Toplam 14 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 1234513 ... SonuncuSonuncu
Toplam 136 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: S3 Bilinmeyenler

Yok efendim soyledigi dogru olabilir elbet benim nacizane dusuncem bos islerle ugrasmasi hic mi bir canli oksijen almaz hep onun peşinde koşar o onu yapmış bu bunu demiş çık dışarı vücuduna güneş temas etsin oksijen al biraz

Hilmi dışarda fazla kalmışsın gibi bu havada başına güneş vurmuş gibi.

Sizin zaten oyundan başka dünyamız yok en azından liseli bey arada alışverişe gidiyormuş

Bence artık kimin yancılığını yaptığınızı açıklama zamanı gelmiş. Ne olduğunuz belli deil.

Uye Rutbesi
    Cadı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı zekiLiseli kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    zekiyim ama aptal değil monologları takmıyorum.. cadı sağolsun.
    moliere'in monologları 1
    Büyük Hilminin monologları 2
    hastasıyız
    C A D I

ekip yönetim kadrosunun başı şişti, milletin hikayesini dinlemekten haklılar.
    zekiyim ama aptal değil.
    Birileri demişler hakkımda o öldü, şimdi yazsınlar Liseli geri döndü..
    Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

Liseli bey lütfen artık yeter insanları Forum dan sogutuyorsunuz gidin sokak hayvanları sahiplerinin topluma faydaniz olsun ama lütfen böyle fitne fesat tohumları ekmekten vazgeçin artık büyük hilmi de size tavsiye lütfen 10 dk da olsa oksijen aliniz

Alıntı zekiLiseli kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    -/- siyasi iktidarsızlık otorite boşluğu tam gaz devam ediyor. alttan nifak tohumları ekilmiş, kç sempatizanları etki alanlarını genişletiyor.
    Herşeyi bilen liseli arkadaş . -- de otorite boşluğu demişsin . Sen çok anlıyorsun galiba siyaset işlerinden . Divanın bölge deki otorite işlerinde sıkıntı yok sen önce tılsım sonrasını görmeyi hayal et gerisi kolay . Ben bu forumda yazı yazmam genelde kolay kolay kimseyi de kırmam . Benim oyuncum belli yapacaklarım belli . 2. Köyler atılmadan ben koordinasyonu halletmeden erken konuşma .

kardeşim bu işsizlere ne yazıyorsunuz kafanıza takıp takıp. bunların hepsi troll .mesaj kasmak için yapıyorlar amaçları neyse en üst rütbeyi mi görmek istiyorlar ne istiyorlarsa artık

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=102817

bu da bunlardan birisi amaç sadece troll.bi de yugi var.fazla şiyitmeyin bunlara. mahallenin delisi hesabı dinleyin dinleyin cevap vermeyin

Yav konuyu saptirmayin, tartismayin burda
    Bu acı geçiyo mu ?

Toplam 14 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 1234513 ... SonuncuSonuncu