Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yağmasız En Hızlı 2.köy

Varsayılan Yağmasız En Hızlı 2.köy

t4.4 3x de yağmasız en hızlı 2.köy nasıl atılır?
    yağma olmayacağı için ırk farketmez ancak benim düşüncem tüm maddeleri 5 lemek.görevlerdende kışla 3 akademi z.dökümhanesi dışındakileri yapmak.çünkü maddeyi 5 ten 6 ya çıkartınca üretimin artış miktarı harcadığımız maddeyi ancak 2,5 günde karşılıyor.bizim amacımız zaten 72 saatte köy atmak.o zaman maddeleri 5 te bırakmak mantıklı bir hareket gibi.tahıl fazlası npcyle çözülebilir.deneyen var mı yağmasız en hızlı kaç günde köy atılır?

Alıntı ForGondor kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    t4.4 3x de yağmasız en hızlı 2.köy nasıl atılır?
    yağma olmayacağı için ırk farketmez ancak benim düşüncem tüm maddeleri 5 lemek.görevlerdende kışla 3 akademi z.dökümhanesi dışındakileri yapmak.çünkü maddeyi 5 ten 6 ya çıkartınca üretimin artış miktarı harcadığımız maddeyi ancak 2,5 günde karşılıyor.bizim amacımız zaten 72 saatte köy atmak.o zaman maddeleri 5 te bırakmak mantıklı bir hareket gibi.tahıl fazlası npcyle çözülebilir.deneyen var mı yağmasız en hızlı kaç günde köy atılır?
    Valla kaç gün falan bilmem ama eğer yağma yapmak istemiyorsan ve ikinci köyü üretimlerle kurmak niyetindeysen yapman gereken Roma ırkını almak.Roma ırkının kendine özel çift işlem özelliği var.Plus ile 3 işlem birden yapabiliyorsun(ki bu sana üretim basmakta değil görevleri daha kolay yapmakta ve oradan hammadde akışının hızlanmasını sağlayacaktır).Üretimler 3x te 5 leyince kaç oluyor hatırlamıyorum 500-700 oluyordur herhalde.NPC ile falan filan ancak hızlı köy kurabilirsin.Zaten Cermen hariç her hangi bir ırkın yağma ile çok hızlı köy kurması çok zor.Lejyoner ile yada Phalanx ile falan yağma yapılmıyor.

Şöyle söyleyeyim; oyundaki en erken köyleri Cermenler kurar.Roma ve Galya ise sonradan gelir.Etrafındaki güzel vaha gören 15 tarlalı köyleri Cermenlere kaptırabilirsin.Kurduğunuz köylerin arasında çok büyük zaman farkı olmaz ama dediğim gibi öncelik yağma yapanlarda olur.
    Apholas Ceasly tarafından (14-05-2017 Saat 21:02) değiştirildi.