Toplam 29 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 1234513 ... SonuncuSonuncu
Toplam 288 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SIR Birlikleri - Saldırı ve Savunma Raporları

Alıntı Maskeli SÜVARİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bu saldırının devamında gelen saldırı ile The Boss un bütün tarlalar ve ambar falan yıkıldı usta.The Boss a da dersi verilmiş oldu.

The Boss hesabı tek başına o kadar orduyu çakabilecek kadar defans ve hatta ona gelen bu ordulardan daha fazla birde saldırı ordusu mevcuttu.

Kendisi çok uzun süre kilitli kaldı ve saniye başına vahalarına saldırı düzenlendi süvari tarafından. Bu sinirle kendiside profiline uygun olmayan birşey yazmıştı bende hatırlıyorum. Fakat etkiye tepki meselesi tamamen.
    Burakx | Sır

Alıntı Burakx kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    The Boss hesabı tek başına o kadar orduyu çakabilecek kadar defans ve hatta ona gelen bu ordulardan daha fazla birde saldırı ordusu mevcuttu.

Kendisi çok uzun süre kilitli kaldı ve saniye başına vahalarına saldırı düzenlendi süvari tarafından. Bu sinirle kendiside profiline uygun olmayan birşey yazmıştı bende hatırlıyorum. Fakat etkiye tepki meselesi tamamen.

Hesap acıkken vaha yağması yapsa dur derim de.Hesap kapalı hamlar boşa gidiyor .Arkadasımız mantıklısını yapmıs yani 10m kadar madde aldım diyordu

Hesap acıkken vaha yağması yapsa dur derim de.Hesap kapalı hamlar boşa gidiyor .Arkadasımız mantıklısını yapmıs yani 10m kadar madde aldım diyordu
    10m almamıştır sanmıyorum. Fakat bence etik değil. Orda arkadaşın yaptığı mantık şu: Düşene bir tekme de ben vurayım mantığı. Kimse yapma diyemez tabi ama arkadaşımız Haksız yere çok saçma sebepten kitlenmişti. O açıdan almışsa da 10m madde den ne derece vicdanı rahat etti onu bilemiyorum.
    Burakx | Sır

Yıllar sonra tekrar karşılaştığım kasaplıgını yitirmemiş eski dostlar efsane all star oyuncuları ahmet ve hikmet kardeşleri tebrik ediyorum formunuzdan birşey kaybetmemissiniz.

10m almamıştır sanmıyorum. Fakat bence etik değil. Orda arkadaşın yaptığı mantık şu: Düşene bir tekme de ben vurayım mantığı. Kimse yapma diyemez tabi ama arkadaşımız Haksız yere çok saçma sebepten kitlenmişti. O açıdan almışsa da 10m madde den ne derece vicdanı rahat etti onu bilemiyorum.

Düsene bi tekme de değil ki mantık hocam.Bizim aldığımınızın ona zararı yok.Bize yararı var o ayrı mesele
    Haksız yere kitlenmiş orasını bilemeyeceğim doğru olabilir

hocam 10 m ye yakın aldım vede 1 haftadan daha fazla kilitli kaldı hesap ilk günden beri takip ettim 5-6 gün oldu 1 hafta oldu açılmadı bende yağmalamaya başladım ama ciddi söylüyorum kolay kolay açılacağını düşünmüyodum bilmiyorum inanırmısınız ama hesap açık olsa tabiki de vahaya 1 asker bile atmam ama 1 hafta bekledim baktım hiçbişey yok bende dedim hammadde boşa gitmesin
    Tıpçı SÜVARİ

Düsene bi tekme de değil ki mantık hocam.Bizim aldığımınızın ona zararı yok.Bize yararı var o ayrı mesele
    Haksız yere kitlenmiş orasını bilemeyeceğim doğru olabilir
    Aman işte olan olmuş bundan sonrası önemli Hesap tekrardan çok aktif şekilde oyuna devam ediyor. Bu tarz raporlar daha gelecektir muhtemelen
    Burakx | Sır

the boss hesabı 15 gun kılıtlı akldı bızzat ben ılgılendım selahattın abımız altın aldı. Altın aldıgı sıte ve travıan arasında olan bır gergınlık yuzunden onun hesabı kılıtlı kaldı 30k defans 16k balta 6k toyton mevcuttu hesabımızda bos yere yazık oldu saldıran ve savunan selahattın abımızı tebrık ederım
    SIR BİRLİKLERİ KUZEYCE

Aslında Travıan Yonetımı bunu duzenleyebılır

kılıtlenen hesabın vahalarınıda kıtlesın , boyle bısı olmaz bı daha

Yerin kulagı vardır derler , Benimde kulagım var
    peki ben yermiyim ? Hayır ! YEMEM

Alıntı VİBE® kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Aslında Travıan Yonetımı bunu duzenleyebılır

kılıtlenen hesabın vahalarınıda kıtlesın , boyle bısı olmaz bı daha
    doğru dıyorsun abı travıanda duzenlenmesı gereken cok sıkıntı var
    SIR BİRLİKLERİ KUZEYCE

Toplam 29 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 1234513 ... SonuncuSonuncu