Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kç birlikleri

Varsayılan Kç birlikleri

KÇ birliğinin %90ı ham alıp tarla geliştiriyorlar 3 vaha alıyorlar ve saatlik üretimi 50k oluyor sonra admin 2 gün hesabı kitliyor depoydu pazar yeriydi carttu curttu yıkıyor bunları ceza verdim diye böbürleniyor fakat bu adamın 14 15 seviye tarlalarına dokunmuyor ve bu adminin yıktıgı her şeyi 12saat içinde tekrar dikiyor ve prof oyuncu oluyor bunlar :Tebrikler KÇ
    • Sıradanız ama ön sıradan

şimdi gelir hayaligenç konuyu kitler derki admine şikayet ediniz adminede ettik şikayetimizi forumda bildiri yapıyorum şikayet etmiyorum burda konuyu kitleme ki kimin ne oldugu bilinsin
    • Sıradanız ama ön sıradan

arkadaşlar anladığım kadarıyla ham çekenlerden ötürü sitemde bulunmuşsunuz lakin boşa
    burdan sitemde bulunmanızın bir faydası olmaz
    eğerki oyuncunun madde çektiğini düşünüyorsanız
    oyundan multihunter'a şikayetde bulunun veya admin@travian.com.tr adresine mail ile şikayetde bulunun
    şimdi diyeceksiniz bulunsakta oyuncu kilitlenmiyor
    onada çözüm önereyim
    oyuncunun kitlenmemesinin sebebi yanına köy attırıyor o köye madde alıp askerle yağma şeklinde çekiyor maddeyi
    bunun çözümüde şu madde alan oyuncuların çevresindeki multi niteliğindeki hesapları şikayet edin oo köy attırdıkça şikayet edin etrafı kilitli köy dolsun

Forum Admin
    ArTeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı IHaliloW kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    şimdi gelir hayaligenç konuyu kitler derki admine şikayet ediniz adminede ettik şikayetimizi forumda bildiri yapıyorum şikayet etmiyorum burda konuyu kitleme ki kimin ne oldugu bilinsin

Ben geldim, sasirtmac yaptim sana.

Cezalar, kurallari hatirlatmak icindir. İlkinde ceza alan oyuncu icin kurallar hatirlatilmis olur, devaminda daha agir yaptirimlar ile karsilasabilmektedirler.

Forumda zamaninda ciyak ciyak, hesabim admin tarafindan silinmeye alindi diye mesaj atan feryat figan eden oyuncular da olmustur.

iyi forumlar.
    Güllerin içinden canım
    Koşarak koşarak gel bana gel
    O güzel gözlerini canım
    Süzerek süzerek gel bana gel
    Bu küskün yüzün gayrı gülsün canım
    Gülerek gülerek gel bana gel
    Dayanamadım gayrı döndüm canım
    Diyerek diyerek gel bana gel
    ArTeS
    Forum Administrator
    Travian Team