Toplam 39 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 123412 ... SonuncuSonuncu
Toplam 385 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KÖFTE birlikleri Eleme-Final oluşumu

Alıntı Arsız Hunter kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Onlar sormadan sorayım...

Cofların başarısını kıskanan zamanında ezdikleri (!) hangi birliğin veya oluşumun desteğini alıyorsun ?
    Şayet, sırf bir alternatif olmadığı için malum payaslıya boyun eğen bir çok insan var.
    Vietnamla olan diplomasiyi " başarı " görmeyen bir çok insan var.
    Ayrıca malum iki ve üç harflileri maşalarıyla beraber yok etmiş bir ekibin üyesiyim. s1 de kimlerin kimlerin yenildiği/kaçtığı alenen ortadadır.
    Arkamı almana, wowumu vietnama,sınırımı araba emanet ederim demeyecek olan insanlar var.

İşte bunların desteğini alıyorum. sizlerin ! siz değerli travian oyuncularının desteğini istiyorum.

Zekiyim ama aptal değil. hepimiz birden başarabiliriz, Göğe bakalım.
    zekiyim ama aptal değil.
    Birileri demişler hakkımda o öldü, şimdi yazsınlar Liseli geri döndü..
    Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

Uye Rutbesi
    Jabbawockeez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı zekiLiseli kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Şayet, sırf bir alternatif olmadığı için malum payaslıya boyun eğen bir çok insan var.
    Ayrıca malum iki ve üç harflileri maşalarıyla beraber yok etmiş bir ekibin üyesiyim. s1 de kimlerin kimlerin yenildiği/kaçtığı alenen ortadadır.
    Arkamı almana, wowumu vietnama,sınırımı araba emanet ederim demeyecek olan insanlar var.

İşte bunların desteğini alıyorum. sizlerin ! siz değerli travian oyuncularının desteğini istiyorum.

+1 destek

Açmış olduğum ankette %78 ile Kemal başer zaten istenmiyor eminim bu oluşum insanlara nefes aldırır yanınızda olmak onur verici olur sayın liseli ama bazı soruları olur insanların yönetim nasıl oluşturulacak ?
    TS2 VicariouS
    tx2 vicariouSTR
    COM/FR/UK/GER- VicaRiouSs

Alıntı VicariouS kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Açmış olduğum ankette %78 ile Kemal başer zaten istenmiyor eminim bu oluşum insanlara nefes aldırır yanınızda olmak onur verici olur sayın liseli ama bazı soruları olur insanların yönetim nasıl oluşturulacak ?
    Yönetim konusunda Köf birliklerinin yönetimi bellidir.
    Genel başkan: Cemal Başar
    Saldırı Komutanı: LazanYa
    Genel Koordinatör: ZekiLiseli TR
    Savunma komutanı: Kıprıslı
    Diplomasi: Katarkralı

Lakin eleme ve kısmet olursa final serveri için oluşturulacak yuvarlak masa şövalyeleri, gelen her ekipten karma bir şekilde oluşturulacak, oluşumun ilelebet muhafaza ve müdafası için yegane olacak şekilde seçilecektir. daha önce eleme ve final oynamış nice insanların tavsiyelerine kulak asmayan bir yönetim kurulamaz kurulmamalıdır da. kurulduğu takdirde size gelip 90+ da inşa çaldık diyebilirler. zekiyim ama aptal değil.
    zekiyim ama aptal değil.

Usta sevmiyorsun Kemal Başer'i anladık saygı duymak gerekir de neden yönetimde yok Cemal Başar zaharyayı değiştirip lazanya yapıyorsun onu anlamadım ? Yakışmıyor hocam böyle şeyler Oluşumunuza saygı duyuyorum ama insanların adlarını değiştirip yönetim oluşturman yakışmıyor.

Alıntı xx_delis kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Usta sevmiyorsun Kemal Başer'i anladık saygı duymak gerekir de neden yönetimde yok Cemal Başar zaharyayı değiştirip lazanya yapıyorsun onu anlamadım ? Yakışmıyor hocam böyle şeyler Oluşumunuza saygı duyuyorum ama insanların adlarını değiştirip yönetim oluşturman yakışmıyor.
    ben saygı duyuyorum, kendisiyle birbirimizi davet etmişliğimiz var. inş bir gün skype üzerinden çay içeceğiz kendisiyle.
    lakin s8 de oynayan birisi zaten saldırı komutanımızı tanır. ilerleyen günlerde kendisi de teşrif edecektir. Bizde her şey tahmin edilenden daha gerçek.. realitemize inanmayanlara s1 kanıtımızdır. nede olsa çoğu birey orada canlı canlı şahit oldu.
    zekiyim ama aptal değil.

ben saygı duyuyorum, kendisiyle birbirimizi davet etmişliğimiz var. inş bir gün skype üzerinden çay içeceğiz kendisiyle.
    lakin s8 de oynayan birisi zaten saldırı komutanımızı tanır. ilerleyen günlerde kendisi de teşrif edecektir. Bizde her şey tahmin edilenden daha gerçek.. realitemize inanmayanlara s1 kanıtımızdır. nede olsa çoğu birey orada canlı canlı şahit oldu.
    Dediğim gibi oluşumunuza hiç bir lafım yok saygı duyuyorum hatta. Ama isimleri değiştirip Kemal Başer'e Zaharya'ya ve diğer yönetimdeki bir kaç isime gönderme yapmanız hoş olmamış. Gerçek olabilir bu isimler ama bu sizin isimleri değiştirip gönderme yaptığınız gerçeğini değiştirmez. Bunu sizde gayet iyi biliyorsunuz Neyse hayırlısı olsun. Turnuvada başarılar dilerim şimdiden size. Hakkınız da hayırlısı olsun. İyi forumlar.

yönetim de farklı fikirlerin olması fikri hoş bu sayede geçen senede olan gibi gride çuvallanılmaz.
    TS2 VicariouS
    tx2 vicariouSTR
    COM/FR/UK/GER- VicaRiouSs

Alıntı xx_delis kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    yaftalama işini en iyi yapanlardi tr serverinda. haketmediklerinden emin değilim.

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı VicariouS kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    yönetim de farklı fikirlerin olması fikri hoş bu sayede geçen senede olan gibi gride çuvallanılmaz.
    Geçen sene ki grinin çuvallama sebebi kof un kuzey ekibini adamdan saymaması değil mi ? yanlış biliyorsam düzeltin lütfen

Toplam 39 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 123412 ... SonuncuSonuncu