Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: multi hunter tarafmı tutuyor

Varsayılan multi hunter tarafmı tutuyor

Hepimiz biliyoruzki oyun dünyalarındaki multi hunterlar eski oyunculardan oluşmaktadır .S20 ROA Da eZİCİ BİR ÜSTÜNLÜKLE OYUNU NEREDE İSE GARANTİLEYEN AKINCI BİRLİKLERİNDEN KAFAYA OYNAYAN BİR ÇOK HESAP MULTİ HUNTER KIYIMINA UĞRADI BUNLARIN İÇİNDE KENDİ HESABIM OLAN BELİS HESABIDA HESABIMI BOT KULLANIMDAN KİTLEDİ AYNI ANDA TEMSİLCİLİĞİNİ YAPTIĞIM ALGOSS HESABINIDA AYNI SEBEPTEN KİTLEDİ BENİM HESABIMDA 220 K ASKERİMİ SİLDİ BÜTÜN SEVİYELERİ 5 ŞER SEVİYE DÜŞÜREREK AÇTI ALGOSS HESABINA UYARI VERDİ CEZASIZ AÇTI HANİ İKİMİZDE BOT KULLANIYORDUK NERDE ADALET DÜN TOP10 YAĞMA LİSTESİNDE BULUNAN HESAPLARIMI B@E FTMS VE GENÇ İHTİYAR HESAPLARINI BOT VE SCPRİST KULLANIMINDAN KİTLEDİ B@E UYARI VERDİ AÇTI FTMS HESABINI AÇTI SALDIRI ALIRKEN YENİDEN KİTLEDİ GENÇ İHTİYAR HESABINI GECE 4.30 DA CEZASIZ AÇTI DEPODA BULUNAN 350K TAHILI SİLEREK 200 K ASKERİN ÖLMESİNE SEBEP OLDU 04.00 KADAR HESABI ARKADAŞLARIMIZ BEKLEDİ 04.30 DA HESAP CEZASIZ AÇILDI VE DEPODA OLAN TAHILDA SİLİNDİ BİRLİĞİN DEFANS HAVUZU OLAN GENÇ İHTİYAR HESABINDA 200K ASKERİMİZ PERT OLDU . ŞİMDİ SORUYORUM BUNLARIN TAMAMINI YAPAN MULTİHUNTER ZARA5858 ADLI ARKADAŞ HANİ BOT VARDI NEDEN HESABI AÇTIN HESABI AÇTIN NEDEN TAHILI SİLDİN 04.00 KADAR BEKLEDİĞİMİZ HESABIN 04.30 DA AÇILMASI TESADÜFMÜ .. HİÇ BİR MÜFREZE OYUNCUSUNA BU TİP UYGULAMALAR YAPIDIMI BURDAN TRAVİAN ADMİNLERİNE SESLENİYORUM HER FIRSATTA ADALETTEN BAHSEDİYORSUNUZ YETER ARTIKKK...BİZ OYUNU ZATEN KAZANDIK AMA ARTIK SABRIMIZI SINAMAYINN

Abicim soruyomusun bir de, aslında elemanlara birlik daveti yollasalar da alsalar birliklerine en azından kime karşı oynadığımızı biliriz...

Verilen bu adaletsiz cezaların tek birlik üzerinde olması bence yeterli bir göstergedir....

Bu adaletsizliğe ses çıkarmayan herkes bu olayların devamına katkıda bulunuyor
    AkhHorus tarafından (12-05-2017 Saat 12:52) değiştirildi.
    Şarabı sevmemiz üzüme olan düşkünlüğümüzden değildi, biz hep ezilenden yanaydık...

Yemişim multihunterları ya. Herkes tr serverından kaçıyor hala mh sisteminde değişiklik yok. Travian kendi topuğuna sıkıyor. Kaldır mh sistemini programsal sistem getir. Mh lar sadece cezalara itiraza baksın ceza veremesin. Cezaları program yakalıyorsa versin bu kadar basit ya. Her server her server şikayetler diz boyu.

Sorma hocam bizde YG birliğindeydik 2 kişi bakıyorduk hesaba şifre paylaşımı diye saçma bir bahane ile hesabımızı kitlemişlerdi. Emeklerimiz heba olmuştu..

Taraf konusunda bende şikayetçiyim Temsilcilik verdiğim hesap ile bana aynı şifre kullanıyorsunuz diye ceza vererek actı öle birşey yok halbuki temsilcim o benım nasıl şifremi bilsin en basta nie cok hızlı gelişiyorduk ayrıyeten top 10 yagma gırmıcen ben hesabı 3 kısı oynuyorum herkes vardıyalı bakıyor biz emek veriyorsak sen o emekleri heba edemezsin haksız yere cok hesap kilitledi.

Forum Admin
    ArTeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mh ların baska isi gucu yok, 11 yildan beri her serverdaki oyunculari taniyip her server kendileri ile anlasip bu sefer su birlikleri tutalim dedikleri,

Tabi caniiiim, dogrudur.

Konu kilit.

Güllerin içinden canım
    Koşarak koşarak gel bana gel
    O güzel gözlerini canım
    Süzerek süzerek gel bana gel
    Bu küskün yüzün gayrı gülsün canım
    Gülerek gülerek gel bana gel
    Dayanamadım gayrı döndüm canım
    Diyerek diyerek gel bana gel
    ArTeS
    Forum Administrator