Toplam 7 Sayfadan Sayfa 7 İlkİlk ... 567
Toplam 64 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 64 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AVENGERS raporlar

Alıntı Razor&Dante kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Kuzenim yazmışgiller finalde bile bi grup ötede
    Bilip bilmeden adamın günahını neden alıyorsunuz? Varsa bir bilidiğin konuşursun olur biter boş atıp dolu tutma çabalarına girme, bizim sayfamızı da ekip kç sayfası gibi boş muhabbetle doldurma lütfen dostum, tebriğini et sonra kendi sayfanda kiminle tartışıyorsan tartış...

Yalçın abi sen de daha fazla cevap verip kendini yorma bilen biliyor, bilmiyen de araştırır öğrenir. Boşu boşuna gerilmeye gerek yok.
    DAiMON

Alıntı OTLAKÇI kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Hahah Hakkında kötü bişeyde yazmadım oysaki dalaşmayı seviyorsunuz galiba sen benim dengim değilsin aslan. Şimdi seninle kavga etsem yadırganırım
    gel gel ben swenın dengınım gel kapısalım daa

Uye Rutbesi
    Razor&Dante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı voceDAiMON kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bilip bilmeden adamın günahını neden alıyorsunuz? Varsa bir bilidiğin konuşursun olur biter boş atıp dolu tutma çabalarına girme, bizim sayfamızı da ekip kç sayfası gibi boş muhabbetle doldurma lütfen dostum, tebriğini et sonra kendi sayfanda kiminle tartışıyorsan tartış...

Yalçın abi sen de daha fazla cevap verip kendini yorma bilen biliyor, bilmiyen de araştırır öğrenir. Boşu boşuna gerilmeye gerek yok.
    Yalçın abine laf sokmadım hemen kalkan tutma Boş muhabbetle hiç bir sayfayı da doldurmuşluğum yok oynadığın ekipte dahi bir dönem başarılara imza attığım başkanlıklarını yaptığım oyuncular var dostum , sadece geçen sene tartıştığım birisi sandım kendisini. Zafer'in hatrına uzatmadım.

...Biz Varsak Siz Yoksunuz...
    Kara Kalpaklılar

Alıntı voceDAiMON kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Ben kızayım mı alican.
    Uzatmada raporunu atıyorsan at atmıyorsanda boş yapma kardeşim.

Toplam 7 Sayfadan Sayfa 7 İlkİlk ... 567