Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Böyle Multihunter Olmaz Olsun !

Varsayılan Böyle Multihunter Olmaz Olsun !

Arkadaşlar herkese merhabalar. Biz hesapta 2 kişi oynuyoruz. Kimse ile şifre paylaşmamamıza rağmen kafasına göre hesabımızı kitledi şifre paylaşımı diye. Böyle rezillik olmaz olsun. Bütün emeklerimiz heba oldu.. Ben buradan herkese seslenmek istiyorum. Kafasına göre hesap kitleyen multihunterlardan kurtulmalı travian. Bunlar yüzünden insanlar oyundan soğuyor.. Rezillik diz boyu.. Gariban adam ile uğraşacağınıza önce gidin para karşılı altın,hammadde,asker satanları bulun kitleyin. ( Gerçi hepiniz aynı geminin yolcususunuz ya neyse.. )

Alıntı xx_delis kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhabalar. Biz hesapta 2 kişi oynuyoruz. Kimse ile şifre paylaşmamamıza rağmen kafasına göre hesabımızı kitledi şifre paylaşımı diye. Böyle rezillik olmaz olsun. Bütün emeklerimiz heba oldu.. Ben buradan herkese seslenmek istiyorum. Kafasına göre hesap kitleyen multihunterlardan kurtulmalı travian. Bunlar yüzünden insanlar oyundan soğuyor.. Rezillik diz boyu.. Gariban adam ile uğraşacağınıza önce gidin para karşılı altın,hammadde,asker satanları bulun kitleyin. ( Gerçi hepiniz aynı geminin yolcususunuz ya neyse.. )

kardeşim yanlış yerde durumdan bahsediyorsun
    konu ile alakalı oyundan multihunter'la mesaj yoluyla iletişime geçebilirsin yada admin@travian.com.tr adresine mail atarak konu ile alakalı görüşebilirsin
    admin ve multihunter ler ellerinden geldiğince oyun kurallarını uygulamaya çalışıyor lakin nadirende olsa bu tarz durumlar olabiliyor

Sanki istemeden yapılmış bişey gibi söylemişssin. Bariz yapılıyor ve görüyoruz nadirde değil yani. Arkadaşda sitemini belirtmiş burda forum sonuçta
    Alıntı HANBİRLİKLERİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    kardeşim yanlış yerde durumdan bahsediyorsun
    konu ile alakalı oyundan multihunter'la mesaj yoluyla iletişime geçebilirsin yada admin@travian.com.tr adresine mail atarak konu ile alakalı görüşebilirsin
    admin ve multihunter ler ellerinden geldiğince oyun kurallarını uygulamaya çalışıyor lakin nadirende olsa bu tarz durumlar olabiliyor

Dostum düzgün bir dille şikayetini iletirsen hemen cezasız açarlar.Fakat hemen böyle sıyırmış gibi yazarsan hiddetli şekilde hiç bir şekilde yardım bulamazsın.Bana da oldu 12 saatte açtılar cezasız.

Forum Admin
    ArTeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merhaba,

Magduriyetinizi anliyoruz ancak forumdan, size verilen cezanin hakli ya da haksiz olduguna dair bir fikir yurutemiyoruz. Dolayisiyla;

admin@travian.com.tr adresine mail atip durumun izahini isteyebilirsiniz. Gecmis olsun.

iyi forumlar.
    Güllerin içinden canım
    Koşarak koşarak gel bana gel
    O güzel gözlerini canım
    Süzerek süzerek gel bana gel
    Bu küskün yüzün gayrı gülsün canım
    Gülerek gülerek gel bana gel
    Dayanamadım gayrı döndüm canım
    Diyerek diyerek gel bana gel
    ArTeS
    Forum Administrator
    Travian Team