim aynı olur inan hocam
    Keşke travian ve oyuncuları sizin kadar masum olsa....

Alıntı Arsız Hunter kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Keşke travian ve oyuncuları sizin kadar masum olsa....
    Bunun bir oyun olduğunu unutup reel hayatın önünde tutanlar utansın hocam ne diyim şimdi...

Geçen sene ki grinin çuvallama sebebi kof un kuzey ekibini adamdan saymaması değil mi ? yanlış biliyorsam düzeltin lütfen
    cof kendi dışında bi birliğe değer vermişmi kuzeye farklı davransın

Uye Rutbesi

Alıntı osmancan71 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    cof kendi dışında bi birliğe değer vermişmi kuzeye farklı davransın
    Kanka geceye verdiler ya hesaplara geçtiler bize de haber saldılar eskisi kadar rahat yikamicaniz diye .

Geçen sene ki grinin çuvallama sebebi kof un kuzey ekibini adamdan saymaması değil mi ? yanlış biliyorsam düzeltin lütfen
    gri hakimiyeti oyunu kazanmaya göz kırpar. tılsımlar ve inşa yakın çıkar, sıcak savaş burada yaşanır ilk operasyon yiyecek bölgedir vs vs. bu sebeple kesinlikle oyun hakimiyeti iyi olan insanların gride olması gerekir. ben alenen bir üç harfli düşmanı değilim. grideki bazı hesaplar hakkını gerçekten verecek düzeyde, örneğin bsb-antonina hesabı. ama bazı hesaplar sırf genel başkana biatında kusur olmadığından oradalardı. ve başarısız oldular. ve dediğiniz gibi, dalgıçbaşkan bu hesaplara kesinlikle kişisel güveni olmadığı için geçit vermedi. verilse idi çok farklı olurdu. bu sene eminim ki gride hem diğer türk ekipleri, hem cof daha makul ve mantıklı olacaktır.

Alıntı VicariouS kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    yönetim de farklı fikirlerin olması fikri hoş bu sayede geçen senede olan gibi gride çuvallanılmaz.
    kesinlikle dileğimiz, kısıtlı olan sürenin en verimli ve en eğlenceli şekilde kullanılarak zafere ulaşılmasıdır.

Alıntı xx_delis kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bunun bir oyun olduğunu unutup reel hayatın önünde tutanlar utansın hocam ne diyim şimdi...

nitekim utanmıyorlar, ve yüzleşmiyorlar. konuyu enine boyuna ilk ele aldığımızda gerçekler sonucu forumdan çıkış yapmışlardı. iğne-çuvaldızı ilişkisi.
    zekiyim ama aptal değil.
    Birileri demişler hakkımda o öldü, şimdi yazsınlar Liseli geri döndü..
    Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

Alıntı MeRt__ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Kanka geceye verdiler ya hesaplara geçtiler bize de haber saldılar eskisi kadar rahat yikamicaniz diye .
    benim o haber olayından haberim yoktu varsa öyle bişi söyle turnuvaya gideyim madem. profilde yazanları gördüm sadece onlarıda çok önemsemedim

Uye Rutbesi

Alıntı osmancan71 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    benim o haber olayından haberim yoktu varsa öyle bişi söyle turnuvaya gideyim madem. profilde yazanları gördüm sadece onlarıda çok önemsemedim
    Bulmusunuz op yapmayi bilmeyenleri tokatlamissiniz kanka artık biz yaparız oplari muhtemelen .... hesaplara da biz geçtik.

Bir coflu

Alıntı MeRt__ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bulmusunuz op yapmayi bilmeyenleri tokatlamissiniz kanka artık biz yaparız oplari muhtemelen .... hesaplara da biz geçtik.

Bir coflu
    bak bunu duymadıydım zambri ile şeytnsletu onlarda beğenmemişler demekki bizim gibi ilk defa bi noktada buluştuk
    osmancan71 tarafından (14-05-2017 Saat 14:53) değiştirildi.

nitekim utanmıyorlar, ve yüzleşmiyorlar. konuyu enine boyuna ilk ele aldığımızda gerçekler sonucu forumdan çıkış yapmışlardı. iğne-çuvaldızı ilişkisi.[/QUOTE]

Hocam yanlış anlama ama sen paso COF lara sallarsan yüzleşmez ki. Sadece senin için demeyeyim. Haksızlık etmiş olurum. Sallayan herkese söyleyeyim. Oturup konuşun neyse probleminiz. Kaldı ki geçen seneki yenilginin tek sorumlusu KemalBaşer yada COF değildi yapmayın ayıp ediyorsunuz. Finallerde tılsımların çıkacağı yerlere koordinat verildi. Verilen saatlerde köyü atmayanlar bence tek sorumlusu yenilginin. Kimse bunu konuşmuyor ama.Bu sene wowun vietnama verileceği konusunda ise şayet tepkiniz. Hak verebilirim size. Ama hele bir bekleyelim.Belki mantıklı bir sebebi vardır. Dinlemekte fayda var diye düşünüyorum.

Toplam 39 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 1234513 ... SonuncuSonuncu